František Skřivánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha B

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
242
Procento vítězství
66.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 12 - 1.2 0.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 2.5 1.1 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 20 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.5/1.6 31.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 5 - 7.8 3.8 0.0 0 0.0 0.2/1.2 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 5 - 4.2 2 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 6 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 6 - 3.2 1.3 0.0 0 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 3 - 7.7 3.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 4.8 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ Praha B 9 - 3.8 1.7 0.0 0 0.0 0.4/0.8 57.1 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 6.6 2.9 0.0 0 0.0 0.9/1.4 60.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 3 - 4.7 2.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 7 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0.1/0.9 16.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 16 - 6.0 2.7 0.0 0 0.0 0.6/1.6 40.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 5.5 2.7 0.0 0 0.0 0.1/0.6 16.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 6 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina D NBK Praha 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 13 - 8.4 3.6 0.0 0.2 0.0 0.5/1.4 33.3 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 6 - 5.3 2.2 0.0 0.2 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 14 - 2.9 1.1 0.0 0.2 0.0 0.1/0.4 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A BŠ - Tygři Praha 3 11.0 1.3 0.3 12.5 0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7 -0.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 1 6.0 2.0 1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 1.0
2019/20 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 14 - 3.5 1.6 0.0 0 0.0 0.2/0.5 42.9 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Tygři Praha 10 - 1.7 0.4 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 3 - 3.3 0 0.0 1 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha B 4 - 5.0 1.3 0.0 0.8 0.0 0.3/1.5 16.7 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Praha B 12 - 8.0 2.5 0.0 0.7 0.0 1/1.5 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 10 - 9.9 2.4 0.0 1.1 0.0 1.8/3.7 48.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 3 12.0 2.3 0.7 /1.3 50.0 0.3 20.0 0/0 0.0 0.7 0.7
2021/22 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.3 0.3 4.5 1.8 20.3 0.1 2.5 0.4/1.0 140.4 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Levharti Chomutov 13. 11. 2021
2B body 6 Válečníci Děčín 18. 9. 2021
3B body 4 Slavoj Litoměřice 12. 12. 2021
Obranné doskoky 1 USK 9. 12. 2021
Doskoky celkem 1 USK 9. 12. 2021
Body 18 Válečníci Děčín 18. 9. 2021
Užitečnost 3 BK Loko Plzeň 11. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Levharti Chomutov 13. 11. 2021 2021/22
2B body 9 Sj. BK Litoměřice 23. 9. 2018 2018/19
3B body 4 Slavoj Litoměřice 12. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 1 USK 9. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 1 USK 9. 12. 2021 2021/22
Body 20 BK Teplice 20. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 3 BK Loko Plzeň 11. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/6 16.7
19. 6. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina A LYNX Liberec 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
20. 6. 2021 skupina A Tigers Č. Budějovice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 6. 2021 2. kolo TJ Sokol Kbely 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 6. 2021 2. kolo TJ Sokol Kbely 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 18 6 0.0 1 0.0 3/6 50.0
19. 9. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 13 6 0.0 0 0.0 1/3 33.3
26. 9. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/6 50.0
2. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
10. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/7 28.6
9. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 9 1 0.0 1 0.0 4/7 57.1
14. 11. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/4 50.0
20. 11. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
21. 11. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 17 3 0.0 3 0.0 2/4 50.0
4. 12. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
9. 12. 2021 skupina A USK 9:55 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 14:55 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 17 2 0.0 4 0.0 1/2 50.0
18. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 1. 2022 play-out A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 32 35:27 228 64 1.600.0 23 460.0 31/61 50.8
Průměr 32 1:06 7.1 2.0 1.600.0 0.7 460.0 1.0/1.9 50.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 2 0:00 15.0 4.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Válečníci Děčín 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.7 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Pod U13B 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 9.0 2.0 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
Sokol Vyšehrad 4 0:00 6.8 3.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
Sokol Kbely 5 0:00 5.2 2.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.6
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Jižní Supi 5 0:00 4.4 2.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.4
Levharti Chomutov 2 0:00 10.5 1.5 0.0 1.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
BK Levharti Chomutov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BANymU12 8 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.9
BA Tygři Louny 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 0.7
BK Klatovy 2 0:00 8.5 1.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Sokol Žižkov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Sokol Kbely 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BA Sparta Praha 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
BA Sparta 5 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
BA Sparta Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 1.8 0.4 0.0 0.2 0.0 0.4/0.8 50.0 1.4
BK Klatovy 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
LYNX Liberec 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
USK Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Porg Basket 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Měl U13B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.5 22.2 2.5
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Opava 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 12:46 2.5 0.5 50.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Grizzlies Plzeň 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
TJ Sokol Pražský 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol Písek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Porg Basket 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Levharti Chomutov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 9:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní supi 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Bol U12B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PORG Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2