Štěpán Kocourek

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BA Tygři Louny
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
151
Procento vítězství
68.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 8.4 3.5 /3.5 0.2 0.9/3.1 29.4 2.4 3.8
2016/17 žáci U15 - skupina A BA Tygři Louny 20 - 14.9 5.9 0.7 1/2.6 39.2 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 9 - 12.3 5.7 /5.7 0.1 0.7/2.4 27.3 2.2 8.3
2017/18 kadeti U17 - skupina A Baník Most (MS) 7 - 11.7 3.3 1.3 1.3/2 64.3 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A BA Tygři Louny 9 - 19.7 7.9 1.2 0.2/1 22.2 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A BA Tygři Louny 2 - 15.5 4.5 1.5 2/3 66.7 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BA Tygři Louny 13 - 15.0 4.2 1.9 0.9/2.3 40.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 Baník Most (MS) 4 - 6.0 2 0.3 1.3/2.3 55.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Tygři Louny 15 - 17.7 5.9 1.6 1/2.3 44.1 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BA Louny 2 - 0.5 0 /0 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 14 - 15.3 4.1 1.8 1.6/2.9 56.1 - -
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. A BA Louny 8 - 7.6 1.3 1.1 1.8/2.4 73.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Tygři Louny 3 - 18.7 5 0.3 7.7/9.7 79.3 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 2.8 0.5 0.5 0.3/1.5 16.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 3 3.3 3.3 1.3 /2.3 0 0.7/1 66.7 1.0 2.0
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BA Louny 7 - 7.9 2.6 0.3 1.9/2.7 68.4 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA Tygři Louny 6 - 8.8 3.3 0.3 1.2/2.3 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 23.2 0.1 12.6 4.3 0.9 1.2/2.5 141.6 2.1 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 ASK Lovosice 7. 1. 2022
2B body 7 BK Klatovy 18. 9. 2021
3B body 2 Sokol Žižkov 20. 11. 2021
Obranné doskoky 3 BK Opava 13. 6. 2021
Doskoky celkem 3 BK Opava 13. 6. 2021
Body 16 BK Klatovy 18. 9. 2021
Užitečnost 8 BK Opava 13. 6. 2021
Asistence 1 BK Opava 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Klatovy 1. 2. 2020 2019/20
2B body 15 SKB Rokycany 22. 9. 2018 2018/19
3B body 5 BK Klatovy 7. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 3 BK Opava 13. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 BK Opava 13. 6. 2021 2021/22
Body 43 SKB Rokycany 22. 9. 2018 2018/19
Užitečnost 22 BK Beroun 5. 3. 2017 2016/17
Asistence 1 BK Opava 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 10:00 9 4 57.1 0 0.0 1/1 100.0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/5 40.0
18. 9. 2021 skupina B BK Kladno 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/4 25.0
19. 9. 2021 skupina B ŠSK Slaný 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Baník Most B 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Válečníci Děčín B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/1 100.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 7 0 0.0 2 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
26. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Česká Lípa 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
30. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/1 100.0
5. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 muži - Oblastní přebor BK Teplice B 0:00 3 0 0.0 0 0.0 3/6 50.0
4. 12. 2021 skupina B BŠ Tygři Praha C 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/2 0.0
18. 12. 2021 skupina B ŠSK Slaný 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/6 50.0
7. 1. 2022 muži - Oblastní přebor ASK Lovosice 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/4 100.0
15. 1. 2022 finálová skupina Basket Poděbrady 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 finálová skupina BASKET Brno B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2022 muži - Oblastní přebor BK Baník Most B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 30 10:00 206 72 1.028.6 10 500.0 32/56 57.1
Průměr 30 0:20 6.9 2.4 1.028.6 0.3 500.0 1.1/1.9 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 3 0:00 22.3 7.3 0.0 1.0 0.0 4.7/6.7 70.0 1.3
BK Kladno 4 0:00 14.8 6.5 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 44.4 3.5
SKB Rokycany 2 0:00 28.0 9.0 0.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Válečníci Děčín 6 0:00 9.2 1.7 0.0 1.3 0.0 1.8/3.3 55.0 2.8
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 17.3 5.7 0.0 0.7 0.0 4.0/6.0 66.7 2.3
BK Sokolov 4 0:00 12.8 5.5 0.0 0.3 0.0 1.0/2.8 36.4 3.3
Levharti Chomutov 2 0:00 22.0 6.5 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Baník Most B 4 0:00 10.5 2.8 0.0 1.3 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 2.3
BK Klatovy 2 0:00 19.5 2.0 0.0 5.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK M. Lázně 2 0:00 19.0 7.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 18.5 4.0 0.0 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
BK Levharti Chomutov 2 0:00 14.5 4.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 4.0
BK Horejsek Děčín A 4 0:00 6.3 2.5 100.0 0.3 100.0 0.5/1.8 28.6 1.5
Sokol Písek 1 0:00 25.0 4.0 0.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Slovan Varnsdorf 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 1.3
BK Horejsek Děčín 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BKDěč 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
BK Klatovy 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
BK Teplice 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
USK Praha 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
ŠSK Slaný 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 9.0 3.5 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
USK Praha 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 2.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 0:00 6.0 0.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
ASK Lovosice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Opava 1 10:00 9.0 4.0 57.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
BK Teplice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Baník Most A 2 0:00 4.0 0.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Teplice A 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BK Česká Lípa 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Válečníci Děčín 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
BASKET Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Teplice B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BŠ Tygři Praha C 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Válečníci Děčín B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -