Jan Matušík

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
174
Procento vítězství
66.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 1.5 0.6 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 1.5 0.6 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" BŠ Tygři U13(mix)(ms 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" BŠ Tygři U13(mix)(ms 1 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ Tygři Praha B 12 - 4.8 2.3 0.0 0 0.0 0.1/1.2 7.1 - -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BŠ-Tygři Praha 8 - 8.9 4.3 0.0 0 0.0 0.4/1.6 23.1 - -
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BŠ-Tygři Praha 11 - 5.3 2.5 0.0 0 0.0 0.4/1.2 30.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BŠ Tygři Praha B 4 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/2.8 18.2 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 5 - 2.8 1.2 0.0 0 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C Tygři Praha 12 - 14.8 7 0.0 0 0.0 0.8/2.5 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C BŠ Tygři Praha B 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 3 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tygři Praha 7 - 12.7 5 0.0 0 0.0 2.7/4.9 55.9 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C - 2020 BŠ Tygři Praha B 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 6 - 12.5 4.8 0.0 0.2 0.0 2.3/4 58.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha B 4 - 13.0 5.8 0.0 0 0.0 1.5/2.8 54.5 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 7 - 12.6 4 0.0 1.3 0.0 0.7/1.1 62.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 26.0 9.6 3.6 /7.1 51.0 0.3 18.2 1.5/1.6 91.3 3.4 8.5
2021/22 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 4 - 27.0 6 0.0 3.8 0.0 3.8/5.5 68.2 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 6 29.8 13.8 4.5 /9.5 47.4 1.3 30.8 0.8/1.5 55.6 1.2 9.3
2021/22 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 26.0 8.5 3 /6 50.0 0.5 14.3 1/1.5 66.7 4.0 1.5
2022/23 junioři U19 - o postup do extraligy Tygři Praha 3 - 10.7 1.7 /1.7 100.0 2.3 100.0 0.3/1.3 25.0 2.0 7.7
2022/23 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 11 22.1 8.8 2.1 /4.7 44.2 1.1 29.3 1.4/1.5 88.2 2.5 5.0
2022/23 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 32.9 19.3 5 /11.6 42.9 1.9 27.8 3.5/4.7 74.2 3.3 12.9
2022/23 junioři U19 - nadstavba B Tygři Praha 6 25.8 10.2 2.3 /4.8 48.3 1.2 33.3 2/2.5 80.0 2.7 6.5
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 8 32.0 21.0 5.8 /10.6 54.1 2.4 40.4 2.4/3.1 76.0 3.0 19.1
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off Tygři Praha 2 17.5 3.0 1.5 /5 30.0 0 0.0 0/0 0.0 4.5 -1.5
Průměr za kariéru 28.8 10.1 10.0 3.5 78.0 0.6 49.0 1.2/2.1 224.0 2.0 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Válečníci Děčín 6. 1. 2023
2B body 8 BA Grizzlies Plzeň 9. 10. 2022
3B body 8 BK Opava 21. 1. 2023
Obranné doskoky 9 PCE 29. 3. 2023
Útočné doskoky 5 BA Nymburk 19. 3. 2023
Doskoky celkem 12 PCE 29. 3. 2023
Body 37 BK Opava 21. 1. 2023
Užitečnost 30 BK Opava 21. 1. 2023
Asistence 3 Sokol Pražský 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Válečníci Děčín 6. 1. 2023 2022/23
2B body 11 BK Kladno 15. 12. 2019 2019/20
3B body 8 BK Opava 21. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 9 BASKET Brno 18. 3. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 Válečníci Děčín 8. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 12 PCE 29. 3. 2023 2022/23
