Matěj Urbanec

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Sparta B Revival
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
235
Procento vítězství
56.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 7 - 0.6 0.3 0 0/0.3 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 19 - 5.2 2.4 0 0.4/0.8 43.8 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 7.6 3.7 0 0.2/0.6 40.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BA Sparta U13B "B" 4 - 0.8 0.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 21 - 1.0 0.4 0 0.1/0.5 20.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BA Sparta B 18 - 3.9 1.7 0 0.4/1.5 29.6 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BA Sparta 9 - 1.8 0.8 0 0.2/0.2 100.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo BA Sparta 12 - 1.1 0.4 0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BA Sparta Praha 10 - 2.2 0.9 0 0.4/0.6 66.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 12 - 2.4 1.1 0 0.3/0.7 37.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BA Sparta 14 - 0.7 0.4 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BA Sparta B 18 - 8.3 3.7 0.1 0.7/1.1 65.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BA Sparta 14 - 1.1 0.5 0 0.1/0.3 25.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 10 - 2.5 0.5 0.4 0.3/0.7 42.9 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 7 - 9.4 2.7 1 1/1.7 58.3 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BA Sparta Praha 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - F2 Porg Basket 3 - 18.0 5 2 2/3 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta B Revival 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 4 17.5 4.8 2 /5 0.3 0/0.3 0.0 3.3 1.3
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Sparta Praha 9 - 2.1 0.4 0.3 0.2/0.6 40.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 7 - 3.4 1 0.4 0.1/0.1 100.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta B Revival 4 - 15.3 3.8 2.3 1/1.3 80.0 - -
2021/22 junioři U19 - play-out A BA Sparta Praha 7 - 3.6 1.4 0.1 0.3/0.6 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina A BA Sparta Praha 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 23.4 0.3 3.9 1.5 0.2 0.3/0.7 111.6 1.1 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 TJ HÁJE - JM A 27. 9. 2022
2B body 4 TJ HÁJE - JM A 27. 9. 2022
3B body 1 Tygři Praha B 18. 9. 2022
Body 9 TJ HÁJE - JM A 27. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BA Sparta B 3. 3. 2020 2019/20
2B body 10 Sokol Vyšehrad 11. 10. 2014 2014/15
3B body 4 SK Start Praha 4. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 GBA Sojky Pelhřimov 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 6 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Body 22 SK Start Praha 4. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 7 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Asistence 1 Válečníci Děčín 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 Skupina A VYS 5 1 1 0/0 0
18. 9. 2022 Skupina A Tygři Praha B 5 1 1 0/0 0
27. 9. 2022 Základní fáze TJ HÁJE - JM A 9 4 0 1/2 50.0
Celkem 3 19 6 2 1/2 50.0
Průměr 3 6.3 2.0 0.7 0.3/0.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov C 3 0:00 13.0 5.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 3.7
Sokol Vyšehrad 5 0:00 6.8 3.2 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 40.0 1.2
Sokol Žižkov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
SK Start Praha 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
PORG Basket 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Kbely 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kbely D 1 0:00 19.0 5.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 5 0:00 3.6 1.6 0.0 0.0 0.0 0.4/1.8 22.2 2.2
Sokol Písek 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
TJ Sokol Pražský 5 0:00 2.6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 0.4
Sokol Žižkov 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Basket Poděbrady 1 18:03 12.0 6.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 8 0:00 1.4 0.5 0.0 0.0 0.0 0.4/0.5 75.0 0.9
BK Klatovy 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
USK Praha 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
Sokol Kbely 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov C - TESLA 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha B 4 0:00 2.0 0.3 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PORG Basket 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Žižkov Falcons B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 3 7:48 1.7 0.7 33.3 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 3.0
Tygři Brno 1 12:09 5.0 1.0 33.3 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Košíře A 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
S.H.Počernice B 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
VYS 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Kbely B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
USK Praha 8 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Kral-jun U13 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
VŠTJ Medicina A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Medvědi Tábor 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Motol A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 16:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Louny 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U13B (ms) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BVK Holice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5