Pavel Kaštil

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
BCM Orli Prostějov
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
154
Procento vítězství
41.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F SKUP-BCM Olomouc 8 - 5.5 2.3 0.0 0 0.0 1/2.9 34.8 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. D SKUP-BCM Olomouc 9 - 8.8 4.1 0.0 0 0.0 0.6/1.8 31.3 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SKUP-BCM Olomouc 9 - 22.4 9.2 0.0 0.2 0.0 3.3/6.8 49.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B SKUP-BCM Olomouc 8 - 25.3 10.4 0.0 0.4 0.0 3.4/5.1 65.9 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C SKUP-BCM Olomouc 10 - 12.6 5.1 0.0 0 0.0 2.4/3.9 61.5 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. C SKUP-BCM Olomouc 4 - 17.3 5.3 0.0 0.5 0.0 5.3/6.5 80.8 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B SK UP-BCM Olomouc 2 28.0 15.0 5.5 /8 68.8 1 40.0 1/2 50.0 1.5 13.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A USK 6 13.2 4.3 1.2 /2.7 43.8 0.3 28.6 1/2 50.0 0.8 5.3
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A USK 8 5.0 0.6 0.1 /0.3 50.0 0.1 25.0 0/0 0.0 0.3 0.8
2021/22 kadeti U17 - play-off USK 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina C Olomouc 3 - 7.7 2.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C SK UP-BCM Olomouc 7 - 14.7 3.9 0.0 2 0.0 1/1.6 63.6 - -
2022/23 junioři U19 - skupina B BCM Orli Prostějov 14 26.3 7.5 1.5 /4.9 30.9 1.1 26.2 1.1/2 53.6 2.6 5.9
2022/23 junioři U19 - nadstavba B BCM Orli Prostějov 5 20.6 5.0 1 /3.6 27.8 1 38.5 0/0 0.0 1.6 6.8
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina BCM Orli Prostějov 4 - 18.3 3 0.0 1.8 0.0 7/8.5 82.4 - -
2022/23 junioři U19 - play-out BCM Orli Prostějov 6 31.0 5.3 1.5 /3.5 42.9 0.3 10.5 1.3/3.7 36.4 1.7 10.5
2023/24 junioři U19 - kvalifikace o extraligu BCM Orli Prostějov 3 34.7 14.3 5 /9.7 51.7 0.7 14.3 2.3/3.3 70.0 2.3 23.3
2023/24 junioři U19 - Skupina C BCM Orli Prostějov 14 - 29.9 11.1 0.0 2.2 0.0 1.1/2 57.1 - -
2023/24 muži - skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 18 23.3 11.7 3.3 /6.6 50.8 0.9 23.6 2.2/3.1 69.6 1.3 13.5
2023/24 junioři U19 - Finálová skupina BCM Orli Prostějov 8 - 17.5 5.9 0.0 1.6 0.0 0.9/0.9 100.0 - -
2023/24 muži - play-out 13.-20.místo BCM Orli Prostějov 7 28.0 13.1 4.3 /8.6 50.0 0.9 19.4 2/3.1 63.6 1.0 15.4
Průměr za kariéru 30.8 10.1 13.3 4.6 83.3 0.8 45.2 1.7/2.9 215.4 1.3 4.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 FASTAV Zlín 26. 1. 2024
2B body 19 BP Frýdek-Místek 2. 12. 2023
3B body 5 Slavia Kroměříž 21. 10. 2023
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 19. 5. 2023
Útočné doskoky 7 SP Basket 6. 3. 2024
Doskoky celkem 16 Levharti Chomutov 20. 5. 2023
Body 41 BP Frýdek-Místek 2. 12. 2023
Užitečnost 34 Levharti Chomutov 20. 5. 2023
Asistence 5 HKR 1. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 FASTAV Zlín 26. 1. 2024 2023/24
2B body 23 BCM Orli Prostějov 29. 2. 2020 2019/20
3B body 5 FASTAV Zlín 23. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 19. 5. 2023 2023/24
Útočné doskoky 7 SP Basket 6. 3. 2024 2023/24
Doskoky celkem 16 Levharti Chomutov 20. 5. 2023 2023/24
Body 53 BCM Orli Prostějov 29. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 34 Levharti Chomutov 20. 5. 2023 2023/24
Asistence 5 HKR 1. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Slavoj Litoměřice 36:27 17 6 54.5 0 0.0 5/8 62.5
20. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Levharti Chomutov 33:16 22 7 77.8 2 40.0 2/2 100.0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Válečníci Děčín 34:13 4 2 22.2 0 0.0 0/0 0
15. 9. 2023 skupina VÝCHOD SVI 2:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 14:43 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
23. 9. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/8 25.0
24. 9. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 31 10 0.0 3 0.0 2/5 40.0
28. 9. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 22 5 0.0 4 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina VÝCHOD HKR 17:31 8 2 50.0 1 33.3 1/2 50.0
5. 10. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 26:39 15 4 66.7 1 16.7 4/5 80.0
7. 10. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 31 11 0.0 2 0.0 3/5 60.0
8. 10. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 30 13 0.0 1 0.0 1/2 50.0
13. 10. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 34:02 19 6 50.0 2 33.3 1/1 100.0
22. 10. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 21:19 13 5 83.3 1 33.3 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 37 11 0.0 5 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 25 11 0.0 1 0.0 0/0 0
27. 10. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 20:45 11 2 40.0 1 25.0 4/6 66.7
3. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 13:40 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
10. 11. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 4:30 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 29 11 0.0 2 0.0 1/1 100.0
12. 11. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 35 16 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD SVI 23:24 3 1 20.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 11. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 39 10 0.0 5 0.0 4/4 100.0
24. 11. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 30:46 20 7 77.8 1 16.7 3/6 50.0
1. 12. 2023 skupina VÝCHOD HKR 22:25 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina C BP Frýdek-Místek 0:00 41 19 0.0 0 0.0 3/3 100.0
3. 12. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 27 12 0.0 1 0.0 0/0 0
8. 12. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 16:10 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 12. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 28:37 15 7 58.3 0 0.0 1/2 50.0
16. 12. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 27 9 0.0 3 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 30 12 0.0 2 0.0 0/0 0
5. 1. 2024 skupina VÝCHOD SNAK A 34:54 18 4 50.0 2 40.0 4/5 80.0
12. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK Opava B 31:52 19 6 46.2 2 22.2 1/2 50.0
19. 1. 2024 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 34:58 27 5 55.6 3 30.0 8/12 66.7
26. 1. 2024 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 39:34 25 5 31.3 2 33.3 9/11 81.8
27. 1. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 0:00 16 5 0.0 2 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 0:00 10 2 0.0 1 0.0 3/3 100.0
11. 2. 2024 play-out 13.-20.místo SP Basket 30:55 13 3 37.5 1 20.0 4/4 100.0
7. 2. 2024 Finálová skupina BC Nový Jičín 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
16. 2. 2024 play-out 13.-20.místo BK Levharti Chomutov 28:53 8 1 25.0 2 33.3 0/0 0
17. 2. 2024 Finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 0:00 28 11 0.0 2 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 Finálová skupina Levharti Chomutov 0:00 24 9 0.0 2 0.0 0/0 0
23. 2. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Polabí 32:19 24 9 69.2 1 16.7 3/6 50.0
1. 3. 2024 play-out 13.-20.místo USK Praha B 31:16 19 7 63.6 0 0.0 5/6 83.3
6. 3. 2024 play-out 13.-20.místo SP Basket 32:12 14 5 38.5 1 20.0 1/4 25.0
17. 3. 2024 play-out 13.-20.místo BK Levharti Chomutov 22:27 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
22. 3. 2024 play-out 13.-20.místo Basketbal Polabí 18:03 6 1 20.0 1 100.0 1/2 50.0
23. 3. 2024 Finálová skupina BK Vlci Žďár 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/3 100.0
24. 3. 2024 Finálová skupina BC Vysočina 0:00 19 6 0.0 2 0.0 1/1 100.0
10. 4. 2024 Finálová skupina BC Nový Jičín 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 50 718:48 904 307 148.3 69 59.0 83/123 67.5
Průměr 50 14:22 18.1 6.1 148.3 1.4 59.0 1.7/2.5 67.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 6 0:00 25.3 11.0 0.0 0.2 0.0 2.8/5.0 56.7 1.7
BC Nový Jičín 4 0:00 20.3 7.5 0.0 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BP Frýdek-Místek 3 0:00 26.3 11.7 0.0 0.3 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 33.5 11.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Olomouc 2 0:00 30.5 7.5 0.0 4.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
JBC Brno 2 0:00 30.0 10.5 0.0 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Příbor 2 0:00 29.0 11.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 27.0 10.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.5 61.5 -
Slavia Kroměříž 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 61.5 0.8
BASKET Brno "B" 2 0:00 25.0 10.5 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.5
Slavoj Litoměřice 5 28:52 9.2 2.6 48.1 0.8 25.0 1.6/3.0 53.3 1.0
Levharti Chomutov 2 16:38 23.0 8.0 177.8 2.0 80.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
Vlci Žďár 1 0:00 39.0 17.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
Jiskra Kyjov 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.0 0.0 4.0/5.3 75.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 17.5 5.5 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 24:19 17.5 4.5 64.3 1.5 25.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BC Nový Jičín 2 31:19 17.0 6.5 54.2 1.0 28.6 1.0/1.5 66.7 2.0
USK Praha 1 0:00 33.0 13.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 2.0
FASTAV Zlín 2 0:00 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SNAK A 2 28:06 15.5 4.5 64.3 1.5 37.5 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Opava B 2 26:18 15.0 4.0 44.4 1.5 23.1 2.5/4.0 62.5 1.0
Basketbal Polabí 2 25:11 15.0 5.0 55.6 1.0 28.6 2.0/4.0 50.0 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 14.5 4.0 0.0 2.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 28.0 11.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 -
SP Basket 2 31:33 13.5 4.0 38.1 1.0 20.0 2.5/4.0 62.5 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 -
NH Ostrava 2 30:53 13.0 5.0 58.8 0.5 14.3 1.5/3.0 50.0 2.0
FASTAV Zlín 2 22:02 12.5 2.5 31.3 1.0 28.6 4.5/5.5 81.8 1.0
PŘÍ 1 0:00 24.0 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BASKET Brno U23 2 22:44 11.5 3.5 77.8 1.0 28.6 1.5/3.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 23.0 2.0 0.0 4.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 22.0 4.0 0.0 2.0 0.0 8.0/10.0 80.0 1.0
BK Příbor 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Basketpoint Frýdek-Místek 1 0:00 20.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 30:26 9.5 1.5 37.5 2.0 40.0 0.5/1.5 33.3 3.0
USK Praha B 1 31:16 19.0 7.0 63.6 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Pardubice 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
NH Ostrava A 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 0.5
BK Opava 2 27:07 9.0 1.5 27.3 1.5 33.3 1.5/4.5 33.3 2.5
Vlci Žďár 1 25:31 18.0 5.0 83.3 2.0 50.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 20:29 9.0 3.5 58.3 0.5 50.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Basketbal Olomouc 2 21:24 8.5 2.0 50.0 0.5 11.1 3.0/3.5 85.7 -
BC Nový Jičín 1 0:00 17.0 4.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
BK Levharti Chomutov 2 25:40 8.0 2.5 50.0 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 29:00 5.3 2.0 37.5 0.3 9.1 0.3/2.7 12.5 2.0
Tygři Brno B 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
PCE 2 26:40 7.5 1.5 37.5 1.0 20.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
HKR 2 19:58 6.0 2.0 40.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 4 23:15 3.0 0.8 30.0 0.0 0.0 1.5/2.3 66.7 2.8
BASKET Brno 2 29:07 6.0 0.0 0.0 1.5 27.3 1.5/2.0 75.0 2.5
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Tygři Brno 2 23:38 4.5 0.0 0.0 1.5 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 1 9:02 7.0 1.0 33.3 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Nymburk 1 21:06 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 1 24:03 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 3 9:14 1.7 0.3 50.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 13:06 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 1 34:13 4.0 2.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SVI 2 13:11 1.5 0.5 20.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 1 12:07 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Brno 2 1:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 2 1:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 11:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 2:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5