Body 37 BK Opava 21. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 30 BK Opava 21. 1. 2023 2022/23
Asistence 3 Válečníci Děčín 4. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Levharti Chomutov 0:00 11 1 100.0 3 100.0 0/0 0
28. 5. 2022 o postup do extraligy Jižní Supi 0:00 8 2 100.0 1 100.0 1/4 25.0
29. 5. 2022 o postup do extraligy BK Opava 0:00 13 2 100.0 3 100.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 23:58 13 2 22.2 2 33.3 3/4 75.0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Písek 32:52 18 3 50.0 2 40.0 6/7 85.7
28. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 17:10 5 1 25.0 1 14.3 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A USK 19:33 10 0 0.0 2 40.0 4/4 100.0
2. 10. 2022 skupina A BA Nymburk 10:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 34:30 26 8 50.0 2 40.0 4/6 66.7
9. 10. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 30:30 23 8 61.5 1 20.0 4/7 57.1
15. 10. 2022 skupina A Sokol Písek 23:10 11 1 20.0 2 66.7 3/4 75.0
16. 10. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 22:16 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A Sokol Pražský 31:36 23 7 63.6 2 25.0 3/5 60.0
23. 10. 2022 skupina A Válečníci Děčín 31:16 25 8 47.1 3 33.3 0/4 0.0
5. 11. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 26:19 7 1 100.0 1 50.0 2/2 100.0
6. 11. 2022 skupina A Sokol pražský 28:25 11 1 33.3 2 33.3 3/3 100.0
12. 11. 2022 skupina A USK 36:18 22 6 37.5 2 50.0 4/5 80.0
13. 11. 2022 skupina A USK 35:48 22 6 37.5 2 25.0 4/5 80.0
17. 11. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 23:49 22 7 70.0 2 66.7 2/2 100.0
19. 11. 2022 skupina A BA Nymburk 22:09 12 4 57.1 1 20.0 1/2 50.0
26. 11. 2022 skupina A Sokol Písek 34:42 8 0 0.0 2 28.6 2/2 100.0
27. 11. 2022 skupina A GBA Lions Jindřichův Hradec 33:10 16 2 28.6 3 27.3 3/4 75.0
3. 12. 2022 skupina A GBA Lions J. Hradec 28:34 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina A Sokol Písek 21:06 9 3 60.0 1 33.3 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A BA Grizzlies Plzeň 28:45 16 5 55.6 2 33.3 0/0 0
11. 12. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 36:20 18 6 35.3 2 25.0 0/0 0
6. 1. 2023 skupina A Válečníci Děčín 36:40 21 3 37.5 1 10.0 12/13 92.3
8. 1. 2023 skupina A Sokol Pražský 34:29 19 6 40.0 1 20.0 4/4 100.0
14. 1. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 23:49 10 1 25.0 1 25.0 5/5 100.0
15. 1. 2023 nadstavba B NH Ostrava 33:00 19 6 75.0 2 33.3 1/1 100.0
21. 1. 2023 nadstavba A BK Opava 30:06 37 6 50.0 8 72.7 1/3 33.3
22. 1. 2023 nadstavba A NH Ostrava 36:45 20 6 60.0 2 40.0 2/2 100.0
11. 2. 2023 nadstavba A BA Nymburk 27:43 17 4 66.7 3 42.9 0/0 0
12. 2. 2023 nadstavba A BASKET Brno 34:28 14 6 50.0 0 0.0 2/3 66.7
18. 2. 2023 nadstavba B NH Ostrava 34:36 5 0 0.0 1 25.0 2/4 50.0
19. 2. 2023 nadstavba B Snakes Ostrava 26:34 13 4 66.7 1 25.0 2/3 66.7
4. 3. 2023 nadstavba A NH Ostrava 36:27 11 5 55.6 0 0.0 1/1 100.0
5. 3. 2023 nadstavba A BK Opava 29:55 18 6 66.7 1 14.3 3/3 100.0
11. 3. 2023 nadstavba B BK Opava 22:39 12 2 50.0 2 100.0 2/2 100.0
12. 3. 2023 nadstavba B BCM Orli Prostějov 13:55 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 3. 2023 nadstavba A BASKET Brno 30:56 24 8 80.0 1 25.0 5/8 62.5
19. 3. 2023 nadstavba A BA Nymburk 29:37 27 5 29.4 4 57.1 5/5 100.0
24. 3. 2023 předkolo play-off PCE 21:09 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
