Olomouc

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 23. 6. 2014
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 20. 5. 2016
Karel Theuer
karel.theuer@centrum.cz
777 876 662

1. asistent trenéra

od: 15. 5. 2018
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Mikuláš Kučera 2001 192 20 17 21.9 8.0 1.1 2.6/3.9 66.7 1.8
Jakub Waclawek 2002 185 19 20 18.2 4.4 2.0 3.7/5.4 68.2 1.8
Eduard Miklenda 2002 185 19 16 14.4 5.4 0.7 1.6/3.5 44.6 3.2
Matěj Palička 2001 181 20 21 9.0 2.5 0.7 1.9/3.9 48.8 2.6
Tomáš Sedlák 2001 170 20 20 5.8 1.7 0.5 0.9/1.7 50.0 2.6
Jakub Schneider 2002 186 19 11 10.3 3.2 0.5 2.3/3.6 62.5 2.4
Martin Rochovanský 2001 202 20 7 14.7 6.9 0.0 1.0/2.1 46.7 1.3
Svatopluk Vodička 2002 187 19 11 6.3 2.4 0.0 1.5/2.2 70.8 1.7
Jiří Sedláček 2003 177 18 21 2.5 1.0 0.1 0.1/0.4 33.3 1.6
Šimon Salaj 2003 176 18 2 6.5 2.5 0.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Kryštof Navrátil 2004 176 17 2 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Michal Mainuš 2003 0 18 2 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Damian Hepnar 2004 0 17 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Hužva 2003 177 18 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Ondřej Uličný 2001 203 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Řezníček 2001 196 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Pavlovič 2001 194 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
277 liga (junioři U19) Hosté 8. 3. 2020 SKB Zlín 62:69 21 6 9/4 69.2% 10
262 liga (junioři U19) Domácí 7. 3. 2020 TJ Slavia Kroměříž 84:73 31 3 13/5 72.2% 18
269 liga (junioři U19) Domácí 22. 2. 2020 BK Hladnov Ostrava 100:96 27 9 19/14 57.6% 21
268 liga (junioři U19) Hosté 9. 2. 2020 BK NH Ostrava 71:72 22 6 10/7 58.8% 17
265 liga (junioři U19) Hosté 8. 2. 2020 TJ Sokol Karviná 74:81 32 1 14/10 58.3% 10
274 liga (junioři U19) Hosté 26. 1. 2020 TJ Slavia Kroměříž 73:64 21 4 10/18 35.7% 23
260 liga (junioři U19) Domácí 20. 1. 2020 SKB Zlín 83:47 29 4 13/8 61.9% 14
167 liga (junioři U19) Hosté 12. 1. 2020 BK Opava 94:56 20 2 10/13 43.5% 10
163 liga (junioři U19) Hosté 11. 1. 2020 BK NH Ostrava 97:51 13 6 7/7 50% 12
157 liga (junioři U19) Domácí 8. 12. 2019 TJ Sokol Karviná 100:63 33 9 7/4 63.6% 17
154 liga (junioři U19) Domácí 7. 12. 2019 BK Hladnov Ostrava 84:64 27 3 21/9 70% 16
151 liga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2019 SKB Zlín 84:47 23 9 11/8 57.9% 19
148 liga (junioři U19) Domácí 23. 11. 2019 TJ Slavia Kroměříž 77:71 28 0 21/8 72.4% 16
143 liga (junioři U19) Hosté 10. 11. 2019 SK Brno Žabovřesky 77:70 25 5 5/2 71.4% 13
115 liga (junioři U19) Domácí 9. 11. 2019 SK Brno Žabovřesky 77:78 24 3 20/17 54.1% 17
139 liga (junioři U19) Domácí 27. 10. 2019 BK NH Ostrava 84:90 23 8 14/11 56% 20
135 liga (junioři U19) Domácí 26. 10. 2019 BK Opava 75:70 20 8 11/11 50% 17
130 liga (junioři U19) Hosté 13. 10. 2019 BK Hladnov Ostrava 92:87 27 8 9/3 75% 13
