Jakub Řezáč

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
234
Procento vítězství
66.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 15 - 4.1 1.9 0 0.3/0.9 30.8 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 6 - 4.2 1.8 0 0.5/1.3 37.5 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 7 - 3.1 1.6 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 1-4 (3na3) BŠP U11(mix) 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 21 - 3.2 1.5 0 0.1/0.6 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 23 - 9.5 4.5 0 0.4/1.6 27.8 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 16 - 3.5 1.6 0 0.3/0.8 30.8 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 6 - 8.7 3.8 0 1/2 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BŠ - Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 3.7 1.6 0 0.5/1.7 29.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 13 - 9.8 4.5 0 0.8/2 38.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 3 - 8.7 4.3 0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 3 - 12.0 6 0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 4 - 3.5 1.8 /1.8 0 0/0 0.0 0.5 3.0
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 9 - 3.4 1.6 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 7 - 0.7 0.3 /0.3 0 0.1/0.3 50.0 1.1 -0.6
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 3.5 1.5 0 0.6/1.5 41.2 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B BŠ Tygři Praha 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BŠ - Tygři Praha 14 - 5.9 2.6 0.1 0.4/0.9 46.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 5 - 4.6 1.4 0.4 0.6/1.2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BŠ Tygři Praha 12 - 5.5 2.2 0.1 0.9/1.9 47.8 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 1 - 25.0 12 0 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 9 - 2.8 1.2 0 0.3/0.9 37.5 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 1 1.0 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 - 2.0
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tygři Praha B 12 - 16.4 6.2 1 1.1/2.8 39.4 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BŠ Tygři Praha C 2 - 13.0 5.5 0 2/4.5 44.4 - -
2019/20 kadeti U17 - F1 BŠ Tygři Praha C 2 - 24.5 11.5 0 1.5/3.5 42.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 4 - 13.0 2.5 2 2/3.8 53.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 4 11.8 4.0 1.3 /3.8 0.5 0/0 0.0 2.3 0.3
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 2.8 4.8 1.8 /1.8 0.3 0.5/0.8 66.7 1.3 3.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 9.0 3.5 0.3 1.3/2 62.5 - -
Průměr za kariéru 26.0 0.3 6.2 2.7 0.1 0.5/1.2 111.3 1.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Klatovy 3. 10. 2021
2B body 7 SLUNETA Ústí n. L. 18. 9. 2021
3B body 1 BK Klatovy 3. 10. 2021
Obranné doskoky 3 BK Opava 13. 6. 2021
Útočné doskoky 2 BK Opava 13. 6. 2021
Doskoky celkem 5 BK Opava 13. 6. 2021
Body 16 SLUNETA Ústí n. L. 18. 9. 2021
Užitečnost 11 Levharti Chomutov 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BC Benešov 1. 2. 2020 2019/20
2B body 16 TJ Sokol Dubeč 5. 3. 2020 2019/20
3B body 3 Kondoři Liberec 11. 10. 2020 2020/21
Obranné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 2 BK Opava 13. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 BK Opava 13. 6. 2021 2021/22
Body 34 TJ Sokol Dubeč 5. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 11 Levharti Chomutov 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 BCM Orli Prostějov 20. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B Levharti Chomutov 0:00 14 6 100.0 0 0.0 2/3 66.7
13. 6. 2021 skupina B BK Opava 10:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/2 0.0
3. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 5 0 0.0 1 0.0 2/2 100.0
Celkem 8 10:49 55 21 300.0 2 33.3 7/11 63.6
Průměr 8 1:21 6.9 2.6 300.0 0.3 33.3 0.9/1.4 63.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 6 0:00 6.5 3.2 0.0 0.0 0.0 0.2/1.3 12.5 0.5
BC Benešov 2 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.5 46.2 4.5
BK Klatovy 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
BKDěč 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 1.0
BA Sparta 6 0:00 4.5 2.2 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 16.7 0.8
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
PORG Basket 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Bol U12B 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Porg Basket 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 3.5 116.7 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Sokol Pražský 6 0:00 3.5 1.7 0.0 0.0 0.0 0.2/1.7 10.0 0.2
BK Č. Brod 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kbely 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 0.7
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 6 0:00 2.7 1.2 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 2.3
BA Sparta 5 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.0
BK Kladno 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
TJ Sokol Pražský 5 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.2
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Fenix Modřany 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Žižkov C 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Válečníci Děčín 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 4.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 6 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.7
Pod U13B 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
USK Praha 5 0:00 2.4 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK Praha 4 0:00 2.3 1.0 400.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 -
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BASKET Brno B 1 11:13 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 6:28 4.0 0.5 33.3 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
BK Horejsek Děčín A 3 0:00 2.3 1.0 300.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Porg Basket 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Jižní Supi 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 11:10 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 12:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 1 10:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Sla U13 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -