Robin Klapetek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
BK Opava B
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
80
Procento vítězství
66.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Opava 14 - 2.4 1.1 0 0.1/0.4 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Opava 14 - 3.1 1.2 0.2 0.1/0.4 16.7 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Opava 14 - 5.0 2.1 0.2 0.1/0.1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out C BK Opava 1 - 7.0 3 0 1/1 100.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BK Opava 9 - 3.6 1.8 0 0/0.2 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E1 BK Opava B 7 - 9.1 4.1 0 0.9/1.4 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Skupina E 1.-6.místo BK Opava B 1 - 2.0 1 0 0/2 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C BK Opava 4 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Opava 2 3.5 0.5 0 /1 0 0.5/1 50.0 - 0.5
2021/22 junioři U19 - skupina C Opava B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - skupina C BK Opava B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C BK Opava 10 - 6.2 2.5 0.3 0.3/0.4 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina E BK Opava B 2 - 11.0 5.5 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 16.0 0.1 4.6 2.0 0.1 0.2/0.4 77.0 0.6 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Hladnov 6. 11. 2021
2B body 9 Snakes Ostrava B 11. 9. 2021
3B body 1 Tygři Brno B 17. 10. 2021
Útočné doskoky 2 Tygři Praha 13. 6. 2021
Doskoky celkem 2 Tygři Praha 13. 6. 2021
Body 18 Snakes Ostrava B 11. 9. 2021
Užitečnost 1 Jižní Supi 13. 6. 2021
Asistence 1 Tygři Praha 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Snakes B 15. 1. 2020 2019/20
2B body 9 Snakes Ostrava B 11. 9. 2021 2021/22
3B body 1 SKUP-BCM Olomouc 11. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 2 Tygři Praha 13. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 Tygři Praha 13. 6. 2021 2021/22
Body 18 Krnov 27. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 1 Jižní Supi 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 Tygři Praha 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
13. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 3:10 1 0 0.0 0 1/2 50.0
13. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 3:58 0 0 0.0 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina C Tesla Pardubice 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
11. 9. 2021 skupina E Snakes Ostrava B 0:00 18 9 0.0 0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina C BK Příbor 0:00 11 5 0.0 0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina E KRN 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 10 5 0.0 0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina C Tygři Brno B 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 6 2 0.0 0 2/2 100.0
7. 11. 2021 skupina C BK Hladnov 0:00 9 3 0.0 1 0/0 0
4. 12. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 3 0 0.0 1 0/0 0
5. 12. 2021 skupina C STRABAG Zlín 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
Celkem 16 7:08 91 39 1.950.0 3 4/6 66.7
Průměr 16 0:26 5.7 2.4 1.950.0 0.2 0.3/0.4 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Krnov 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Nový Jičín 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.5/1.0 50.0 0.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Snakes B 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Snakes Ostrava B 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Hladnov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Snakes Frýdek-Místek 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SK Bruntál 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Příbor 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.3 0.0/1.0 0.0 0.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
Sokol Šlapanice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STRABAG Zlín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 -
BK Příbor 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava A 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KRN 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Jižní Supi 1 3:10 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Brno B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 3:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0