Filip Čejka

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Basketpoint Frýdek-Místek
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
115
Procento vítězství
47%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 5 - 3.2 1.4 0 0.4/0.8 50.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 12.6 5.1 0.2 1.8/2.6 69.2 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E Basketpoint F-M 11 - 7.5 2.5 0.4 1.3/3.1 41.2 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 6 - 14.0 5.2 0.5 2.2/3.8 56.5 - -
2021/22 žáci U15 - liga C Basketpoint F-M 7 - 9.3 3.3 0.1 2.3/5 45.7 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina D Basketpoint Frýdek-Místek 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Basketpoint Frýdek-Místek 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 3.0 1.2 0.1 0.3/0.7 42.9 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E Basketpoint F-M 11 - 12.5 4.2 0.5 2.5/4.7 53.8 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B Basketpoint F-M 14 - 8.6 2.7 0.4 2.1/3.4 62.5 - -
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina Basketpoint Frýdek-Místek 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C BP Frýdek-Místek 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 11 21.7 6.8 2 /5.4 0.5 1.5/2.7 53.3 1.5 1.5
2023/24 junioři U19 - Skupina C BP Frýdek-Místek 12 - 3.4 1.1 0.3 0.5/1.2 42.9 - -
2023/24 junioři U19 - play-out C BP Frýdek-Místek 4 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 5 25.0 8.4 2.8 /6.4 0.4 1.6/4.2 38.1 2.0 0.8
Průměr za kariéru 28.8 3.2 7.3 2.5 0.3 1.4/2.6 151.5 1.5 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BASKET Brno 30. 9. 2023
2B body 5 BASKET Brno 10. 12. 2023
3B body 1 BA Nymburk 14. 10. 2023
Obranné doskoky 4 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024
Útočné doskoky 2 BA Nymburk 14. 10. 2023
Doskoky celkem 5 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024
Body 13 BASKET Brno 10. 12. 2023
Užitečnost 9 BA Nymburk 7. 1. 2024
Asistence 2 Tygři Brno 9. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 SKUP-BCM Olomouc 6. 11. 2022 2022/23
2B body 11 BK Snakes Orlová 10. 10. 2021 2021/22
3B body 2 SKUP-BCM Olomouc 6. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 BASKET Brno 10. 12. 2023 2023/24
Útočné doskoky 2 NH Ostrava 17. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 5 BASKET Brno 10. 12. 2023 2023/24
Body 24 SKUP-BCM Olomouc 6. 11. 2022 2022/23
Užitečnost 9 BASKET Brno 30. 9. 2023 2023/24
Asistence 2 Tygři Brno 9. 12. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina C Sokol Karviná 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 5. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 9. 2023 skupina B BK Opava 20:52 9 3 50.0 1 50.0 0/0 0
17. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 27:03 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
23. 9. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 19:03 11 1 33.3 1 50.0 6/10 60.0
1. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 20:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 28:29 7 2 28.6 1 25.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:33 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
4. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 3:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 11. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B Tygři Brno 29:05 11 3 33.3 1 33.3 2/7 28.6
10. 12. 2023 skupina B BASKET Brno 32:31 13 5 62.5 1 25.0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
17. 12. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/6 33.3
6. 1. 2024 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 18:51 6 2 33.3 0 0.0 2/4 50.0
7. 1. 2024 skupina B BA Nymburk 22:39 12 4 40.0 0 0.0 4/5 80.0
13. 1. 2024 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 play-out C JBC Brno 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 22:26 10 3 42.9 0 0.0 4/6 66.7
21. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 23:00 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2024 play-out C Slavia Kroměříž 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 28:50 9 3 37.5 1 20.0 0/3 0.0
11. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 29:31 10 2 66.7 1 14.3 3/8 37.5
8. 2. 2024 play-out C BK Příbor 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 20:48 7 3 42.9 0 0.0 1/4 25.0
Celkem 34 363:15 174 56 61.5 10 24.4 32/69 46.4
Průměr 34 10:41 5.1 1.6 61.5 0.3 24.4 0.9/2.0 46.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 18.0 5.7 0.0 1.3 0.0 2.7/3.0 88.9 1.7
BC Nový Jičín 5 0:00 9.8 3.2 0.0 0.2 0.0 2.8/6.2 45.2 0.2
BCM Orli Prostějov 4 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.8 66.7 2.5
BC Nový Jičín 3 0:00 13.3 4.7 0.0 0.7 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
NH Ostrava 6 0:00 6.7 2.5 0.0 0.0 0.0 1.7/4.5 37.0 2.0
BASKET Brno 4 0:00 9.8 3.3 0.0 0.3 0.0 2.5/6.3 40.0 3.0
SK Žabovřesky 4 0:00 9.5 4.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 2.3
BK Snakes Ostrava 3 0:00 11.7 4.7 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 2.7
Snakes Ostrava 6 0:00 5.3 1.2 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.7
Tygři Brno 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BASKET Brno 2 25:47 12.0 3.0 54.5 1.0 33.3 3.0/5.0 60.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 11.5 2.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 3.5
FASTAV Zlín 1 0:00 21.0 9.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BA Nymburk 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BA Nymburk 2 25:34 9.5 3.0 35.3 0.5 16.7 2.0/2.5 80.0 1.0
BASKET Brno "B" 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Opava 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 5.0
Tygři Brno B 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 21:54 6.5 3.0 42.9 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
NH Ostrava 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Tygři Brno 2 24:34 5.5 1.5 25.0 0.5 33.3 1.0/3.5 28.6 1.5
BK Opava 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 29:31 10.0 2.0 66.7 1.0 14.3 3.0/8.0 37.5 2.0
Válečníci Děčín 1 22:26 10.0 3.0 42.9 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Opava 1 20:52 9.0 3.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 28:50 9.0 3.0 37.5 1.0 20.0 0.0/3.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 17:42 4.0 1.5 33.3 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BK Příbor 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
TJ Start Havířov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
SK Žabovřesky 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
JBC Brno 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
BC Nový Jičín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Olomouc 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
NH Ostrava 2 15:17 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
NH Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
FASTAV Zlín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -