Tomáš Olbort

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Brno
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
200
Procento vítězství
62%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 2.7 1.3 /1.3 0 0/0.7 0.0 3.0 -1.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 14.3 1.0 0.3 /1.3 0 0.3/2 16.7 1.0 0.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 11.0 2.0 0 /2 0 2/4 50.0 3.0 -1.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina E Tygři Brno 10 - 2.4 0.8 /0.8 0.2 0.2/0.9 22.2 1.6 0.1
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Tygři Brno 14 - 2.4 1 /1 0 0.4/0.5 71.4 2.1 0.1
2017/18 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 14 - 2.1 0.9 0.1 0/0.1 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E Tygři Brno 12 - 6.2 2.3 0.1 1.3/2.6 48.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Tygři Brno 14 - 7.4 3.3 0 0.9/2.1 41.4 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 16 - 1.4 0.6 0.1 0.1/0.6 22.2 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A Tygři JBC Brno 3 2.3 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - 1.7
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Tygři JBC Brno 2 1.5 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -1.0
2018/19 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 14 - 4.6 1.7 0.1 0.8/1.9 40.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno 4 - 4.5 1.3 0.5 0.5/1 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina D Tygři JBC Brno B 2 - 24.5 8 1 5.5/11.5 47.8 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 16 - 4.9 1.8 0.3 0.3/0.8 38.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno 10 - 2.2 0.8 0.1 0.3/0.8 37.5 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B Tygři JBC Brno 3 12.7 6.7 2.3 0.3 1/2.3 42.9 0.3 9.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Tygři JBC Brno 2 13.0 4.0 2 0 0/0.5 0.0 0.5 4.5
2019/20 kadeti U17 - o postup do extraligy Tygři JBC Brno 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři JBC Brno 21 3.3 0.3 0.1 /0.3 0 0.1/0.3 50.0 0.5 -0.3
2019/20 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno B 1 - 12.0 4 0 4/9 44.4 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Brno 4 17.3 5.3 2 /5.3 0 1.3/2 62.5 2.0 3.0
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 4 0.8 3.0 0.8 /1 0.3 0.8/1.5 50.0 1.5 0.3
2021/22 muži - skupina C SK Žabovřesky 8 - 3.0 1.3 0 0.5/0.8 66.7 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 14 9.2 3.2 1.1 /2.3 0.2 0.4/1 42.9 1.0 3.5
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 1 - 1.0 0 0 1/5 20.0 1.0 -4.0
Průměr za kariéru 28.6 2.0 3.5 1.3 0.1 0.5/1.2 130.9 1.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Válečníci Děčín 12. 6. 2021
2B body 4 KK Val. Meziříčí 23. 10. 2021
3B body 1 Basket Poděbrady 13. 6. 2021
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 30. 10. 2021
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2021
Doskoky celkem 4 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2021
Body 10 BCM Orli Prostějov 20. 11. 2021
Užitečnost 10 BCM Orli Prostějov 20. 11. 2021
Asistence 4 BVK Holice 3. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
2B body 8 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
3B body 2 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2021 2021/22
Body 26 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 10 BCM Orli Prostějov 20. 11. 2021 2021/22
Asistence 4 BVK Holice 3. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 2:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 6. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 9 3 100.0 0 0.0 3/4 75.0
13. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 14:39 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C Sokol Karviná 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2021 skupina B BASKET Brno 9:30 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina B BVK Holice 15:22 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 8:33 6 2 66.7 0 0.0 2/3 66.7
23. 10. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina C OLM 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
28. 10. 2021 skupina B PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 19:19 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
31. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 10:00 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 3:48 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 14:35 1 0 0.0 0 0.0 1/3 33.3
9. 11. 2021 skupina B Snakes Ostrava 13:31 7 2 66.7 1 33.3 0/0 0
13. 11. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/5 20.0
20. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 10:52 10 3 75.0 1 50.0 1/2 50.0
21. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B BVK Holice 3:13 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B PCE 5:42 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 27 132:02 82 28 77.8 4 33.3 14/31 45.2
Průměr 27 4:53 3.0 1.0 77.8 0.1 33.3 0.5/1.1 45.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SK Žabovřesky 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 5 0:00 3.4 1.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 1.8
BCM Orli Prostějov 2 12:45 8.0 3.0 66.7 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Sokol Šlapanice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
Sokol Písek 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
Synthesia Pardubice 4 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
Snakes Ostrava 3 13:14 4.3 1.7 45.5 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 0.7
BC Vysočina 4 0:00 3.3 1.5 600.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
BK Opava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 16:25 5.0 1.5 42.9 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 1 0:00 9.0 3.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
NH Ostrava 2 9:16 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Tygři Praha 3 7:11 2.7 1.0 42.9 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
NH Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BVK Holice 2 9:17 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pelhřimov 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 0.5 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 4 0:00 1.3 0.5 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Sokol Pražský 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
OLM 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BASKET Brno B 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 3 6:07 1.3 0.0 0.0 0.3 50.0 0.3/1.7 20.0 0.7
BK Sojky Pelhřimov 1 11:22 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 16:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Pod U17B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Basket Poděbrady 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
NH Ostrava 3 7:06 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 3 6:20 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BASKET Brno 2 4:45 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 1.0
Sokol Písek 2 3:15 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK 2 1:13 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 6:19 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BA Sparta Praha 1 2:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardubice 2 3:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 4:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 2:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Šumperk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0