Ondřej Franěk

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
74
Procento vítězství
55.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 1 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - skupina B BK Klatovy 4 - 6.8 2.5 0.0 0 0.0 1.8/2.5 70.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina A BK Klatovy 12 - 10.6 2.8 0.0 0.8 0.0 2.4/4.4 54.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B Lokomotiva Plzeň 8 - 18.5 6.4 0.0 0.4 0.0 4.6/7.1 64.9 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. A BK Klatovy 5 - 17.8 5 0.0 2 0.0 1.8/3.4 52.9 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. B Lokomotiva Plzeň 2 - 37.5 16.5 0.0 1.5 0.0 0/2 0.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Tygři Praha 6 - 15.0 3.2 0.0 2 0.0 2.7/5.2 51.6 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina A BK Klatovy 2 - 19.5 2.5 0.0 3 0.0 5.5/6.5 84.6 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Klatovy 3 - 19.7 5 0.0 2 0.0 3.7/4.7 78.6 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha B 4 - 11.3 4 0.0 0.8 0.0 1/2.3 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 12.0 3 0.0 1 0.0 3/9 33.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Klatovy 8 - 21.9 5.5 0.0 1.8 0.0 5.6/8.8 64.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 25.2 13.9 3.9 /7.8 49.5 0.9 27.1 3.4/5.6 59.5 1.9 12.6
2021/22 junioři U19 - play-out A BK Klatovy 1 - 38.0 15 0.0 0 0.0 8/14 57.1 - -
Průměr za kariéru 18.0 4.9 15.8 4.6 12.4 1.1 6.8 3.2/5.4 187.3 1.8 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 Sokol Žižkov 6. 11. 2021
2B body 15 SLUNETA Ústí n. L. 15. 1. 2022
3B body 5 Levharti Chomutov 21. 11. 2021
Obranné doskoky 6 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 4. 1. 2022
Doskoky celkem 8 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021
Body 38 SLUNETA Ústí n. L. 15. 1. 2022
Užitečnost 23 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021
Asistence 2 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Sparta Praha 19. 10. 2019 2019/20
2B body 24 BK Kunratice DDM P10 18. 1. 2020 2019/20
3B body 5 USK Praha 10. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 26. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Válečníci Děčín 4. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 8 BK Lions J. Hradec 28. 11. 2021 2021/22
Body 54 BK Kunratice DDM P10 18. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 23 BA Sparta Praha 9. 10. 2021 2021/22
Asistence 2 BK Lions J. Hradec 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 26 6 0.0 3 0.0 5/6 83.3
12. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 11 2 0.0 2 0.0 1/2 50.0
13. 6. 2021 skupina B BK Mariánské Lázně 0:00 22 7 0.0 1 0.0 5/6 83.3
19. 6. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 22 9 0.0 1 0.0 1/1 100.0
19. 6. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 6. 2021 skupina A LYNX Liberec 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/4 50.0
20. 6. 2021 skupina A Tigers Č. Budějovice 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
25. 6. 2021 2. kolo TJ Sokol Kbely 0:00 17 4 0.0 2 0.0 3/6 50.0
27. 6. 2021 2. kolo TJ Sokol Kbely 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/12 25.0
18. 9. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 21 4 0.0 2 0.0 7/14 50.0
19. 9. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 27 10 0.0 0 0.0 7/9 77.8
25. 9. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 26:35 18 6 66.7 1 20.0 3/6 50.0
26. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 22:31 20 5 83.3 1 50.0 7/8 87.5
2. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 17 5 0.0 1 0.0 4/8 50.0
3. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/4 75.0
9. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 24:33 20 6 66.7 1 25.0 5/7 71.4
10. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 16:31 5 1 25.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 30 9 0.0 1 0.0 9/17 52.9
7. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 22 7 0.0 0 0.0 8/8 100.0
11. 11. 2021 skupina A USK 16:51 5 2 25.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina A Sokol Pražský 24:06 3 0 0.0 0 0.0 3/8 37.5
20. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 25 5 0.0 4 0.0 3/4 75.0
21. 11. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 25 3 0.0 5 0.0 4/6 66.7
27. 11. 2021 skupina A Sokol Písek 26:58 21 3 60.0 3 50.0 6/13 46.2
28. 11. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 29:30 18 7 63.6 1 25.0 1/3 33.3
9. 12. 2021 skupina A USK 33:12 19 8 47.1 0 0.0 3/5 60.0
11. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 33:15 15 6 66.7 0 0.0 3/5 60.0
12. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 24:12 12 3 50.0 1 50.0 3/4 75.0
4. 1. 2022 skupina A Válečníci Děčín 22:28 13 3 60.0 1 16.7 4/5 80.0
8. 1. 2022 skupina A Válečníci Děčín 27:43 10 2 28.6 1 33.3 3/5 60.0
9. 1. 2022 skupina A Sokol Pražský 24:16 15 2 28.6 3 60.0 2/4 50.0
15. 1. 2022 play-out A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 38 15 0.0 0 0.0 8/14 57.1
Celkem 32 352:41 535 150 137.6 38 79.2 121/204 59.3
Průměr 32 11:01 16.7 4.7 137.6 1.2 79.2 3.8/6.4 59.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jižní supi 3 0:00 22.3 7.7 0.0 1.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BA Sparta Praha 2 0:00 26.0 7.5 0.0 2.0 0.0 5.0/6.5 76.9 3.0
Sokol Žižkov 2 0:00 26.0 8.0 0.0 0.5 0.0 8.5/12.5 68.0 3.0
Levharti Chomutov 2 0:00 23.0 3.5 0.0 3.5 0.0 5.5/10.0 55.0 3.5
BK Levharti Chomutov 3 0:00 14.3 3.3 0.0 2.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
Sokol Písek 2 24:44 20.5 4.0 72.7 2.0 50.0 6.5/10.5 61.9 3.0
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 13.0 3.7 0.0 0.3 0.0 4.7/8.0 58.3 0.7
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 38.0 15.0 0.0 0.0 0.0 8.0/14.0 57.1 4.0
BK Lions J. Hradec 2 28:02 18.0 6.5 65.0 1.0 22.2 2.0/4.5 44.4 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 16.5 4.0 0.0 1.5 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
BA Sparta Praha 2 24:22 16.0 4.5 60.0 1.0 33.3 4.0/5.5 72.7 3.0
Válečníci Děčín 2 0:00 14.0 3.5 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 26.0 6.0 0.0 3.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
USK 2 25:01 12.0 5.0 40.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/9.0 33.3 3.0
Válečníci Děčín 2 25:05 11.5 2.5 41.7 1.0 22.2 3.5/5.0 70.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 22.0 9.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Mariánské Lázně 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 21.0 5.0 0.0 0.0 0.0 11.0/17.0 64.7 3.0
Jižní Supi 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 20.0 4.0 0.0 2.0 0.0 6.0/7.0 85.7 1.0
BK Loko Plzeň 2 24:53 10.0 3.5 53.8 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 19.0 1.0 0.0 4.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Sokol Pražský 2 24:11 9.0 1.0 15.4 1.5 33.3 2.5/6.0 41.7 1.0
Tygři Praha B 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 -
USK Praha 1 0:00 16.0 0.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
LYNX Liberec 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BA Sparta 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
Basket Poděbrady 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Písek 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Grizzlies Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0