Jiří Farkaš

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Tygři Praha

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
118
Procento vítězství
70.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 4.4 2.1 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 11 - 7.6 3.5 0.0 0 0.0 0.5/1.6 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 7.3 3.2 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 6 - 4.3 1.8 0.0 0 0.0 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 10 - 8.0 3.3 0.0 0 0.0 1.4/1.9 73.7 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 8 - 4.0 1.5 0.0 0 0.0 1/1.9 53.3 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 9 7.2 0.7 0 /0.8 0.0 0.1 50.0 0.3/0.4 75.0 1.0 2.0
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 5 - 3.0 1.4 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 6 - 13.7 6.5 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 27.3 12.8 5 /10 50.0 0 0.0 2.8/3.5 78.6 2.8 13.3
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 4.8 7.5 3 /3.8 80.0 0 0.0 1.5/2.3 66.7 2.8 4.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 13 - 10.9 4.4 0.0 0.2 0.0 1.5/2.5 59.4 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 10 - 10.0 4.3 0.0 0 0.0 1.4/2.1 66.7 - -
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 10.0 3.3 /3.3 100.0 0.7 100.0 1.3/2 66.7 1.3 8.0
2022/23 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 13.0 4.0 1.7 /3 55.6 0 0.0 0.7/1 66.7 2.7 3.0
Průměr za kariéru 16.9 2.0 7.3 3.1 40.8 0.1 21.4 1.0/1.7 135.6 1.9 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Opava 29. 5. 2022
2B body 5 Jižní Supi 28. 5. 2022
3B body 1 Levharti Chomutov 27. 5. 2022
Obranné doskoky 4 Sokol pražský 17. 9. 2022
Útočné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 18. 9. 2022
Doskoky celkem 4 Sokol pražský 17. 9. 2022
Body 14 BK Opava 29. 5. 2022
Užitečnost 12 BK Opava 29. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
2B body 12 AŠ Mladá Boleslav 6. 10. 2019 2019/20
3B body 2 BA Sparta Praha 19. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 7 BASKET Brno B 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 12 BASKET Brno B 3. 10. 2020 2020/21
Body 24 AŠ Mladá Boleslav 6. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 21 BK VIVIDBOOKS Pardubice 19. 9. 2020 2020/21
Asistence 3 Sokol Pražský 1. 3. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Levharti Chomutov 0:00 6 1 100.0 1 100.0 1/2 50.0
28. 5. 2022 o postup do extraligy Jižní Supi 0:00 10 5 100.0 0 0.0 0/1 0.0
29. 5. 2022 o postup do extraligy BK Opava 0:00 14 4 100.0 1 100.0 3/3 100.0
17. 9. 2022 skupina A Sokol pražský 12:03 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 16:08 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 10:58 8 3 100.0 0 0.0 2/3 66.7
Celkem 6 39:09 42 15 78.9 2 66.7 6/9 66.7
Průměr 6 6:31 7.0 2.5 78.9 0.3 66.7 1.0/1.5 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Levharti Chomutov 8 0:00 6.8 2.9 575.0 0.1 100.0 0.6/1.0 62.5 1.6
Válečníci Děčín 3 0:00 11.7 5.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
BK Horejsek Děčín 4 0:00 8.5 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.8
BK Opava 4 4:51 7.8 2.8 157.1 0.3 100.0 1.5/2.3 66.7 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.0
BK Klatovy 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 24.0 12.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Tygři Praha B 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
BC Benešov 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
USK Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 29:51 18.0 6.0 54.5 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
BK Kladno 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BK Chomutov 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Č. Brod 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 27:34 11.0 4.0 44.4 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BA 2006´Roudnice n. L. B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 10:58 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
VYS 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 2 11:26 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
BKDěč 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Klatovy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 1 16:19 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PŘÍ 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sokol Písek 1 12:39 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol pražský 1 12:03 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 16:08 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 6:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 13:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 1:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0