Filip Raymond

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín B
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
145
Procento vítězství
51.7%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BK Horejsek Děčín B 10 - 1.0 0.4 /0.4 0 0.2/1.2 16.7 1.8 -1.8
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Horejsek Děčín B 10 - 3.1 1.4 /1.4 0 0.3/0.6 50.0 1.7 1.1
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BK Horejsek Děčín 14 - 6.2 2.8 0 0.6/2 32.1 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C Válečníci Děčín B 6 - 7.2 3 0.2 0.7/2.2 30.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Horejsek Děčín 14 - 6.1 2.6 0 0.8/2.4 33.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BK Horejsek Děčín 11 - 2.3 0.7 0.1 0.5/1.3 42.9 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 Válečníci Děčín B 1 - 8.0 3 0 2/8 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Horejsek Děčín 3 - 2.0 0.7 0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Horejsek Děčín 2 - 4.5 1 0.5 1/2 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Válečníci Děčín 14 - 5.1 2.2 0 0.6/2.4 26.5 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Válečníci Děčín 14 - 9.1 4 0 1.1/3.1 34.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 12 - 4.5 1.8 0.2 0.5/1.3 40.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín 15 - 6.1 2.1 0.5 0.3/0.7 45.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BKDěč 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Válečníci Děčín 5 - 7.0 3 0.2 0.4/1.4 28.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 4 3.0 8.5 3.5 /4.3 0.5 0/0.5 0.0 3.8 4.5
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 6 - 5.7 1.7 0.7 0.3/1.3 25.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 29.0 0.1 5.2 2.1 0.1 0.6/1.7 122.8 2.3 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Sokol Žižkov 17. 10. 2021
2B body 8 Tygři Brno 12. 6. 2021
3B body 2 BA Sparta Praha 3. 10. 2021
Obranné doskoky 4 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Doskoky celkem 5 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Body 19 Tygři Brno 12. 6. 2021
Užitečnost 14 Tygři Brno 12. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BŠ - Tygři Praha 28. 1. 2018 2017/18
2B body 9 BK Kladno 5. 1. 2019 2018/19
3B body 3 BK Teplice 22. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Body 19 BK Kladno 5. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 14 Tygři Brno 12. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 12:24 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 8 4 100.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 19 8 100.0 1 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A CBU 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 9 1 0.0 2 0.0 1/4 25.0
16. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0
Celkem 13 12:24 68 24 141.2 6 200.0 2/10 20.0
Průměr 13 0:57 5.2 1.8 141.2 0.5 200.0 0.2/0.8 20.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 8.0 3.6 0.0 0.2 0.0 0.2/2.0 10.0 3.0
BK Klatovy 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 1.3
BK Klatovy 3 0:00 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
BK Kladno 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BA Sparta Praha 4 0:00 5.8 2.5 500.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
Válečníci Děčín B 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 6 0:00 3.7 1.7 333.3 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.8
Basket Poděbrady 3 0:00 7.3 3.7 275.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 5.0 2.3 900.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 19.0 8.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 4.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
BK Chomutov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BA Sparta Praha 2 6:12 6.0 0.5 33.3 1.5 150.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Sokol Žižkov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 1.8 0.7 200.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
ŠSK Slaný 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.3
Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Kralupy 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tygři Louny 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
USK Praha 3 0:00 2.0 1.0 300.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Tygři Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Horejsek Děčín A 3 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Levharti Chomutov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BA Tygři Louny 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CBU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0