Vojtěch Kocourek

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
194
Procento vítězství
64.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 2.4 1 0 0.4/1.1 37.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 3.8 1.3 0 1.3/1.5 83.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ Praha B 6 - 2.3 0.8 0 0.7/1.7 40.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 5.3 2.4 0 0.4/1.9 23.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 3 - 4.0 1.3 0 1.3/2.3 57.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 6 - 4.7 2.3 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 8 - 4.8 2.4 0 0/0.9 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 22 - 8.3 3.6 0.1 0.7/1.1 60.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 9 - 7.9 3.7 0 0.6/1.6 35.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 4.4 2.1 0 0.1/0.1 100.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D NBK Praha 4 - 8.0 2.3 1 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 13 - 12.3 5.2 0.4 0.7/1.2 56.3 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 4 - 10.8 3.8 0.8 1/1.5 66.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 12 - 7.4 2.5 0.7 0.4/1.2 35.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 20.7 8.0 3 0.3 1/1.7 60.0 3.0 1.7
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 20.0 4.0 1 0 2/5 40.0 1.0 1.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 9.9 2.9 1 1.2/1.5 81.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 1 - 23.0 9 1 2/4 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BŠ Tygři Praha C 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 5.8 1.4 0.7 0.9/1.4 64.3 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 4 - 5.0 1.3 0.8 0.3/1.5 16.7 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 3 - 11.7 3 1.3 1.7/2 83.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 1 - 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 11 - 5.9 2.8 0.1 0/0 0.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 13.9 3.4 1.1 /2.7 0.3 0.2/0.6 37.5 1.5 1.9
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 4 - 6.0 1.3 1 0.5/1 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 5 7.0 1.2 0.4 /1 0 0.4/0.4 100.0 0.6 -0.4
Průměr za kariéru 27.7 1.6 6.4 2.4 0.3 0.6/1.1 189.7 1.4 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BANym U13B 17. 3. 2018 2017/18
2B body 16 SoDoPo Štíři 15. 10. 2017 2017/18
3B body 3 BC Vysočina 26. 5. 2018 2018/19
Obranné doskoky 2 USK 11. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 BA Sparta Praha 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 12. 12. 2021 2021/22
Body 33 SoDoPo Štíři 15. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 7 Válečníci Děčín 4. 1. 2022 2021/22
Asistence 2 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pod U13B (ms) 4 0:00 11.8 5.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.8
BK Levharti Chomutov 2 0:00 17.5 5.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Válečníci Děčín 2 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Sokol Kbely 3 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Slovan Varnsdorf 1 0:00 23.0 9.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 3.6 1.0 0.0 0.2 0.0 1.0/1.6 62.5 2.4
USK Praha 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 8.5 1.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Kbely 5 0:00 3.2 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.6
Měl U12 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Válečníci Děčín 2 17:59 6.5 2.0 44.4 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Tygři Praha B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PORG Basket 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
BK Loko Plzeň 2 12:17 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Slavoj Litoměřice 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Měl U13B 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 2 22:01 4.5 1.5 37.5 0.5 33.3 0.0/0.5 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Opava 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Levharti Chomutov 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
Sokol Pražský 2 14:42 3.5 1.0 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 10:06 3.0 0.5 20.0 0.5 50.0 0.5/1.5 33.3 -
BA Nymburk 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava A 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Nymburk 1 11:52 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Tygři Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Kbely B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 8:03 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BANymU12 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Tygři JBC Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 2 12:02 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lions J. Hradec 2 8:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
NH Ostrava 2 3:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Brno 1 6:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0