Ondřej Kahánek

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 19 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
229
Procento vítězství
52%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B Baník Most 8 - 9.6 4.1 0.4 0.3/0.4 66.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Baník Most 12 - 7.3 3.3 0.1 0.6/0.7 87.5 - -
2016/17 žáci U15 - skupina A BK Baník Most 23 - 4.7 1.8 0.3 0.3/0.8 36.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A BK Baník Most 6 - 7.5 2.7 0.5 0.7/1.5 44.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B BK Baník Most 7 - 8.4 3.4 0.4 0.3/0.6 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - skupina B2 BK Baník Most 12 - 8.1 2.1 1.2 0.4/0.8 55.6 - -
2019/20 žáci U15 - skupina A BK Baník Most 22 - 11.0 4.4 0.4 1.1/2 55.6 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Baník Most 16 - 4.1 1.4 0.4 0.1/0.3 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B BA Tygři Louny 6 - 6.2 2.3 0.3 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BA Tygři Louny 6 - 5.2 2.2 0.2 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Levharti Chomutov 4 - 4.8 1.5 0.5 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Baník Most 19 - 13.7 3.6 1.7 1.3/2.6 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Louny 14 - 9.4 3.3 0.5 1.4/2.4 57.6 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Baník Most B 11 - 9.2 2.1 1.5 0.6/1.7 36.8 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Tygři Louny 10 - 9.8 3.5 0.6 1/2.2 45.5 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Play-off čtvrtfinále Baník Most 2 - 23.0 5.5 3 3/4 75.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 13 4.9 1.8 0.2 /0.5 0.4 0.2/0.2 100.0 0.7 0.8
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Sokol pražský 6 9.2 1.5 0.2 /0.7 0.3 0.2/0.2 100.0 1.3 -0.7
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off Sokol pražský 2 5.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 1.5
2022/23 junioři U19 - play-off Sokol pražský 2 5.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.5 -
2023/24 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 2 16.5 4.5 1.5 /3.5 0.5 0/0.5 0.0 0.5 1.0
2023/24 junioři U19 - Skupina A Levharti Chomutov 9 - 10.9 4.2 0.1 2.1/3.9 54.3 - -
2023/24 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 3 0.3 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -0.3
2023/24 Muži - muži, Severočeská liga, zákl. část BK Levharti Chomutov 4 - 6.8 0.8 1.3 1.5/2.3 66.7 - -
2023/24 junioři U19 - nadstavba B Sokol pražský 8 10.9 4.3 0.9 /1.9 0.5 1/1.4 72.7 0.4 3.1
2023/24 junioři U19 - předkolo play-off Sokol pražský 2 1.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
Průměr za kariéru 22.9 1.2 7.5 2.5 0.6 0.7/1.3 123.0 1.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sokol Žižkov 11. 11. 2023
2B body 7 BA Sparta Praha 2. 12. 2023
3B body 2 Slavoj BK Litoměřice C 10. 11. 2023
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 17. 2. 2024
Útočné doskoky 1 USK 28. 9. 2023
Doskoky celkem 4 Snakes Ostrava 17. 2. 2024
Body 19 BA Sparta Praha 2. 12. 2023
Užitečnost 11 GBA Sojky Pelhřimov 27. 1. 2024
Asistence 1 Válečníci Děčín 23. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Válečníci Děčín B 5. 12. 2021 2021/22
2B body 14 SKB Rokycany 10. 11. 2019 2019/20
3B body 6 Sokol Vyšehrad 2. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 GBA Sojky Pelhřimov 27. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 17. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 5 Slavoj Litoměřice 17. 11. 2022 2022/23
Body 31 SKB Rokycany 10. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 11 Slavoj Litoměřice 17. 11. 2022 2022/23
Asistence 2 Slavoj Litoměřice 27. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 skupina A Válečníci Děčín 13:04 5 1 50.0 1 20.0 0/0 0
28. 9. 2023 skupina A USK 19:39 4 2 40.0 0 0.0 0/1 0.0
21. 10. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/8 50.0
3. 11. 2023 skupina ZÁPAD SP Basket 1:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Slovan Varnsdorf A 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0
10. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část Slavoj BK Litoměřice C 0:00 11 1 0.0 2 0.0 3/6 50.0
11. 11. 2023 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 15 5 0.0 0 0.0 5/8 62.5
12. 11. 2023 Skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
17. 11. 2023 Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0
24. 11. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BA Louny 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
25. 11. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/2 0.0
2. 12. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 0:00 19 7 0.0 1 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/4 25.0
8. 12. 2023 skupina ZÁPAD Sokol Pražský 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2023 muži, Severočeská liga, zákl. část BK Baník Most 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
13. 1. 2024 nadstavba B NH Ostrava 3:29 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
14. 1. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 14:16 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
27. 1. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 18:13 13 2 50.0 2 40.0 3/4 75.0
28. 1. 2024 nadstavba B PCE 7:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 nadstavba B Snakes Ostrava 17:40 5 2 66.7 0 0.0 1/1 100.0
18. 2. 2024 nadstavba B NH Ostrava 10:04 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 3. 2024 nadstavba B PCE 6:33 5 0 0.0 1 33.3 2/2 100.0
10. 3. 2024 nadstavba B GBA Sojky Pelhřimov 9:10 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 předkolo play-off USK 2:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 3. 2024 předkolo play-off USK 0:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 28 123:20 168 51 231.8 11 44.0 33/56 58.9
Průměr 28 4:24 6.0 1.8 231.8 0.4 44.0 1.2/2.0 58.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Thermia K. Vary 12 0:00 7.3 2.4 0.0 0.6 0.0 0.8/1.4 52.9 0.8
BA 2006 Roudnice n.L. 4 0:00 19.0 4.3 0.0 2.8 0.0 2.3/3.3 69.2 0.8
SKB Rokycany 5 0:00 13.8 6.2 0.0 0.0 0.0 1.4/3.6 38.9 1.0
ŠSK Slaný 6 0:00 11.3 4.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.8 80.0 1.2
BK Klatovy 4 0:00 14.0 6.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 5 0:00 10.2 4.4 0.0 0.4 0.0 0.2/0.8 25.0 0.6
BA 2006 Roudnice n.L. 7 0:00 7.0 2.1 0.0 0.7 0.0 0.6/1.3 44.4 2.0
Levharti Chomutov 4 0:00 10.5 3.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
BA LYNX Liberec 2 0:00 19.0 5.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 12.0 2.0 0.0 2.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Sokolov 6 0:00 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.3 80.0 2.8
BŠ Tygři Praha C 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 -
BK Teplice 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BK Děčín seniorka 2 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kladno 4 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
Slavoj Litoměřice 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 2.3
Válečníci Děčín B 2 0:00 12.5 1.0 0.0 2.0 0.0 4.5/10.0 45.0 2.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 4 12:28 5.8 1.3 55.6 0.8 37.5 1.0/1.3 80.0 1.0
BK Česká Lípa 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA Tygři Louny 5 0:00 4.4 1.8 0.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 1.4
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BA Tygři Louny 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
ASK Lovosice 1 0:00 18.0 3.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Teplice B 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.5 1.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
BK M. Lázně 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 14:08 7.0 0.0 0.0 2.0 57.1 1.0/1.0 100.0 3.5
Sokol Pražský 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 11.0 1.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Snakes Ostrava 2 15:58 5.0 1.5 60.0 0.5 25.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BA Louny 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Kladno 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
USK Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
PCE 4 8:54 2.0 0.0 0.0 0.5 20.0 0.5/0.5 100.0 1.3
BK Chomutov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Teplice 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.5
Medvědi Tábor 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Baník Most 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Beroun 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 13:04 5.0 1.0 50.0 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 5:38 2.5 0.5 50.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Bor 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 5 4:28 0.8 0.4 40.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.2
Slovan Varnsdorf A 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BASKET Brno 3 7:31 1.0 0.0 0.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 2 5:05 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 5:41 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 2 2:30 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 6:46 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP Basket 1 1:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 0:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 3:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -