Maxmilian Zavřel

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BASKET Brno B
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
135
Procento vítězství
58.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BŠM Brno 3 - 2.3 1 /3 0 0.3/0.7 50.0 0.3 -0.3
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina B BŠM Brno 3 - 0.7 0.3 /2.3 0 0/1.3 0.0 - -2.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR o 5. - 8. místo BŠM Brno 2 - 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 1.5 -3.5
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C SAM BŠM Brno 5 - 1.4 0.6 /1.6 0 0.2/0.4 50.0 0.8 -0.6
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR D BŠM Brno 3 - 2.0 1 /4 0 0/2 0.0 2.0 -5.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina B BŠM Brno 3 11.7 2.3 1 /1.7 0 0.3/0.7 50.0 0.7 2.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠM Brno 2 12.0 1.0 0.5 /2 0 0/1 0.0 1.0 -0.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E SAM BŠM Brno 9 - 6.0 2.9 /5.3 0 0.2/0.7 33.3 1.4 1.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SAM BŠM Brno 4 - 2.0 0.8 /3.3 0 0.5/1 50.0 0.8 -1.8
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B SAM BŠM Brno 3 4.7 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 2.0 -3.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo SAM BŠM Brno 2 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 12 - 3.2 1.3 0.1 0.4/0.9 45.5 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga SAM Brno 8 - 1.1 0.4 0 0.4/0.9 42.9 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B SAM Brno 3 3.7 0.0 0 0 0/0.7 0.0 0.7 -2.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo SAM Brno 2 3.0 1.0 0 0 1/1 100.0 1.0 -
2018/19 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 9 - 3.7 1.4 0 0.8/1.9 41.2 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 14 - 5.1 1.9 0.2 0.6/1.1 53.3 - -
2018/19 junioři U19 - play-out C SAM Brno B 8 - 4.3 1.4 0.1 1.1/1.5 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 8 - 11.9 4.9 0.3 1.4/2.5 55.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část SAM Brno 19 24.5 6.3 2.5 /4.5 0.1 1/1.5 65.5 3.2 3.9
2019/20 junioři U19 - skupina B SAM Brno B 4 - 2.8 0.5 0.5 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C SAM Brno B 3 - 9.0 4.3 0 0.3/2 16.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C SAM Brno B 1 - 9.0 4 0 1/1 100.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C SAM Brno B 1 - 14.0 6 0 2/2 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno B 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2021/22 muži - základní Slovan Černá Pole B 2 - 7.0 2.5 0 2/3 66.7 - -
Průměr za kariéru 16.9 4.1 4.3 1.7 0.1 0.6/1.2 130.6 2.0 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Basket Kohouti A 4. 10. 2021
2B body 4 Univerzita 11. 10. 2021
Body 8 Univerzita 11. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 NH Ostrava 17. 2. 2019 2018/19
2B body 9 BK Opava 7. 4. 2019 2018/19
3B body 2 BK Vlci Žďár 12. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 7 Tygři JBC Brno 13. 12. 2019 2019/20
Útočné doskoky 4 BK Pardubice 20. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 8 Tygři JBC Brno 13. 12. 2019 2019/20
Body 20 BK Opava 7. 4. 2019 2018/19
Užitečnost 18 Sokol Písek 3. 11. 2019 2019/20
Asistence 3 Sokol Písek 3. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2021 skupina B Královští Sokoli 4 2 0 0/2 0.0
3. 10. 2021 skupina B Basket Poděbrady 2 1 0 0/0 0
4. 10. 2021 základní Basket Kohouti A 6 1 0 4/6 66.7
11. 10. 2021 základní Univerzita 8 4 0 0/0 0
Celkem 4 20 8 4/8 50.0
Průměr 4 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKB Zlín 5 0:00 8.6 3.4 0.0 0.2 0.0 1.2/2.2 54.5 2.6
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 10.3 3.8 0.0 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 2.5
BK Opava 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.5
Snakes Ostrava 2 32:13 13.5 5.5 68.8 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 9.0 4.3 68.4 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BK Hladnov 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Tygři JBC Brno 4 12:41 5.3 1.8 87.5 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.5
NH Ostrava 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 3.3
Sokol Písek 2 25:47 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Karviná 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 0:00 4.7 2.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
USK 2 24:33 6.0 2.0 66.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 13:15 5.5 2.5 62.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 23:21 11.0 3.0 42.9 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
SKB Zlín 2 0:00 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Tygři JBC Brno B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 22:44 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Nymburk 2 20:03 4.0 1.0 40.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 3.5
Univerzita 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Kohouti A 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 2.0 0.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
Snakes Ostrava 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
PP HK 1 0:00 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NH Ostrava 2 29:51 2.5 1.0 40.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Pražský 2 5:34 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Pardubice 1 27:43 4.0 2.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Tygři Praha 1 27:10 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
BC Nový Jičín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BK Opava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 7:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 1:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 2 1:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5