125 liga (junioři U19) Hosté 12. 10. 2019 TJ Sokol Karviná 86:75 26 4 11/7 61.1% 15
124 liga (junioři U19) Hosté 29. 9. 2019 TJ Slavia Kroměříž 75:89 36 3 8/10 44.4% 13
119 liga (junioři U19) Hosté 26. 9. 2019 SKB Zlín 43:76 29 3 9/10 47.4% 21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
12. kolo
-
BK Hladnov Ostrava
SK UP BCM Olomouc
play-out C Preview
9. kolo
-
SK UP BCM Olomouc
BK NH Ostrava
play-out C Preview
10. kolo
-
SK UP BCM Olomouc
TJ Sokol Karviná
play-out C Preview
2. kolo 26. 9. 2019
19:00
SKB Zlín
SK UP BCM Olomouc
43
76
5
17
22
42
31
57
skupina C Review
3. kolo 29. 9. 2019
12:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
75
89
16
15
31
43
49
68
skupina C Review
4. kolo 12. 10. 2019
17:00
TJ Sokol Karviná
SK UP BCM Olomouc
86
75
27
23
46
32
67
60
skupina C Review
5. kolo 13. 10. 2019
11:30
BK Hladnov Ostrava
SK UP BCM Olomouc
92
87
23
20
49
43
75
64
skupina C Review
6. kolo 26. 10. 2019
14:00
SK UP BCM Olomouc
BK Opava
75
70
17
12
39
33
64
60
skupina C Review
7. kolo 27. 10. 2019
11:30
SK UP BCM Olomouc
BK NH Ostrava
84
90
28
19
45
42
63
66
skupina C Review
1. kolo 9. 11. 2019
15:30
SK UP BCM Olomouc
SK Brno Žabovřesky
77
78
16
20
32
42
57
59
skupina C Review
8. kolo 10. 11. 2019
11:00
SK Brno Žabovřesky
SK UP BCM Olomouc
77
70
17
16
38
28
61
43
skupina C Review
9. kolo 23. 11. 2019
15:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
77
71
21
15
44
41
59
52
skupina C Review
10. kolo 24. 11. 2019
11:15
SK UP BCM Olomouc
SKB Zlín
84
47
22
8
37
29
64
39
skupina C Review
11. kolo 7. 12. 2019
14:30
SK UP BCM Olomouc
BK Hladnov Ostrava
84
64
24
16
38
35
64
49
skupina C Review
12. kolo 8. 12. 2019
10:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Sokol Karviná
100
63
23
14
46
30
74
49
skupina C Review
13. kolo 11. 1. 2020
19:30
BK NH Ostrava
SK UP BCM Olomouc
97
51
29
9
53
18
75
34
skupina C Review
14. kolo 12. 1. 2020
11:00
BK Opava
SK UP BCM Olomouc
94
56
31
11
53
30
77
41
skupina C Review
1. kolo 20. 1. 2020
20:00
SK UP BCM Olomouc
SKB Zlín
83
47
18
21
38
32
51
41
play-out C Review
7. kolo 26. 1. 2020
10:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
73
64
15
20
30
32
38
44
59
59
play-out C Review
3. kolo 8. 2. 2020
16:00
TJ Sokol Karviná
SK UP BCM Olomouc
74
81
20
25
39
49
52
65
play-out C Review
4. kolo 9. 2. 2020
14:30
BK NH Ostrava
SK UP BCM Olomouc
71
72
19
25
37
41
57
59
play-out C Review
5. kolo 22. 2. 2020
13:30
SK UP BCM Olomouc
BK Hladnov Ostrava
100
96
21
27
53
50
75
69
play-out C Review
2. kolo 7. 3. 2020
15:30
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
84
73
24
14
53
40
70
54
play-out C Review
8. kolo 8. 3. 2020
10:00
SKB Zlín
SK UP BCM Olomouc
62
69
17
16
31
36
46
47
play-out C Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 liga 3 29
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 2 24
2016/17 kvalifikace o ligu 2 3
2015/16 liga 12 27

články