Michal Dadák

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
180
Procento vítězství
51.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C NH Ostrava 19 - 5.2 2.2 /2.2 100.0 0 0.0 0.8/1.8 44.1 1.7 2.5
2015/16 žáci U15 - liga sk. B Sokol Karviná 11 - 5.3 2.5 /2.5 100.0 0 0.0 0.4/1 36.4 1.7 2.9
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C NH Ostrava 3 - 3.3 1.7 /1.7 100.0 0 0.0 0/0.7 0.0 1.7 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 8 - 2.6 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 0.1/1.1 11.1 0.5 1.1
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava 10 - 10.3 4.7 /4.7 100.0 0 0.0 0.9/2.6 34.6 1.9 6.7
2016/17 žáci U15 - skupina G Sokol Karviná 4 - 18.8 8 0.0 0.3 0.0 2/6.3 32.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava 11 - 12.5 5.2 /5.2 100.0 0 0.0 2.2/4.8 45.3 1.7 8.2
2016/17 žáci U15 - Základní část Sokol Karviná 6 - 19.5 8.3 0.0 0 0.0 2.8/5.7 50.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava 3 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 10 - 12.5 5.4 0.0 0 0.0 1.7/4.1 41.5 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 7 16.1 3.7 1.1 /2.4 47.1 0.1 50.0 1/1.7 58.3 1.9 2.7
2017/18 žáci U15 - Extraliga NH Ostrava 16 - 11.6 5.1 0.0 0 0.0 1.5/3.2 47.1 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 3 17.0 4.3 1.3 /3.7 36.4 0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.7 2.3
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A NH Ostrava 3 27.7 11.3 4.3 54.2 0.3 50.0 1.7/4 41.7 3.3 12.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 31.0 12.5 5.5 47.8 0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5 12.5
2018/19 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 21 24.6 6.7 2.8 /6.1 45.3 0.1 33.3 0.7/1.7 41.7 2.7 5.6
2018/19 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 2 - 12.5 4.5 0.0 1 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 14.0 2.0 0.7 /2.3 28.6 0 0.0 0.7/2 33.3 1.7 2.3
2019/20 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 16 30.3 8.3 2.9 /6.3 45.5 0.3 38.5 1.6/3.4 46.3 3.1 6.8
2019/20 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 6 - 6.8 2.8 0.0 0.3 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 5 - 13.4 5.8 0.0 0.4 0.0 0.6/0.8 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 6 24.5 10.5 3 /4.8 62.1 1.2 36.8 1/1.7 60.0 2.7 9.7
Průměr za kariéru 30.0 8.3 8.4 3.5 161.2 0.1 34.8 1.1/2.4 152.1 2.2 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2021
2B body 6 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
3B body 3 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Obranné doskoky 4 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Útočné doskoky 2 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Doskoky celkem 6 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2021
Body 23 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Užitečnost 23 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021
Asistence 3 BVK Holice 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SK UP Olomouc 12. 2. 2017 2016/17
2B body 13 BK Opava 30. 9. 2017 2017/18
3B body 3 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 14 Tygři JBC Brno 17. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 BK Loko Plzeň 4. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 15 Tygři JBC Brno 17. 11. 2019 2019/20
Body 33 SK UP Olomouc 12. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 23 GBA Sojky Pelhřimov 17. 10. 2021 2021/22
Asistence 6 Sokol Pražský 26. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina B BVK Holice 16:09 6 2 66.7 0 0.0 2/5 40.0
18. 9. 2021 skupina B PCE 17:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 21:51 5 1 33.3 1 16.7 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 28:46 15 5 83.3 1 50.0 2/3 66.7
16. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 30:12 14 4 50.0 2 50.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 32:55 23 6 75.0 3 50.0 2/2 100.0
Celkem 6 147:26 63 18 62.1 7 36.8 6/10 60.0
Průměr 6 24:34 10.5 3.0 62.1 1.2 36.8 1.0/1.7 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři JBC Brno 4 0:00 14.3 5.5 0.0 0.3 0.0 2.5/6.5 38.5 4.0
BK Snakes Ostrava 6 0:00 9.3 3.8 100.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 0.8
BK Loko Plzeň 5 22:21 10.0 4.0 66.7 0.2 50.0 1.4/2.2 63.6 3.8
SAM Brno 8 20:35 5.5 2.0 45.7 0.1 25.0 1.1/2.1 52.9 2.3
BCM Orli Prostějov 4 0:00 11.0 5.0 333.3 0.0 0.0 1.0/3.3 30.8 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 0.5
BK Hladnov 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 4.3
BC Vysočina 5 0:00 7.8 3.2 100.0 0.0 0.0 1.4/3.0 46.7 1.8
Slavoj Litoměřice 3 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 3.3
Sokol Pražský 5 31:31 7.0 2.4 46.2 0.4 100.0 1.0/2.0 50.0 1.6
SK UP Olomouc 1 0:00 33.0 13.0 0.0 0.0 0.0 7.0/9.0 77.8 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
BK Pelhřimov 5 0:00 6.4 2.8 200.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 2.0
BK Opava 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Opava 7 0:00 4.0 1.7 100.0 0.0 0.0 0.6/2.4 23.5 1.9
BK Pelhřimov 3 0:00 9.3 3.7 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BCM Orli Prostějov 5 24:44 5.2 2.2 42.3 0.0 0.0 0.8/2.6 30.8 2.2
Snakes Ostrava 4 28:58 6.5 2.3 32.1 0.3 50.0 1.3/2.8 45.5 2.8
Sokol Pražský 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 32:55 23.0 6.0 75.0 3.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 5.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Písek 3 19:46 7.7 3.3 50.0 0.3 50.0 0.0/0.7 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 0.5
SK Bruntál 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 3.0
Slavoj Litoměřice 3 23:34 6.7 2.7 44.4 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.7
Synthesia Pardubice 3 25:03 6.3 1.3 33.3 0.7 40.0 1.7/3.7 45.5 2.3
Snakes Ostrava 2 0:00 9.5 4.5 300.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 0.5
Tygři Praha 2 27:20 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BA Sparta 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
SKB Zlín 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Nymburk 2 29:05 7.5 2.5 35.7 0.5 33.3 1.0/3.0 33.3 5.0
BC Nový Jičín 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 28:46 15.0 5.0 83.3 1.0 50.0 2.0/3.0 66.7 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Tygři Brno 1 30:12 14.0 4.0 50.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 3 23:12 4.3 1.7 33.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BVK Holice 1 16:09 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BASKET Brno 1 21:51 5.0 1.0 33.3 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 31:39 2.5 1.0 15.4 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 1 17:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -