Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 5
BK Kladno
Sokol Nová Paka
29. 5. 2022
09:30
hala UJEP Jan Hendrych
Vladimír Kesler
57
60
15
14
31
26
41
47
Review
Skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
28. 5. 2022
10:00
hala UJEP Jan Hendrych
Michal Tesař
108
67
26
18
59
37
90
50
Review
Skupina A 1. kolo 6
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 5. 2022
11:00
hala UJEP Jan Hendrych
Vladimír Kesler
53
74
13
18
23
32
39
56
Review
Skupina A 1. kolo 2
Sokol Žižkov
Sokol Nová Paka
28. 5. 2022
12:00
hala UJEP Jan Hendrych
Michal Tesař
63
70
14
18
28
28
48
46
Review
Skupina A 1. kolo 3
Sokol Nová Paka
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 5. 2022
16:30
hala UJEP Petr Eisner
Vladimír Kesler
66
87
14
23
25
45
47
61
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Kladno
Sokol Žižkov
28. 5. 2022
18:30
hala UJEP Petr Eisner
Vladimír Kesler
63
61
26.9
34
27
48
41
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Kejmar BK Brandýs 20 5 1.0 22.2 7.2 1.6 3.0/5.0 60.0 3.4
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 19 5 1.0 20.6 7.2 1.0 3.2/7.6 42.1 3.4
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 5 1.0 20.0 8.2 0.4 2.4/4.4 54.5 0.6
Tomáš Ulrych BK Pardubice B - Holice 20 5 1.0 17.4 6.2 0.8 2.6/3.4 76.5 2.0
Jan Špička Olomouc 19 4 1.0 19.3 9.5 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Jakub Grunta Olomouc 19 5 1.0 12.4 6.0 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.2
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 18 3 1.0 20.3 3.0 4.3 1.3/1.7 0.0* 2.3
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 18 3 1.0 19.3 3.0 3.3 3.3/5.3 62.5 2.3
Jonáš Janota BK Brandýs 19 5 1.0 11.2 3.8 0.8 1.2/2.6 46.2 1.6
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 18.0 3.0 3.7 1.0/2.0 50.0 2.3
Vojtěch Beneš BK Brandýs 20 5 1.0 10.6 3.8 0.6 1.2/4.4 27.3 2.0
Tomáš Hlaváček BK Brandýs 19 5 1.0 9.2 3.4 0.8 0.0/0.6 0.0* 2.0
Martin Votava BK Pardubice B - Holice 20 5 1.0 9.2 4.4 0.0 0.4/2.6 15.4 2.8
Adam Kadeřábek Přerov 20 3 1.0 15.3 5.3 0.3 3.7/4.3 84.6 2.3
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 15.3 1.0 4.3 0.3/1.0 0.0* 3.7
Alex Mašek BK Kladno 20 3 1.0 15.0 5.7 0.3 2.7/5.0 53.3 3.0
Jakub Špička Olomouc 19 4 1.0 10.8 5.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 0.5
Michal Metz BP Frýdek-Místek 19 3 1.0 14.0 4.3 0.7 3.3/5.0 66.7 3.0
Václav Borl BK Brandýs 20 5 1.0 8.4 2.4 1.0 0.6/1.0 0.0* 2.8
Martin Šindelář BK Pardubice B - Holice 20 5 1.0 8.0 3.0 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.0
Kryštof Navrátil Olomouc 20 5 1.0 7.8 2.2 0.6 1.6/3.2 50.0 1.6
Jan Grmolenský BC Kolín 20 3 1.0 12.0 2.3 1.3 3.3/4.3 76.9 1.7
Jan Podubecký BK Kladno 20 3 1.0 12.0 4.7 0.3 1.7/4.0 41.7 1.7
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 3 1.0 12.0 1.3 2.3 2.3/4.3 53.8 1.7
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 19 3 1.0 11.7 3.0 0.3 4.7/7.7 60.9 1.3
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 19 3 1.0 11.7 3.0 1.7 0.7/2.3 28.6 1.3
Václav Tvardek BP Frýdek-Místek 20 3 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/2.3 85.7 4.0
Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 20 3 1.0 11.0 3.3 1.3 0.3/2.0 16.7 3.0
Jakub Singer BK Kladno 18 3 1.0 10.7 5.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.3
33 Adam Bareš BC Kolín 19 3 1.0 10.7 3.7 0.3 2.3/3.7 63.6 3.0
Martin Kamitz BK Pardubice B - Holice 20 5 1.0 6.4 2.2 0.6 0.2/1.0 0.0* 2.0
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 5 1.0 6.4 2.2 0.4 0.8/1.8 0.0* 3.0
Musashi Matsui Sokol Žižkov 18 3 1.0 10.3 3.7 0.7 1.0/1.3 0.0* 1.0
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/3.7 27.3 1.7
Matyáš Kalita Olomouc 19 3 1.0 10.3 3.7 0.0 3.0/5.3 56.3 2.0
Adam Žiško BC Kolín 20 3 1.0 10.0 2.3 0.7 3.3/4.7 71.4 3.3
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 9.7 2.7 1.0 1.3/2.3 57.1 2.3
7 Matěj Adámek BC Kolín 18 3 1.0 9.7 3.3 0.3 2.0/5.0 40.0 1.3
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/2.8 21.4 2.6
Filip Tichavský Přerov 18 3 1.0 9.0 3.0 0.7 1.0/2.7 37.5 1.0
Vojtěch Pilný BK Brandýs 20 5 1.0 5.2 2.0 0.0 1.2/2.0 60.0 3.2
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 17 3 1.0 8.7 1.7 1.7 0.3/0.3 0.0* 2.3
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 8.7 2.0 0.7 2.7/3.0 88.9 2.3
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 20 3 1.0 8.3 3.0 0.3 1.3/3.0 44.4 1.3
Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov 20 3 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/6.7 15.0 2.7
David Brož Olomouc 19 5 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.4 0.0* 1.2
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 3 1.0 7.7 3.0 0.0 1.7/4.3 38.5 2.0
Pavel Kaštil Olomouc 18 3 1.0 7.7 2.7 0.3 1.3/2.3 57.1 1.7
6 Ondřej Koláčný BC Kolín 19 3 1.0 7.7 1.3 1.0 2.0/3.0 66.7 1.3
Michal Grill Lions J. Hradec 18 3 1.0 7.7 3.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.7
Daniel Kučera BC Nový Jičín 19 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/2.0 0.0 1.7
Marek Metz BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/1.3 0.0* 1.3
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 7.3 1.3 0.7 2.7/3.7 72.7 2.0
Adam Jenka Přerov 19 3 1.0 7.0 2.3 0.0 2.3/3.3 70.0 3.7
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 3 1.0 7.0 1.7 1.0 0.7/0.7 0.0* 3.0
