Olomouc

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 23. 6. 2014
Mgr. Karel Hůlka
karel.hulka@upol.cz
777 320 009

Trenér

od: 23. 3. 2023
Filip Koukol
filipkoukol@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 19. 5. 2023
Karel Theuer
karel.theuer@centrum.cz
777 876 662

Asistent trenéra

od: 19. 7. 2022
Matěj Musil
matej.musil.bcm@gmail.com

Adresa

SKUP Olomouc, z.s.
U sportovní haly 2
77200 Olomouc

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Cvrkál 2006 18 27 1.0 13.1 4.8 0.6 1.7/2.9 61.0 2.5
Tomáš Flaks 2007 0 17 19 1.0 12.7 3.5 1.2 2.1/3.0 68.4 2.1
Patrik Flaks 2005 168 19 23 1.0 9.4 2.9 0.8 1.3/2.9 43.9 2.2
David Brož 2005 175 19 24 1.0 7.4 1.3 1.3 0.8/1.1 0.0 1.0
Karel Očenášek 2006 18 19 1.0 7.2 2.6 0.2 1.3/2.8 44.4 1.1
Filip Tichavský 2006 194 18 8 1.0 16.8 5.4 0.0 6.0/8.9 67.6 2.0
Jan Broda 2008 181 16 7 1.0 14.6 3.7 1.1 3.7/5.9 63.4 2.6
Vincent Hofhans 2005 175 19 24 1.0 3.9 1.0 0.5 0.3/0.7 0.0 2.2
Vojtěch Sedlák 2007 0 17 19 1.0 4.8 1.1 0.8 0.3/1.0 0.0 1.4
Vojtěch Kobierski 2007 180 17 4 1.0 20.8 5.0 2.3 4.0/5.3 76.2 3.5
Jan Špička 2005 170 19 19 1.0 4.2 1.1 0.5 0.5/1.3 0.0 1.8
Metoděj Pazdera 2008 16 6 1.0 11.8 3.7 1.2 1.0/2.8 35.3 2.0
Daniel Dočkal 2006 0 18 15 1.0 4.6 1.8 0.1 0.8/1.3 0.0 0.9
Matyáš Kalita 2005 175 19 11 1.0 5.0 1.3 0.3 1.6/2.4 69.2 0.5
Adem Jan Gürbüz 2007 169 17 3 1.0 17.7 5.3 1.7 2.0/4.0 50.0 3.3
Martin Pur 2006 18 12 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/1.8 0.0 2.3
Jakub Grunta 2005 190 19 18 1.0 1.8 0.7 0.1 0.3/0.4 0.0 0.6
Lukáš Slezák 2007 190 17 3 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Viktor Koňařík 2006 199 18 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0 0.7
Matěj Šaradín 2008 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martin Bouzek 2006 193 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jakub Špička 2005 175 19 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0 0.5
Teo Nevřiva 2005 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Čank R 2006 184 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyas Sikora 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Přibyl 2008 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Nikola Nevrlý 2008 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jakub Galko 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Navrátil 2004 185 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Buchtík 2007 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Mršťák 2006 178 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Broda 2008 191 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Bílek 2007 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Změlík 2004 182 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Zatloukal 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miroslav Turna 2005 191 19 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Martínek 2004 198 20 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
287 liga (junioři U19) Domácí 14. 4. 2024 JBC Brno 66:67 0 /0 %
285 liga (junioři U19) Domácí 13. 4. 2024 BASKET Brno "B" 90:71 0 /0 %
267 liga (junioři U19) Domácí 10. 4. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 73:76 23 7 6/7 85.7%
276 liga (junioři U19) Hosté 27. 3. 2024 TJ Slavia Kroměříž 89:60 18 4 12/20 60%
282 liga (junioři U19) Hosté 24. 3. 2024 BK Příbor 62:92 31 6 12/21 57.1%
279 liga (junioři U19) Hosté 23. 3. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek 65:69 25 5 4/10 40%
273 liga (junioři U19) Hosté 18. 2. 2024 BASKET Brno "B" 90:70 20 7 9/15 60%
270 liga (junioři U19) Hosté 17. 2. 2024 JBC Brno 58:65 20 4 13/21 61.9%
265 liga (junioři U19) Domácí 14. 2. 2024 BK Příbor 93:73 30 5 18/28 64.3%
259 liga (junioři U19) Domácí 13. 1. 2024 TJ Slavia Kroměříž 93:75 28 6 19/27 70.4%
168 liga (junioři U19) Domácí 17. 12. 2023 BC Nový Jičín 75:72 22 7 10/22 45.5%
163 liga (junioři U19) Domácí 16. 12. 2023 TJ Slavia Kroměříž 88:72 24 7 19/28 67.9%
160 liga (junioři U19) Hosté 3. 12. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 84:57 15 4 15/29 51.7%
156 liga (junioři U19) Hosté 2. 12. 2023 BK Příbor 83:66 25 0 16/31 51.6%
141 liga (junioři U19) Domácí 17. 11. 2023 BCM Orli Prostějov 59:120 19 3 12/16 75%
150 liga (junioři U19) Hosté 12. 11. 2023 JBC Brno 49:55 17 4 9/19 47.4%
146 liga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2023 BASKET Brno "B" 98:84 28 5 13/23 56.5%
136 liga (junioři U19) Hosté 21. 10. 2023 BC Nový Jičín 77:52 16 6 2/8 25%
139 liga (junioři U19) Hosté 18. 10. 2023 TJ Slavia Kroměříž 79:73 19 8 11/21 52.4%
132 liga (junioři U19) Domácí 8. 10. 2023 BK Příbor 53:66 16 2 15/28 53.6%
128 liga (junioři U19) Domácí 7. 10. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek 90:83 23 8 20/35 57.1%
113 liga (junioři U19) Hosté 28. 9. 2023 BCM Orli Prostějov 94:69 22 6 7/11 63.6%
122 liga (junioři U19) Domácí 24. 9. 2023 BASKET Brno "B" 84:73 21 6 24/36 66.7%
118 liga (junioři U19) Domácí 23. 9. 2023 JBC Brno 75:54 21 9 6/9 66.7%
28 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 21. 5. 2023 FASTAV Zlín 73:56 19 9 8/16 50%
24 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 20. 5. 2023 Sokol Žižkov B 124:49 37 13 11/25 44%
26 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 20. 5. 2023 Sokol Nová Paka 100:110 26 10 28/37 75.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 20. 5. 2023
18:30
Sokol Nová Paka
SK UP BCM Olomouc
100
110
26
28
49
54
75
91
Skupina D Review
1. kolo 20. 5. 2023
11:30
SK UP BCM Olomouc
Sokol Žižkov B
124
49
40
5
73
13
104
29
Skupina D Review
1. kolo 21. 5. 2023
11:30
SK UP BCM Olomouc
FASTAV Zlín
73
56
28
9
46
25
60
42
Skupina D Review
2. kolo 23. 9. 2023
14:00
SK UP BCM Olomouc
JBC Brno
75
54
14
7
30
24
60
38
Skupina C Review
3. kolo 24. 9. 2023
10:00
SK UP BCM Olomouc
BASKET Brno "B"
84
73
21
24
44
39
67
53
Skupina C Review
1. kolo 28. 9. 2023
19:00
BCM Orli Prostějov
SK UP BCM Olomouc
94
69
22
24
43
35
70
52
Skupina C Review
4. kolo 7. 10. 2023
14:30
SK UP BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
90
83
22
18
48
32
62
61
Skupina C Review
5. kolo 8. 10. 2023
11:30
SK UP BCM Olomouc
BK Příbor
53
66
11
14
21
25
32
51
Skupina C Review
7. kolo 18. 10. 2023
18:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
79
73
16
17
40
33
64
56
Skupina C Review
6. kolo 21. 10. 2023
17:00
BC Nový Jičín
SK UP BCM Olomouc
77
52
20
12
37
22
55
41
Skupina C Review
9. kolo 11. 11. 2023
16:00
BASKET Brno "B"
SK UP BCM Olomouc
98
84
26
21
45
49
77
66
Skupina C Review
10. kolo 12. 11. 2023
15:00
JBC Brno
SK UP BCM Olomouc
49
55
6
14
22
25
34
37
Skupina C Review
8. kolo 17. 11. 2023
10:00
SK UP BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
59
120
11
33
24
73
45
98
Skupina C Review
11. kolo 2. 12. 2023
12:00
BK Příbor
SK UP BCM Olomouc
83
66
22
26
40
44
55
53
Skupina C Review
12. kolo 3. 12. 2023
10:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SK UP BCM Olomouc
84
57
20
15
43
26
60
42
Skupina C Review
13. kolo 16. 12. 2023
11:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
88
72
24
15
49
37
67
56
Skupina C Review
14. kolo 17. 12. 2023
10:00
SK UP BCM Olomouc
BC Nový Jičín
75
72
20
15
34
39
52
56
Skupina C Review
1. kolo 13. 1. 2024
14:00
SK UP BCM Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
93
75
27
18
43
43
63
58
play-out C Review
3. kolo 14. 2. 2024
18:50
SK UP BCM Olomouc
BK Příbor
93
73
18
24
46
42
71
59
play-out C Review
5. kolo 17. 2. 2024
10:00
JBC Brno
SK UP BCM Olomouc
58
65
17
18
27
31
44
51
play-out C Review
6. kolo 18. 2. 2024
09:00
BASKET Brno "B"
SK UP BCM Olomouc
90
70
25
15
45
29
61
50
play-out C Review
9. kolo 23. 3. 2024
17:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SK UP BCM Olomouc
65
69
11
21
32
40
48
59
play-out C Review
10. kolo 24. 3. 2024
18:00
BK Příbor
SK UP BCM Olomouc
62
92
15
25
29
52
49
69
play-out C Review
8. kolo 27. 3. 2024
18:00
TJ Slavia Kroměříž
SK UP BCM Olomouc
89
60
23
17
43
33
65
44
play-out C Review
4. kolo 10. 4. 2024
18:50
SK UP BCM Olomouc
Basketpoint Frýdek-Místek
73
76
13
17
41
38
48
62
play-out C Review
11. kolo 13. 4. 2024
14:00
SK UP BCM Olomouc
BASKET Brno "B"
90
71
19
17
45
36
74
52
play-out C Review
12. kolo 14. 4. 2024
11:30
SK UP BCM Olomouc
JBC Brno
66
67
20
17
38
33
56
51
play-out C Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o ligu 1 6
2023/24 liga 3 31
2022/23 kvalifikace o ligu 2 5
2022/23 liga 6 20
2019/20 liga 3 29
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 2 24
2016/17 kvalifikace o ligu 2 3
2015/16 liga 12 27

články