Ondřej Kocourek

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Výška
184 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
171
Procento vítězství
69.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 11 - 12.9 6 /6 0 0.9/2.8 32.3 2.8 8.2
2016/17 žáci U15 - skupina A BA Tygři Louny 21 - 15.9 6.6 0.5 1.3/4 33.7 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BA 2006´ Roudnice n.L. 9 - 19.2 8.4 /8.4 0.2 1.7/4.4 37.5 2.8 13.7
2017/18 kadeti U17 - skupina A Baník Most (MS) 9 - 17.0 6.9 0.2 2.6/4.7 54.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A BA Tygři Louny 9 - 28.1 12.6 0.6 1.3/3.3 40.0 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A BA Tygři Louny 2 - 18.0 5.5 1 4/7 57.1 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BA Tygři Louny 14 - 18.0 7.1 0.4 2.8/4.4 63.9 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 Baník Most (MS) 3 - 12.3 5.7 0 1/1.3 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B Tygři Louny 16 - 20.8 7.9 0.8 2.6/4 65.6 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BA Louny 2 - 5.0 1.5 /1.5 0 2/2 100.0 1.5 3.5
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 18 15.9 5.3 1.7 /3.3 0.4 0.7/0.8 80.0 1.7 4.1
2019/20 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 5 - 21.8 6.6 2 2.6/3.8 68.4 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 3 - 7.7 2.3 0.7 1/1.3 75.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 7.0 2 0.5 1.5/1.8 85.7 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů sk. B BA Louny 2 - 15.5 5 1 2.5/4 62.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Praha 4 2.3 4.0 1 /1 0.3 1.3/2 62.5 1.0 1.5
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BA Louny 14 - 18.9 5.4 2.1 2/3.4 58.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BA Tygři Louny 7 - 18.7 6.9 1.1 1.6/2.7 57.9 - -
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 7 - 12.7 4 1.3 0.9/1.4 60.0 - -
Průměr za kariéru 26.7 1.9 15.7 6.0 0.7 1.7/3.2 195.0 2.2 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Slovan Varnsdorf 11. 2. 2018 2017/18
2B body 20 BK M. Lázně 11. 11. 2017 2017/18
3B body 4 Kondoři Liberec 18. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 5. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 3. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 19. 1. 2020 2019/20
Body 48 BK M. Lázně 11. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 28 BK Beroun 5. 3. 2017 2016/17
Asistence 2 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kladno 4 0:00 19.5 8.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.3 23.5 4.0
BK Teplice 3 0:00 17.7 8.0 0.0 0.0 0.0 1.7/5.7 29.4 1.7
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 17.7 8.0 100.0 0.3 100.0 0.7/1.7 40.0 2.7
BK Horejsek Děčín A 4 0:00 12.3 5.0 100.0 0.3 100.0 1.5/3.8 40.0 3.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 22.5 10.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 22.0 8.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 21.0 9.5 100.0 0.0 0.0 2.0/7.5 26.7 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 20.5 6.5 0.0 0.5 0.0 6.0/7.5 80.0 3.0
Válečníci Děčín 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
USK Praha 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 18.5 7.0 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 4.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 16.0 7.5 100.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
Válečníci Děčín 3 0:00 10.7 2.7 0.0 1.0 0.0 2.3/3.7 63.6 1.3
Sokol Pražský 2 19:57 14.0 3.5 77.8 2.0 66.7 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 13.5 3.5 0.0 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Levharti Chomutov 4 0:00 6.5 1.5 600.0 0.8 300.0 1.3/1.8 71.4 1.5
Levharti Chomutov 1 0:00 25.0 8.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 24.0 8.0 0.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 21.0 6.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Tygři Praha B 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 17:57 9.5 3.0 75.0 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Poděbrady 2 0:00 9.0 1.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Kladno 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Teplice 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
USK Praha 2 0:00 7.0 3.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Sokol Písek 2 19:55 6.5 2.5 45.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Opava 2 4:21 6.5 1.5 0.0 0.5 100.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Snakes Ostrava 1 19:25 10.0 3.0 60.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Nymburk 2 17:30 5.0 2.0 44.4 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
GBA Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 13:44 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BK Pardubice 2 18:52 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK 2 11:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Tygři JBC Brno 1 9:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 1 12:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0