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 3 1.0 6.7 2.0 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.3
Martin Kopřiva Přerov 19 3 1.0 6.7 1.0 1.0 1.7/3.0 55.6 4.0
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.4
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 19 3 1.0 6.7 1.3 0.7 2.0/2.7 75.0 4.7
Štěpán Chaloupka BK Kladno 20 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/2.3 28.6 2.3
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 6.3 1.3 1.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 6.3 2.0 0.3 1.3/2.0 66.7 1.7
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 20 3 1.0 6.3 1.3 1.0 0.7/0.7 0.0* 0.3
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 6.0 1.7 0.7 0.7/2.0 33.3 2.3
Ondřej Lenoch Přerov 20 3 1.0 6.0 1.7 0.3 1.7/2.7 62.5 1.3
Jakub Žák BK Kladno 20 3 1.0 6.0 1.3 0.3 2.3/3.7 63.6 2.7
Theodor Kuba Přerov 19 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 18 3 1.0 5.7 1.3 0.7 1.0/3.3 30.0 1.7
Matěj Otýpka BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 5.7 1.7 0.3 1.3/2.3 57.1 3.0
Jáchym Schveinert BK Kladno 20 3 1.0 5.7 1.7 0.0 2.3/2.7 87.5 3.3
Ervín Gerö BC Nový Jičín 19 3 1.0 5.3 1.7 0.3 1.0/2.0 50.0 1.3
Adam Švanda ADFORS Basket Litomyšl 19 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/1.3 0.0* 0.7
Michal Kala SLUNETA Ústí n. L. 20 1 1.0 16.0 4.0 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/1.3 0.0* 1.3
Jan Král Sokol Žižkov 20 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 18 3 1.0 5.0 1.0 0.7 1.0/1.3 0.0* 0.3
Tomáš Flaks Olomouc 17 3 1.0 4.7 0.7 0.7 1.3/1.3 0.0* 0.0
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 20 2 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 20 5 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/2.8 28.6 3.4
Vincent Hofhans Olomouc 19 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.7
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 18 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/3.7 27.3 2.0
Matěj Šperl Lions J. Hradec 20 3 1.0 4.3 0.7 0.7 1.0/1.3 0.0* 3.0
Bruno Volný BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tobiáš Navrátil Přerov 19 3 1.0 4.3 1.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.7
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 20 3 1.0 4.3 1.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.0
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 5 1.0 2.6 0.2 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.0
Tomáš Rumanko Lions J. Hradec 19 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Patrik Hoffman BC Kolín 20 2 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Jakub Cvrkál Přerov 18 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
David Michal BK Jiskra Domažlice 18 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Adam Vlček BK Brandýs 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Martin Suchánek BK Kladno 18 3 1.0 3.7 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 18 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 1.0
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 19 3 1.0 3.3 0.3 0.7 0.7/2.0 33.3 0.3
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 20 3 1.0 3.3 1.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
Jan Hurdálek Sokol Žižkov 18 3 1.0 3.3 0.3 0.7 0.7/1.0 0.0* 1.3
Patrik Holub BK Pardubice B - Holice 19 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.6
Adam Fridrich BK Kladno 20 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danylo Sierov Sokol Žižkov 18 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Roberto Enriquez Sokol Žižkov 18 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.0
Michal Kejmar BK Brandýs 18 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
1 Vojtěch Sýkora BC Kolín 19 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Aleš Kysilka BC Kolín 19 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dyntr Sokol Nová Paka 20 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.0
Petr Černý ADFORS Basket Litomyšl 20 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
Šimon Fijala BK Brandýs 19 4 1.0 2.0 0.5 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.0
František Pudich BC Nový Jičín 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Michal Srp SLUNETA Ústí n. L. 19 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Drobný BK Brandýs 20 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.4
8 Adam Hruška BC Kolín 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Miroslav Turna Olomouc 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 18 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Patrik Flaks Olomouc 19 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Tadeáš Změlík Olomouc 20 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Cedric Oupoh Lions J. Hradec 18 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
41 Ondřej Minář Lions J. Hradec 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 19 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.0
Martin Bouzek Přerov 18 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 1.0
11 Adam Večerka Sokol Žižkov 19 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Jan Vejdovec Sokol Žižkov 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Vtípil BK Pardubice B - Holice 19 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
