Adam Lampa

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Jižní Supi B
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
164
Procento vítězství
76.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 20 - 2.3 1 0 0.3/1.5 20.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 4 - 1.3 0.3 0 0.8/2.3 33.3 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 17 - 5.8 2.4 0 1.1/1.8 63.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 21 - 2.7 1.1 0 0.5/1.4 34.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 14.7 1.3 0.3 /1 0 0.7/1 66.7 2.0 2.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 13.0 3.5 1 /2.5 0 1.5/2 75.0 2.0 1.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 13 - 2.8 1.3 /1.3 0 0.2/0.6 37.5 0.8 1.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 11 - 1.5 0.5 /0.5 0 0.6/1.2 53.8 1.0 -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 2 5.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 - -1.5
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 7.5 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 -3.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 2.7 1.2 0 0.3/0.6 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 12 - 0.2 0.1 0 0/0.2 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 1.7 0.0 0 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 7 - 2.6 1.1 0 0.3/0.6 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BSK - Jižní Supi 10 - 2.1 0.6 0.2 0.3/0.6 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BSK - Jižní Supi 10 - 4.4 1.5 0.2 0.8/1.5 53.3 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B BSK - Jižní Supi 4 - 5.5 2.3 0 1/1.5 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Jižní Supi B 5 - 7.0 1.6 0.6 2/3 66.7 - -
Průměr za kariéru 20.4 0.6 2.8 1.1 0.0 0.5/1.1 90.1 1.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BASKET Brno B 16. 10. 2021
2B body 3 Královští Sokoli 18. 9. 2021
3B body 1 Královští Sokoli 18. 9. 2021
Body 12 Královští Sokoli 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BA Sparta B 18. 1. 2015 2014/15
2B body 6 BK Kladno 17. 1. 2015 2014/15
3B body 1 BŠ Tygři Praha 9. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 BŠ-Tygři Praha 5. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 2 BC VYSOČINA 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 3 BŠ-Tygři Praha 5. 5. 2016 2015/16
Body 12 Lions J. Hradec 1. 3. 2020 2019/20
Užitečnost 8 BK Beroun 10. 12. 2016 2016/17
Asistence 1 Slavoj BK Litoměřice 5. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B Královští Sokoli 12 3 1 3/4 75.0
19. 9. 2021 skupina B Basket Poděbrady 5 2 0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 5 0 1 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 7 1 1 2/5 40.0
16. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 8 2 0 4/6 66.7
17. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 6 2 0 2/2 100.0
Celkem 6 43 10 3 14/21 66.7
Průměr 6 7.2 1.7 0.5 2.3/3.5 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Lions J. Hradec 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 1.5/1.5 100.0 1.5
Pod U17B 4 0:00 4.8 1.5 0.0 0.3 1.0/1.5 66.7 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BA Sparta 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BA Sparta 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
USK Praha 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
Královští Sokoli 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 3.0/4.0 75.0 -
USK Praha 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/2.3 0.0 1.0
Jižní Supi 4 0:00 2.3 0.8 100.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.3
Jižní Supi 5 0:00 1.6 0.4 0.0 0.0 0.8/1.4 57.1 1.4
BASKET Brno B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Kbely 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.3
BC Vysočina 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 2.0/5.0 40.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Bol U12B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
Basket Poděbrady 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov B 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Synthesia Pardubice 4 4:08 1.3 0.3 25.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BVK Holice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC VYSOČINA 1 15:18 4.0 1.0 50.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BC Vysočina 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BA Sparta Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 5:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 2:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0