Jan Kvapil

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Sluneta Ústí n. L.
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
80
Procento vítězství
41.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 žáci U15 - Skupina A SLUNETA Ústí n.L. 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga SLUNETA Ústí n.L. 9 - 1.1 0.6 0 0/0.4 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 3.7 1.3 0.3 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 3 - 3.3 1.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C Sluneta Ústí n. L. 2 - 7.0 3 /3 0 1/2 50.0 3.5 2.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 2 - 4.0 1.5 /1.5 0 1/2 50.0 3.0 -
2021/22 junioři U19 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 11 - 6.9 2.8 0.2 0.7/1.9 38.1 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sluneta Ústí n. L. 2 - 4.0 1.5 0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 12 14.0 2.0 0.5 /2 0.3 0.3/0.8 30.0 2.1 -
2021/22 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 8 - 9.3 2.9 0.8 1.3/2.4 52.6 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Sluneta Ústí n. L. 3 - 10.0 2.3 1 2.3/4.7 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba B Válečníci Děčín 8 14.8 4.4 1.4 /1.6 0.5 0.1/0.4 33.3 1.0 6.0
2021/22 kadeti U17 - play-out Válečníci Děčín 6 20.3 3.5 1.2 /4.2 0.2 0.7/1 66.7 3.0 1.2
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 3 - 6.0 1.7 0.7 0.7/2 33.3 - -
2022/23 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 3 9.0 2.3 0 /1 0.3 1.3/1.3 100.0 1.0 3.3
2022/23 junioři U19 - Skupina A SLUNETA Ústí n. L. 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 20.0 5.4 4.4 1.5 0.3 0.6/1.3 163.5 2.1 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol pražský 27. 9. 2022
2B body 3 Sokol Žižkov 29. 5. 2022
3B body 2 BK Kladno 28. 5. 2022
Obranné doskoky 3 Sokol pražský 27. 9. 2022
Útočné doskoky 1 Sokol pražský 27. 9. 2022
Doskoky celkem 4 Sokol pražský 27. 9. 2022
Body 6 BK Kladno 28. 5. 2022
Užitečnost 9 Sokol pražský 27. 9. 2022
Asistence 2 Sokol pražský 27. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Klatovy 17. 10. 2021 2021/22
2B body 8 Sokol Žižkov 19. 12. 2021 2021/22
3B body 2 Tygři Praha 8. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 Sokol Pražský 14. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Sokol Písek 12. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 BCM Orli Prostějov 26. 3. 2022 2021/22
Body 20 Sokol Žižkov 19. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 11 Tygři Praha 8. 1. 2022 2021/22
Asistence 3 BA Sparta Praha 10. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 5. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 5. 2022 Skupina A Sokol Nová Paka 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/4 50.0
29. 5. 2022 Skupina A Sokol Žižkov 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
17. 9. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 2:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina A Tygři Praha 9:49 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 9. 2022 skupina A Sokol pražský 14:13 5 0 0.0 1 100.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 Skupina A Válečníci Děčín 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 7 26:45 28 6 200.0 3 300.0 7/12 58.3
Průměr 7 3:49 4.0 0.9 200.0 0.4 300.0 1.0/1.7 58.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 5 0:00 10.4 4.2 0.0 0.4 0.0 0.8/2.8 28.6 2.6
BK Klatovy 3 0:00 11.0 3.7 0.0 0.7 0.0 1.7/3.7 45.5 4.0
Tygři Praha B 5 0:00 6.2 2.2 0.0 0.4 0.0 0.6/1.4 42.9 2.0
Snakes Ostrava 4 17:59 5.0 1.5 46.2 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Válečníci Děčín 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 3.7
BA Sparta Praha 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
Tygři Louny 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
BASKET Brno 2 21:24 7.5 2.0 80.0 1.0 50.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Tygři Praha 4 2:27 3.5 0.8 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Tygři Praha 2 20:18 6.5 1.5 42.9 1.0 66.7 0.5/2.0 25.0 2.0
BCM Orli Prostějov 4 17:55 2.8 0.8 42.9 0.3 33.3 0.5/0.5 100.0 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 5.0 2.5 125.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Levharti Chomutov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 4 12:15 1.5 0.8 27.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Kladno 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 2 23:31 2.5 1.0 25.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol pražský 1 14:13 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Lions J. Hradec 2 5:49 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Vlci Žďár 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 6:05 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 14:23 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 18:36 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 6:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 2:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -