Filip Zdrubecký

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 15 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
187
Procento vítězství
61.5%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 15 - 3.6 1.6 0.0 0 0.0 0.4/0.9 46.2 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 6 - 4.3 2.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 12.0 5.6 0.0 0 0.0 0.8/2.5 31.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 11 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1.4 40.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BA Sparta U13B "B" 22 - 4.8 1.9 0.0 0.2 0.0 0.5/1.2 37.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta 10 - 4.9 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 42.9 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BA Sparta 4 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A" BA Sparta U13B "B" 11 - 7.8 3.6 0.0 0.1 0.0 0.3/1.1 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "A1" BA Sparta U13B "B" 11 - 5.0 2.3 0.0 0.1 0.0 0.2/1.2 15.4 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BA Sparta 6 - 3.0 1.2 0.0 0 0.0 0.7/1 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BA Sparta 16 - 2.4 0.8 0.0 0.1 0.0 0.4/0.6 77.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Skupina 5-6 BA Sparta U13B "B" 2 - 12.0 6 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 9 - 2.9 0.8 0.0 0.1 0.0 1/1.4 69.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Sparta Praha 11 - 15.9 6.4 0.0 0.5 0.0 1.8/3.6 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 5 - 17.0 5.4 0.0 1.2 0.0 2.6/4.8 54.2 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 5 - 10.4 2.2 0.0 1.4 0.0 1.8/2.6 69.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Sparta Praha 7 - 20.3 8.7 0.0 0.3 0.0 2/3.6 56.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 5 - 16.6 5.8 0.0 1.4 0.0 0.8/2.6 30.8 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 2 18.0 5.0 1 /2.5 40.0 0.5 50.0 1.5/3 50.0 0.5 7.5
2021/22 kadeti U17 - skupina B BA Sparta Praha 2 30.5 15.5 4.5 /4.5 100.0 1.5 21.4 2/5.5 36.4 3.5 9.0
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 2 - 6.5 1.5 0.0 0.5 0.0 2/3.5 57.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 4 31.0 10.8 3.5 /6.8 51.9 0.3 6.7 3/3.8 80.0 3.3 7.0
Průměr za kariéru 26.7 1.2 7.4 3.0 27.4 0.2 11.2 0.8/1.7 144.3 1.6 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 Válečníci Děčín 26. 9. 2021
2B body 8 Sokol Pražský 25. 9. 2021
3B body 2 Vlci Žďár 19. 6. 2021
Obranné doskoky 10 Sokol Pražský 25. 9. 2021
Útočné doskoky 2 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Doskoky celkem 10 Sokol Pražský 25. 9. 2021
Body 24 Vlci Žďár 19. 6. 2021
Užitečnost 21 Sokol Pražský 25. 9. 2021
Asistence 3 Sokol Pražský 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Jižní Supi B 9. 12. 2019 2019/20
2B body 12 BŠ Tygři Praha B 29. 2. 2020 2019/20
3B body 3 BK Levharti Chomutov 27. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 10 Sokol Pražský 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 Sokol Pražský 25. 9. 2021 2021/22
Body 28 BK Teplice 19. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 21 Sokol Pražský 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 3 Sokol Pražský 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A Sojky Pelhřimov 5:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 29:58 10 2 40.0 1 50.0 3/6 50.0
19. 6. 2021 skupina B SK UP-BCM Olomouc 27:57 7 2 100.0 1 16.7 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B Vlci Žďár 32:49 24 7 100.0 2 25.0 4/11 36.4
19. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 36:23 20 8 66.7 0 0.0 4/5 80.0
26. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 30:45 18 4 57.1 1 14.3 7/7 100.0
2. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/6 50.0
9. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 24:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A USK 32:24 5 2 50.0 0 0.0 1/3 33.3
Celkem 10 220:27 97 28 68.3 6 19.4 23/39 59.0
Průměr 10 22:02 9.7 2.8 68.3 0.6 19.4 2.3/3.9 59.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 16.7 7.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 2.3
BK Klatovy 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Sokol Kbely 8 0:00 3.8 1.6 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.9
Sokol Pražský 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Sokol Pražský 4 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
USK Praha 4 0:00 7.0 1.0 0.0 0.8 0.0 2.8/3.5 78.6 2.8
BK Levharti Chomutov 1 0:00 26.0 8.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 13.0 4.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
Sokol Písek 2 0:00 12.5 4.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Vlci Žďár 1 32:49 24.0 7.0 100.0 2.0 25.0 4.0/11.0 36.4 5.0
BraU13B 4 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BCKOLU13B 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.3 0.0 0.5/3.0 16.7 2.3
PORG Basket 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 36:23 20.0 8.0 66.7 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
Sokol Kbely 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
Sokol Kbely B 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK Praha 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/3.3 20.0 2.7
Válečníci Děčín 1 30:45 18.0 4.0 57.1 1.0 14.3 7.0/7.0 100.0 3.0
Měl U13B 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
Jižní Supi 5 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0
BA Tygři Louny 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Sokol Kbely 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Poděbrady 1 29:58 10.0 2.0 40.0 1.0 50.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jižní Supi 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 1 27:57 7.0 2.0 100.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13B 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BK Pardubice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
USK 1 32:24 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sojky Pelhřimov 1 5:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 24:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5