24 Vojtěch Brom Lions J. Hradec 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Mikoláš Dratva BP Frýdek-Místek 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Sochor Přerov 19 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Lukáš Kaprál Přerov 19 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
23 Filip Zhříval BC Kolín 19 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Filip Řezníček BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Lautner BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jan Pluhař BK Pardubice B - Holice 18 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Filip Růžek SLUNETA Ústí n. L. 20 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Martin Kodera BK Brandýs 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kleiner Přerov 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Votava BK Pardubice B - Holice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 David Douša Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hyka SLUNETA Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan Jetmar ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 David Fibír Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Nikolas Parastatidis Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pur Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Majkus Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kobierski Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vaňourek Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Trepeš BK Brandýs 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrych Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slobodník BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kovář Sokol Nová Paka 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pater Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Novotný Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Hrůza BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čihánek BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Čejka BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Benko BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Toušek Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Elich Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Tichý Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Sedláček Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jakub Mašek Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štěpnička Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Smyček Olomouc 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Gabriel Raduta Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Mydlo Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Froš Sokol Nová Paka 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jiří Král BC Nový Jičín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Novák Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Štícha BC Kolín 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Šebesta BP Frýdek-Místek 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kment BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mynář BP Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Matyáš Nowak Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Jupa Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Řeháček Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Němeček Přerov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kachlík BC Kolín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimir Samojlov Sokol Žižkov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex kubáň Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Pilát Přerov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Petráš Přerov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Davor Galijaševič Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jiří Kolařík Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ráb Přerov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Šimon Wojnar Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrej Carthen Samuels Přerov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Škop ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Petr Němeček Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jan Matyáš Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Dočkal Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hagenhofer BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Polák BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škarda BK Jiskra Domažlice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Vojtěch Drahný Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Matyáš Klvaň BC Kolín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Daniel Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vávra Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Górak BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Tomáš Durczok Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Vladimír Čech Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Nevšímal Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Vančura Sokol Nová Paka 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Hudeček Přerov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 19 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Tomáš Lísa Sokol Žižkov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov 20 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
ST Boris Bobovník Přerov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Krejčí Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Clowez Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kenneth Martins BK Brandýs 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Skřeček Přerov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Houfek Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mršťák Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šebek Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Srp Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Štěpán Likler Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubánek BK Pardubice B - Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Oliver Langer Lions J. Hradec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Herman SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Benedikt Marek Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Tomáš Navrátil Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pavliš ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Waage Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hawiger BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Grygar BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kryzan Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Burian BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Burian BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kubelka Lions J. Hradec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rothanzl SLUNETA Ústí n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Švéda BK Kladno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Vladimír Vondraš Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hurta BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Jan Bradáč Lions J. Hradec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Vasil Petrovichev Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Chyška Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Filipiak Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Malíček BC Nový Jičín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Žák BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kučeva Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Čížek Sokol Žižkov 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hlaváč SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Filip Sýkora BC Kolín 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žídek BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sedlák Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Klein Sokol Žižkov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Vaněk Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Zdenek Stříbný Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krejčík BK Pardubice B - Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Melichar Baštář BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Tupec ADFORS Basket Litomyšl 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Metoděj Pazdera Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Očenášek Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kovář ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štajer BK Brandýs 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Janeček Sokol Žižkov B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Vojtěch Zelina Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hrubý BP Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Máj BP Frýdek-Místek 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Zatloukal Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Jakub Zhříval BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Demeter BP Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Nádherný BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vagner Sokol Žižkov B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Stieber BK Brandýs 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Skočdopole BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adem Jan Gürbüz Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Čank Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Verunáč BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vadim Hlushko BK Brandýs 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Broulík ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dostál BK Pardubice B - Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kovář ADFORS Basket Litomyšl 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Matouš Thienel Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hypl BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Chaloupka BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Jakub Buchtík Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Juraszek Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák SLUNETA Ústí n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Adam Čečotka Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Vrba Přerov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Slezák Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Koňařík Přerov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Martínek Olomouc 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Vrbica BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arsen Gevorkyan BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Novotný BK Kladno 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Žák BK Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Lukasík Olomouc 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 David Habrda Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tomáš Habrda Sokol Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kamler BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sýtař Sokol Žižkov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Gola BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Skočdopole BK Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kraut Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sztolarik BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Tomáš Petr Sokol Žižkov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Josífko BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lukáš Kejmar BK Brandýs 20 32 9 2 10 4
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 19 31 10 2 8 5
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 24 10 1 4 2
Tomáš Ulrych BK Pardubice B - Holice 20 22 8 1 5 4
Jan Špička Olomouc 19 50 25 0 1 5
Jakub Grunta Olomouc 19 40 20 0 2 1
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 18 37 5 9 2 3
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 18 22 4 5 8 3
Jonáš Janota BK Brandýs 19 16 6 1 3 3
Václav Stráda SLUNETA Ústí n. L. 19 24 4 6 2 4
Vojtěch Beneš BK Brandýs 20 14 5 1 2 4
Tomáš Hlaváček BK Brandýs 19 14 4 2 0 5
Martin Votava BK Pardubice B - Holice 20 13 6 0 1 3
Adam Kadeřábek Přerov 20 17 6 1 4 3
Šimon Čermák BP Frýdek-Místek 18 27 3 9 1 5
Alex Mašek BK Kladno 20 22 8 1 3 4
Jakub Špička Olomouc 19 40 20 1 0 2
Michal Metz BP Frýdek-Místek 19 20 6 2 8 4
Václav Borl BK Brandýs 20 12 6 2 2 6
Martin Šindelář BK Pardubice B - Holice 20 21 8 1 2 2
Kryštof Navrátil Olomouc 20 16 5 1 4 4
Jan Grmolenský BC Kolín 20 19 3 3 6 3
Jan Podubecký BK Kladno 20 15 6 1 3 4
Josef Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 18 15 2 3 3 2
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 19 14 4 1 6 3
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 19 15 3 3 2 2
Václav Tvardek BP Frýdek-Místek 20 17 7 0 3 5
Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 20 17 7 3 1 4
Jakub Singer BK Kladno 18 14 7 0 0 4
33 Adam Bareš BC Kolín 19 15 5 1 3 4
Martin Kamitz BK Pardubice B - Holice 20 14 5 1 1 4
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 10 5 1 2 4
Musashi Matsui Sokol Žižkov 18 16 5 2 2 1
Ondřej Novák SLUNETA Ústí n. L. 19 17 7 0 3 3
Matyáš Kalita Olomouc 19 12 5 0 7 3
Adam Žiško BC Kolín 20 15 3 2 6 4
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 13 4 2 2 4
7 Matěj Adámek BC Kolín 18 12 5 1 2 2
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 11 5 0 1 4
Filip Tichavský Přerov 18 11 5 1 2 2
Vojtěch Pilný BK Brandýs 20 9 3 0 3 4
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 17 11 2 3 1 3
Martin Mikšovský SLUNETA Ústí n. L. 19 12 3 2 8 4
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 20 12 5 1 2 2
Jan Jaromír Varhaník Sokol Žižkov 20 10 4 0 2 4
David Brož Olomouc 19 11 4 1 2 4
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 11 5 0 2 3
Pavel Kaštil Olomouc 18 9 3 1 2 4
6 Ondřej Koláčný BC Kolín 19 9 2 1 4 2
Michal Grill Lions J. Hradec 18 10 5 1 2 3
Daniel Kučera BC Nový Jičín 19 10 5 0 0 4
Marek Metz BP Frýdek-Místek 18 14 3 2 2 2
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 18 9 3 1 4 4
Adam Jenka Přerov 19 11 4 0 4 5
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 11 3 1 2 5
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 12 4 1 1 4
Martin Kopřiva Přerov 19 12 1 3 3 4
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 10 5 0 2 2
Michal Ropek ADFORS Basket Litomyšl 19 13 4 1 2 5
Štěpán Chaloupka BK Kladno 20 10 3 1 1 3
Matěj Kovařík SLUNETA Ústí n. L. 19 8 3 2 1 2
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 18 10 3 1 3 3
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 20 9 3 2 2 1
Jan Kvapil SLUNETA Ústí n. L. 19 6 3 2 2 3
Ondřej Lenoch Přerov 20 10 2 1 3 3
Jakub Žák BK Kladno 20 8 2 1 4 5
Theodor Kuba Přerov 19 11 4 0 3 4
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 18 12 3 1 3 3
Matěj Otýpka BP Frýdek-Místek 18 12 5 1 2 5
Jáchym Schveinert BK Kladno 20 7 3 0 5 5
Ervín Gerö BC Nový Jičín 19 11 3 1 2 3
Adam Švanda ADFORS Basket Litomyšl 19 10 3 0 4 2
Michal Kala SLUNETA Ústí n. L. 20 16 4 2 2 2
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 18 8 3 0 2 3
Jan Král Sokol Žižkov 20 9 4 0 2 3
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 18 10 2 1 3 1
Tomáš Flaks Olomouc 17 8 1 2 2 0
Peter Daško SLUNETA Ústí n. L. 20 9 3 1 0 2
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 20 7 2 0 3 6
Vincent Hofhans Olomouc 19 8 3 0 2 2
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 18 6 2 0 2 4
Matěj Šperl Lions J. Hradec 20 9 2 1 2 4
Bruno Volný BP Frýdek-Místek 18 11 2 2 1 3
Tobiáš Navrátil Přerov 19 5 1 0 3 3
Jakub Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 20 7 2 1 2 3
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 7 1 1 2 2
Tomáš Rumanko Lions J. Hradec 19 10 4 0 2 3
Patrik Hoffman BC Kolín 20 8