26. 3. 2023 předkolo play-off PCE 13:59 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 3. 2023 předkolo play-off PCE 31:00 12 3 42.9 2 66.7 0/2 0.0
Celkem 45 1180:43 646 164 46.7 74 33.8 96/129 74.4
Průměr 45 26:14 14.4 3.6 46.7 1.6 33.8 2.1/2.9 74.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava 4 29:54 22.5 5.5 51.2 3.3 44.8 1.8/2.5 70.0 2.5
USK 4 32:49 18.5 4.5 40.9 1.5 40.0 5.0/5.8 87.0 3.3
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 24.0 5.7 0.0 3.0 0.0 3.7/5.3 68.8 1.7
Válečníci Děčín 3 0:00 21.3 5.0 0.0 3.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.7
Sokol Pražský 4 29:19 15.5 5.5 53.7 0.8 17.6 2.3/2.8 81.8 3.5
Válečníci Děčín 4 30:22 14.8 4.3 42.5 1.0 17.4 3.3/4.8 68.4 2.8
NH Ostrava 4 32:28 14.5 5.5 59.5 0.8 15.8 1.3/1.8 71.4 1.5
BA Nymburk 3 29:07 18.7 4.0 40.0 3.0 56.3 1.7/1.7 100.0 3.3
BK Loko Plzeň 4 26:34 13.5 4.8 45.2 1.0 30.8 1.0/1.5 66.7 3.0
BA Grizzlies Plzeň 3 19:45 16.3 5.7 77.3 1.0 27.3 2.0/3.0 66.7 3.0
Sokol Písek 4 31:24 11.3 2.3 37.5 1.5 31.6 2.3/2.5 90.0 4.0
BASKET Brno 2 32:42 19.0 7.0 63.6 0.5 16.7 3.5/5.5 63.6 2.5
BK Lions J. Hradec 4 27:25 9.0 3.5 48.3 0.3 12.5 1.3/1.5 83.3 3.3
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 1.2
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
GBA Lions Jindřichův Hradec 2 28:34 14.5 2.0 25.0 2.5 29.4 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 20:29 13.5 4.0 57.1 1.5 30.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Opava 2 11:19 12.5 2.0 66.7 2.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BA Sparta Praha 2 24:17 12.0 5.5 64.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
NH Ostrava 2 33:48 12.0 3.0 46.2 1.5 30.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 25:11 11.5 2.5 50.0 1.0 25.0 3.5/4.0 87.5 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 0.5
BA Sparta 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.0
LYNX Liberec 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Sokol Písek 2 22:08 10.0 2.0 40.0 1.5 50.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/11.0 45.5 4.0
USK Praha 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.7
BK Klatovy 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PCE 3 22:02 6.0 2.0 35.3 0.7 33.3 0.0/0.7 0.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BA Nymburk 2 16:24 6.0 2.0 57.1 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol pražský 1 28:25 11.0 1.0 33.3 2.0 33.3 3.0/3.0 100.0 3.0
Levharti Chomutov 1 0:00 11.0 1.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 25:25 5.0 2.5 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 19:33 10.0 0.0 0.0 2.0 40.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Tygři Brno 1 32:13 9.0 3.0 30.0 1.0 33.3 0.0/1.0 0.0 -
Jižní Supi 1 0:00 8.0 2.0 100.0 1.0 100.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Kbely 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
BA Sparta Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 26:19 7.0 1.0 100.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK Praha 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Strakonice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
TJ Sokol Pražský 3 0:00 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 13:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PORG Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Velká Ohrada 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0