Jakub Semrád

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
333
Procento vítězství
65.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 14 - 0.9 0.4 0 0/0.2 0.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 20 - 8.7 3.6 0 1.5/3.7 41.1 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 PORG U12B 13 - 5.8 2.4 0 1/2.8 35.1 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) PORG U12B 12 - 11.3 5.3 0 0.7/0.8 88.9 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 18 - 11.3 4.5 0 2.3/5.3 42.7 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 24 - 14.0 5.8 0 2.5/6.1 40.4 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 23 - 4.0 1.7 0 0.7/2.7 24.6 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BA Sparta Praha 8 - 1.3 0.4 /0.4 0 0.5/1.8 28.6 0.5 -0.5
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 14 - 5.9 2.3 0 1.4/4.1 32.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 13 - 11.0 4.3 0 2.4/5.3 44.9 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BA Sparta Praha 8 - 14.1 4.4 /4.4 0 5.4/9.4 57.3 1.0 9.1
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 11.6 5 0 1.6/4.1 37.8 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA Sparta Praha 8 - 7.4 3 /3 0 1.4/2.3 61.1 1.6 4.9
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 11 - 5.1 1.6 0 1.8/4.9 37.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A BA Sparta 8 - 3.1 1.3 0 0.6/1 62.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BA Sparta Praha 14 - 9.5 4 0 1.5/3.4 43.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 10 - 8.3 2.8 0 2.7/5.6 48.2 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BA Sparta 12 - 1.2 0.3 0 0.5/1.1 46.2 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 14 - 13.2 4.6 0 3.9/6.7 58.5 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 11 - 1.7 0.5 0.1 0.4/0.8 44.4 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 14 - 13.3 5.4 0 2.6/5.1 50.7 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 9 - 0.6 0.2 0 0.1/0.2 50.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 13 - 3.2 1.4 0 0.4/0.6 62.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 12 - 8.3 3.3 0 1.8/2.9 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 4 - 3.3 1.5 0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 5 - 13.6 5 0.2 3/3.6 83.3 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 16.0 6 0 4/4 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 23.3 4.3 1.5 /6 0 1.3/2.5 50.0 2.8 1.8
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 3 - 10.3 4 0 2.3/5 46.7 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 3.0 0 0 3/4 75.0 - -
Průměr za kariéru 33.3 0.3 7.6 3.0 0.0 1.6/3.5 150.4 1.0 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 SLUNETA Ústí n. L. 2. 10. 2021
2B body 5 BK Klatovy 19. 9. 2021
Obranné doskoky 4 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Útočné doskoky 5 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Doskoky celkem 8 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Body 12 SLUNETA Ústí n. L. 2. 10. 2021
Užitečnost 8 Válečníci Děčín 13. 6. 2021
Asistence 3 Basket Poděbrady 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Písek 15. 10. 2016 2016/17
2B body 13 BK Kladno 13. 4. 2014 2013/14
3B body 1 USK Praha B 1. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Body 31 Sokol Písek 15. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 24 Sokol Písek 15. 10. 2016 2016/17
Asistence 3 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 23:38 2 1 20.0 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 30:07 3 1 20.0 0 1/4 25.0
13. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 23:51 2 0 0.0 0 2/2 100.0
13. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 15:45 10 4 50.0 0 2/4 50.0
19. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 10 5 0.0 0 0/0 0
30. 9. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 0:00 3 0 0.0 0 3/4 75.0
2. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 12 4 0.0 0 4/8 50.0
3. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 3 0.0 0 3/7 42.9
Celkem 8 93:21 51 18 75.0 15/29 51.7
Průměr 8 11:40 6.4 2.3 75.0 0.0 1.9/3.6 51.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 6 0:00 13.0 4.0 160.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.7
USK Praha 10 0:00 7.0 2.8 0.0 0.0 0.0 1.4/4.0 35.0 1.2
Sokol Pražský 9 0:00 6.8 2.3 0.0 0.0 0.0 2.1/4.3 48.7 0.9
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 15.3 6.8 0.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 2.3
Bol U12B 2 0:00 25.5 12.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 -
TJ Sokol Pražský 5 0:00 10.2 3.8 0.0 0.0 0.0 2.6/7.2 36.1 1.0
USK Praha 8 0:00 4.9 1.4 0.0 0.0 0.0 2.1/5.1 41.5 1.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 1.5
USK Praha 5 0:00 7.6 3.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.6 46.2 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 0.7
Levharti Chomutov 5 0:00 7.0 2.6 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 64.3 2.2
Válečníci Děčín 4 0:00 8.3 2.3 0.0 0.0 0.0 3.8/6.0 62.5 3.3
Synthesia Pardubice 3 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 0.7
Sokol Vyšehrad 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.0 0.0 4.0/9.3 42.9 0.7
Kol U12B 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 -
BK Kladno 2 0:00 15.5 4.5 0.0 0.0 0.0 6.5/11.0 59.1 -
BK Chomutov 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 0.5
Porg Basket 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.0 0.0 3.0/6.3 47.4 1.7
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.3
Sokol Pražský 7 0:00 4.3 1.6 0.0 0.0 0.0 1.1/5.0 22.9 0.6
TJ Sokol Kbely 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 0.7
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 0.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/2.3 100.0 1.3
BK Horejsek Děčín A 3 0:00 7.7 2.7 800.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.7
BKČ.B.U12B 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Lions J. Hradec 4 0:00 5.5 1.3 0.0 0.0 0.0 3.0/5.8 52.2 1.3
BK Pelhřimov 2 0:00 11.0 3.0 100.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 -
Tygři Louny 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
USK Praha 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/9.5 31.6 2.5
BK Klatovy 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 7:52 9.5 3.5 87.5 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
Sokol Kbely 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Jižní Supi 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
BK Opava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 1.5 100.0 0.0 0.0 4.5/9.0 50.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 -
Pod U13B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Tygři JBC Brno B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Pod U17B 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
BA 2006 Roudnice n.L. 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BVK Holice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Porg Basket 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 -
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠSK Sla U13 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BARoun.l. U17B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Basket Poděbrady 1 30:07 3.0 1.0 20.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
BSK - Jižní Supi 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 23:38 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
VYS 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Tygři Brno 1 23:51 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -