Václav Faust

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
139
Procento vítězství
46%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A BK Klatovy 13 - 7.8 3.6 0.0 0 0.0 0.5/2.2 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Klatovy 11 - 10.0 4.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 37.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 8 - 6.4 1.6 0.0 0.8 0.0 0.9/1.9 46.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A BK Klatovy 7 - 15.9 6.6 0.0 0.6 0.0 1/1.6 63.6 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A BK Klatovy 11 - 7.4 2.2 0.0 0.9 0.0 0.3/0.6 42.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Klatovy 13 - 8.5 2.4 0.0 0.9 0.0 1/2.8 35.1 - -
2019/20 žáci U15 - skupina B BK Klatovy 4 - 9.8 4 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 14 - 10.6 3.3 0.0 0.6 0.0 2.1/4 51.8 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 13 - 9.7 2.9 0.0 0.8 0.0 1.5/2.8 55.6 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A BK Klatovy 5 - 16.6 4.8 0.0 1.6 0.0 2.2/3.6 61.1 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 24.0 2.0 0 /2.5 0.0 0.5 16.7 0.5/2 25.0 3.0 -3.0
2020/21 junioři U19 - Skupina A BK Klatovy 1 - 16.0 2 0.0 4 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Klatovy 3 - 9.3 3.7 0.0 0.3 0.0 1/1.3 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 3 - 26.0 6.3 0.0 3 0.0 4.3/8.7 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 9 21.6 6.3 1.8 /3.9 45.7 0.6 27.8 1.1/1.7 66.7 3.0 4.7
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň 13 22.2 7.8 1.8 /4.1 43.4 0.5 35.0 2.6/3.8 69.4 2.9 7.5
Průměr za kariéru 26.0 4.1 9.6 3.1 17.8 0.7 15.9 1.2/2.4 151.1 3.3 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Tygři Praha 11. 12. 2021
2B body 9 Sluneta Ústí n. L. 8. 1. 2022
3B body 7 Sluneta Ústí n. L. 8. 1. 2022
Obranné doskoky 5 BK Lions J. Hradec 24. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BK Lions J. Hradec 14. 12. 2021
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 25. 9. 2021
Body 42 Sluneta Ústí n. L. 8. 1. 2022
Užitečnost 23 BK Lions J. Hradec 24. 10. 2021
Asistence 6 Sokol Písek 21. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Tygři Praha 11. 12. 2021 2021/22
2B body 11 Tigers Č. Budějovice 23. 9. 2018 2018/19
3B body 7 Sluneta Ústí n. L. 8. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Válečníci Děčín 25. 9. 2021 2021/22
Body 42 Sluneta Ústí n. L. 8. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 23 GBA Lions J. Hradec 19. 9. 2021 2021/22
Asistence 6 Sokol Písek 21. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina B BK Mariánské Lázně 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 29:09 9 2 50.0 1 50.0 2/2 100.0
19. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 34:43 27 6 42.9 4 50.0 3/4 75.0
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 30:58 19 5 62.5 1 33.3 6/9 66.7
26. 9. 2021 skupina A Sokol Pražský 34:16 19 4 44.4 3 100.0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 21:43 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina A USK 22:25 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 10. 2021 skupina A USK 27:00 7 1 14.3 0 0.0 5/8 62.5
10. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 25:29 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 22:31 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 26:48 9 3 37.5 1 50.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 25:22 15 4 66.7 0 0.0 7/10 70.0
7. 11. 2021 skupina A Sokol pražský 13:02 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 15:52 7 3 100.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 15:23 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 17:06 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 27:52 8 3 75.0 0 0.0 2/3 66.7
27. 11. 2021 skupina A Sokol Pražský 8:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 29:03 13 1 100.0 1 50.0 8/9 88.9
12. 12. 2021 skupina A USK 16:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 25:10 6 1 50.0 0 0.0 4/5 80.0
18. 12. 2021 skupina A Jižní Supi 5:37 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2022 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 22 7 0.0 1 0.0 5/9 55.6
9. 1. 2022 skupina A Sokol Písek 7:39 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
8. 1. 2022 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 42 9 0.0 7 0.0 3/8 37.5
9. 1. 2022 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 14 3 0.0 1 0.0 5/9 55.6
Celkem 28 482:07 264 69 78.4 22 57.9 60/94 63.8
Průměr 28 17:13 9.4 2.5 78.4 0.8 57.9 2.1/3.4 63.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 22.2 6.0 0.0 2.2 0.0 3.6/7.2 50.0 4.0
BK Jiskra Domažlice 6 0:00 13.2 6.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.3
Slavoj Litoměřice 4 0:00 15.3 3.8 0.0 1.8 0.0 2.5/4.3 58.8 4.3
Lokomotiva Plzeň 6 0:00 8.3 3.7 0.0 0.3 0.0 0.0/1.5 0.0 3.2
BK Chomutov 6 0:00 7.7 2.5 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 3.7
Sokol Písek 5 0:00 8.6 3.0 0.0 0.2 0.0 2.0/4.4 45.5 3.0
Tygři Louny 3 0:00 14.0 4.7 0.0 0.7 0.0 2.7/4.0 66.7 3.7
BA Sparta Praha 4 0:00 9.3 2.8 0.0 0.8 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Sokol Písek 3 0:00 12.0 4.0 0.0 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 4.0
Jižní supi 2 0:00 17.5 4.0 0.0 2.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 16.0 4.0 0.0 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 10.3 4.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
GBA Lions J. Hradec 2 25:54 15.5 4.0 47.1 2.0 44.4 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Kladno 4 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
Válečníci Děčín 3 10:19 10.0 3.3 125.0 0.3 33.3 2.3/3.3 70.0 4.3
BA Sparta Praha 4 7:48 7.5 2.5 200.0 0.5 66.7 1.0/1.5 66.7 2.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 10.5 2.5 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
BA Tygři Louny 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Lions J. Hradec 2 25:16 10.5 2.5 62.5 0.0 0.0 5.5/7.5 73.3 3.5
Tygři Praha 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Sokol Pražský 2 21:23 9.5 2.0 36.4 1.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Opava 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Písek 2 28:30 8.5 2.5 62.5 0.5 16.7 2.0/2.5 80.0 2.5
Basket Poděbrady 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Přeštice 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Chomutov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.5
Sokol Pražský 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Tygři Praha 2 27:16 7.0 0.5 25.0 0.5 33.3 4.5/5.5 81.8 3.5
Válečníci Děčín 3 0:00 4.7 1.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 4.3
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NH Ostrava 1 0:00 12.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
BA Sparta 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Písek 2 17:13 4.5 1.5 37.5 0.5 25.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Mariánské Lázně 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Levharti Chomutov 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
USK Praha 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK 3 20:16 2.3 0.3 8.3 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Jižní Supi 2 14:04 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Fio banka J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Nymburk 1 30:19 4.0 0.0 0.0 1.0 25.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Slavoj Litoměřice 1 21:43 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK 1 22:25 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol pražský 1 13:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -