Marek Chaloupka

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
BK Kladno
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
187
Procento vítězství
44.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C BK Kladno 11 2.7 0.9 0.2 0.4/1.1 33.3 -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Kladno 6 6.3 2.5 0.2 0.8/1 83.3 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B semifinále Kla U13B(kv) 1 12.0 5 0 2/2 100.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF U13B finále Kla U13B(kv) 2 4.0 1.5 0 1/1 100.0 -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 18 0.4 0.2 0 0/0 0.0 -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 13 2.4 1.1 0 0.2/0.3 75.0 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BK Kladno 22 8.3 3.7 0 0.8/2.1 39.1 -
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BK Kladno 7 3.4 1.6 0 0.3/0.3 100.0 -
2017/18 mladší minižáci U12 - F2 - sk. 6.-11. místo BK Kladno 4 5.3 2.5 0 0.3/0.5 50.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace C BK Kladno 4 5.0 2 0 1/2.3 44.4 -
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 BK Kladno 9 4.3 1.8 0 0.8/1.8 43.8 -
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BK Kladno 8 2.4 1.1 0 0.1/0.9 14.3 -
2018/19 starší minižáci U13 - F2 BK Kladno 16 5.1 1.9 0.3 0.3/0.6 50.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace B BK Kladno 3 8.7 3 0.7 0.7/1.3 50.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 BK Kladno 8 6.4 2.3 0.3 1.1/2.4 47.4 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B skupina A BK Kladno U11B (kv-1 4 4.8 2 0 0.8/1.3 60.0 -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o Národní finále U11B BK Kladno U11B (kv-1 4 9.8 3.5 0 2.8/4.5 61.1 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B semifinále 2 BKKlaU12B 2 10.0 5 0 0/1 0.0 -
2021/22 žáci U15 - skupina B BK Kladno 8 9.4 3.8 0.4 0.8/1.6 46.2 -
2021/22 žáci U15 - liga A BK Kladno 13 10.8 4.5 0.3 0.9/1.9 48.0 -
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BK Kladno 10 6.6 2.7 0.2 0.6/1.2 50.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina A BK Kladno 3 5.3 2.7 0 0/0.7 0.0 -
2023/24 kadeti U17 - Skupina C BK Kladno 11 13.6 6.3 0.2 0.5/1.9 28.6 -
Průměr za kariéru 17.0 6.0 2.5 0.1 0.6/1.3 102.2 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BC Benešov 15. 10. 2023
2B body 10 Radotínský SK 5. 11. 2023
3B body 1 BK Č. Brod 14. 10. 2023
Body 22 BK Č. Brod 14. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Jiskra Domažlice 12. 2. 2022 2021/22
2B body 10 TJ Sokol I. Smíchov 3:3 3. 3. 2018 2017/18
3B body 2 BA Sparta 10. 11. 2019 2019/20
Body 22 BK Č. Brod 14. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
27. 5. 2023 Skupina A BA Sparta Praha 2 1 0 0/2 0.0
27. 5. 2023 Skupina A LYNX Liberec 4 2 0 0/0 0
28. 5. 2023 Skupina A BK Beroun 10 5 0 0/0 0
30. 9. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 8 4 0 0/2 0.0
1. 10. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 14 7 0 0/2 0.0
14. 10. 2023 Skupina C BK Č. Brod 22 9 1 1/4 25.0
15. 10. 2023 Skupina C BC Benešov 12 5 0 2/2 100.0
5. 11. 2023 Skupina C Radotínský SK 20 10 0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina C BK Beroun 10 3 1 1/2 50.0
19. 11. 2023 Skupina C BK Beroun 9 4 0 1/3 33.3
9. 12. 2023 Skupina C Sokol Žižkov B 18 9 0 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina C Sokol Vyšehrad 7 3 0 1/1 100.0
4. 1. 2024 Skupina C BC Benešov 12 6 0 0/3 0.0
7. 1. 2024 Skupina C BK Č. Brod 18 9 0 0/2 0.0
Celkem 14 166 77 2 6/23 26.1
Průměr 14 11.9 5.5 0.1 0.4/1.6 26.1
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BK Levharti Chomutov 4 11.0 4.8 0.5 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Jiskra Domažlice 2 20.5 7.0 1.0 3.5/5.5 63.6 1.0
BK Č. Brod 2 20.0 9.0 0.5 0.5/3.0 16.7 1.5
BK Klatovy 2 18.5 7.5 1.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Vyšehrad 6 5.7 2.2 0.3 0.3/0.7 50.0 0.2
Sokol Žižkov B 2 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 3 9.7 4.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
BK Beroun 5 5.8 2.4 0.2 0.4/1.0 40.0 2.0
BC Benešov 2 12.0 5.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
kelti Nové Strašecí 2 11.5 5.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Radotín 2 11.0 5.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Kbely 6 3.7 1.5 0.0 0.7/1.8 36.4 1.7
Tygři Praha 3 7.3 3.3 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
BK Jiskra Domažlice 2 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Radotínský SK 1 20.0 10.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 9.5 4.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
BA Sparta 5 3.6 1.4 0.0 0.8/2.0 40.0 1.0
BA Sparta 6 2.8 1.0 0.0 0.8/1.7 50.0 1.7
TJ Sokol Dubeč 6 2.8 1.2 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 7.5 3.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Kbely 3 5.0 2.3 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
BA Tygři Louny 3 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 6 2.2 1.0 0.0 0.2/0.2 100.0 1.7
TJ Sokol Kbely 1 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 6.0 2.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BA Sparta 2 5.5 1.0 1.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Kbely 1 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Levharti Chomutov 3 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
TJ Sokol Pražský 4 2.3 0.8 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad 1 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brand U13B(kv) 2 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 3.0 0.5 0.5 0.5/3.0 16.7 0.5
Velká Ohrada 3 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BA Sparta Praha 1 5.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Teplice 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov Cubs 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LYNX Liberec 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Porg Basket 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tygři Praha B 1 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -