Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Teplice
26. 5. 2018
10:00
TJ Sokol Petrovice Pavel Csöllei
Ondřej Koc
104
30
28
6
48
20
82
24
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Teplice
BA Nymburk B
26. 5. 2018
12:30
TJ Sokol Petrovice Petr Havlíček
Ondřej Koc
61
113
13
25
28
58
40
87
Review
skupina A 1. kolo 3
BA Nymburk B
BSK Modřany - Jižní Supi
26. 5. 2018
15:00
TJ Sokol Petrovice Pavel Csöllei
Petr Havlíček
76
85
23
25
38
49
61
69
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BSK Modřany - Jižní Supi 2 2 0 189 106 4
2. BA Nymburk B 2 1 1 189 146 3
3. BK Teplice 2 0 2 91 217 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
4 Jan Panáček BSK Modřany - Jižní Supi 22 16 1.0 7.9 1.9 0.7 2.1/3.3 65.4 1.9
Pavel Kozák SloVarn U19 20 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.2
Martin Holoubek Basketball Nymburk B 21 21 18.6 3.7 0.7 0.5/2.0 0.7/0.8 0.0* 3.1
Vitaliy Shumskyy SloVarn U19 20 8 1.0 8.3 3.1 0.1 1.6/3.3 50.0 2.1
8 Adam Prokůpek Sokol pražský 20 10 21.6 5.7 1.5 0.7/3.0 0.6/0.9 0.0* 2.6
Josef Nechanický SloVarn U19 18 2 1.0 27.0 9.0 2.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Tomáš Petrla SloVarn U19 19 10 1.0 5.2 1.0 0.6 1.4/2.3 60.9 2.6
David Snop Basketball Nymburk B 21 17 13.4 3.0 0.2 0.9/3.4 0.0/0.0 0.0* 0.9
54 Vojtěch Krystlík BSK Modřany - Jižní Supi 21 2 1.0 22.5 9.5 1.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
Martin Zmeškal Sokol pražský 22 16 11.8 2.6 1.1 0.1/0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
Ondřej Novotný BC Vysočina 20 2 1.0 17.5 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Karel Felix Hibala Sokol pražský 21 18 10.8 1.8 0.8 0.0/0.6 0.1/0.4 0.0* 0.7
14 Vojtěch Bednář BSK Modřany - Jižní Supi 21 2 1.0 15.5 4.0 2.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Jakub Mahdal Uherský Brod 21 2 1.0 15.5 4.5 1.0 3.5/7.0 50.0 3.5
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 20 2 1.0 15.5 7.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Filip Čecháček BC Vysočina 20 2 1.0 15.0 6.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 20 2 1.0 14.0 4.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Waclawek Olomouc 20 2 1.0 14.0 4.5 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Daniel Homola Olomouc 21 2 1.0 13.0 3.5 0.5 4.5/10.0 45.0 1.5
Martin Veselý BC Vysočina 20 1 1.0 25.0 8.0 1.0 6.0/8.0 75.0 0.0
Luboš Mynář BBK Brno 22 2 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/3.5 42.9 4.0
René Polák SloVarn U19 22 2 1.0 11.5 4.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 20 2 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.0 75.0 0.5
55 Denis Pergner BSK Modřany - Jižní Supi 21 11 1.0 1.7 0.5 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.3
54 Marek Neubauer BSK Modřany - Jižní Supi 21 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
Patrik Novák SloVarn U19 22 2 1.0 9.5 2.5 1.0 1.5/2.0 75.0 4.5
16 Jakub Čakan BSK Modřany - Jižní Supi 21 2 1.0 9.5 3.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Vojtěch Procházka BC Vysočina 20 1 1.0 18.0 6.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Michal Pavlovič Olomouc 20 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Matěj Palička Olomouc 21 2 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/6.5 38.5 1.0
Jakub Nosek Olomouc 21 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
David Urban BBK Brno 21 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/2.5 20.0 3.0
David Strnad SloVarn U19 21 2 1.0 7.5 2.0 0.5 2.0/4.0 50.0 4.5
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Antonín Jeřábek SloVarn U19 20 2 1.0 7.0 2.5 0.0 2.0/3.5 57.1 0.5
Šimon Horuta BBK Brno 22 2 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/3.5 42.9 1.5
Zdeněk Kolář BK Vlci Žďár 20 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Tomáš Kalabis Olomouc 21 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/0.5 0.0* 3.5
Matouš Fuxa BC Vysočina 20 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Petr Vrla BSK Modřany - Jižní Supi 20 2 1.0 5.5 1.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
2 Marek Lízálek BSK Modřany - Jižní Supi 19 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Eric Vincent Valčík Uherský Brod 22 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Daniel Kovařík Uherský Brod 21 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Josef Rakšányi Uherský Brod 20 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.5
Ondřej Medek Sokol pražský 21 14 6.8 0.6 0.1 0.1/0.5 0.1/0.1 0.0* 0.9
Zdeněk Toman BK Vlci Žďár 21 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
Štěpán Řezníček Olomouc 20 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
0 Patrik Götz BK Vlci Žďár 20 1 1.0 9.0 2.0 1.0/1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Ondřej Uličný OLM 21 3 11.0 3.0 1.0 0.3/2.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Dominik Pondělíček SloVarn U19 20 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
David Filouš BBK Brno 21 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
David Augusta BC Vysočina 20 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
4 Matyáš Korityák BSK Modřany - Jižní Supi 20 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0
Rati Kereselidze BBK Brno 22 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
Michal Ivičič BBK Brno 22 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Ondřej Martínek Uherský Brod 22 2 1.0 3.5 0.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 3.0
23 Dominik Brojo BSK Modřany - Jižní Supi 21 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
David Mareš BC Vysočina 20 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Matěj Kafka Uherský Brod 22 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Filip Staněk Uherský Brod 21 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Frič SloVarn U19 20 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
31 Matěj Šafařík BSK Modřany - Jižní Supi 18 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tomáš Sedlák Olomouc 21 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Jiří Mikuš BBK Brno 21 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
9 Šimon Gabrík BSK Modřany - Jižní Supi 21 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Musil Olomouc 21 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Ivo Mikulec Uherský Brod 21 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Lukáš Němec BK Vlci Žďár 20 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Matěj Fukan BBK Brno 21 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Otakar Kodytek SloVarn U19 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Mikuláš Kučera OLM 21 4 6.8 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
18 Ondřej Smolík BK Vlci Žďár 21 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Oliver Jan Sembdner SloVarn U19 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Michael Wagner Basketball Nymburk B 20 3 10.7 1.3 0.7 0.0/0.7 0.0/0.0 0.0* 0.7
Martin Rochovanský OLM 21 2 8.5 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
19 Rayan Belaidi BSK Modřany - Jižní Supi 20 1 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
František Filípek SK Žabovřesky 22 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Richard Dyják Uherský Brod 21 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Jakub Neděla Uherský Brod 20 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Daniel Kabát SloVarn U19 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Jan Procházka BBK Brno 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Lehroch SloVarn U19 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Štěpán Dvořák BK Vlci Žďár 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
22 Martin Škoda BSK Modřany - Jižní Supi 20 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Martin Oliva SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lazecký Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kovál BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Oharek Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Novák BA Nymburk B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Havlíček Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Vlček Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kozel Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Erakovič Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pecha Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Vystrčil Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šamšula Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Albert Váňa BK Teplice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bečvařík BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Veselý BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nič BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Novák BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Michálek Uherský Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jandásek BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švrlinga SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Žáček SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Veselý Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Macka Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dennis Běhůnek Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jiří Záruba BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Khalidi Husein Al SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Novosad Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Škubica BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Vacula Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Juřík Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šulák BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Chramosta BA Nymburk B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ciasnocha Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Hužva Olomouc 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Piskač BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lasík BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Hubocký BC Vysočina 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Kováč Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Stibor SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Edes SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Kratochvíl BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Řihák Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Berger SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hamet BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zidek BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Smetka BBK Brno 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bareš BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Švajda Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Svoboda BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Dlouhý Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vovc BK Teplice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kratochvíl BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kapusta BBK Brno 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Heřmánek BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Novotný BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holman BK Teplice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Stejskal BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Procházka BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dušička Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Podolský BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lukáč Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Mužík BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ištván BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Jelínek BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Velecký Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vystrčil Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Skříček Slavia Kroměříž 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šafařík BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Líbal BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Troy Swingler BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Halouzka Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Bužo BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Kniezek Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Veselý BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matúš Borik Sokol Karviná 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Skyba Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Priadka Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Šimanský Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Votava BBK Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hanáček Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Jan Valihrach BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Krist SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Lukáč Uherský Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Valentíny BA Nymburk B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvarda SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Boźomański Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bielík BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Dudík Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Beňák BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šmíd SloVarn U19 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kneifl BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Sláma Olomouc 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Ondřej Melzer BSK Modřany - Jižní Supi 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Ondřej Kupsa BSK Modřany - Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 David Šebesta BSK Modřany - Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Srník BA Nymburk B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Žák Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Bartoněk SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bauer BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Bubeník BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Olbort SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Olbort SK Brno Žabovřesky 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Miklenda Olomouc 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Řeha Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Květoslav Nábělek Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Vlk Olomouc 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Paluv Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Zima Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Švesták Olomouc 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kopunec Uherský Brod 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Adam Gregůrek Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Přívara Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyas Ištvánek Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Hanák Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Petr Mazourek BK Vlci Žďár 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Mahdalík Uherský Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Soběslav BA Nymburk B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Adamec BA Nymburk B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Holý BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Klepárník SK Brno Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chylík SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pavlíček BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šebek SK Brno Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Neuwirth BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sedmík BC Vysočina 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Jan Ficner BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Špelda BA Nymburk B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Škvařil BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Baar Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Nový BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Augustin Slavia Kroměříž 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kranz Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koukal Slavia Kroměříž 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Havlíček Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kučera Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Dáňa BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Laš BA Nymburk B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kábrt BA Nymburk B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Volek BA Nymburk B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mareš BBK Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 David Lašák BSK Modřany - Jižní Supi 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Laštuvička Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Grodl BK Vlci Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vomáčka SloVarn U19 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vomáčka BK Kondoři Liberec 21 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Topinka BK Vlci Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bouček BK Vlci Žďár 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastián Kloss Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kašparovský SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Filip Vrla BSK Modřany - Jižní Supi 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štěpán BC Vysočina 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novák Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Máselník Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pšenička SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Grodl BK Vlci Žďár 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kudry Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horák Olomouc 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gaska Sokol Karviná 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubiczek Sokol Karviná 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Tomek Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Tomek Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hliba BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Štursa Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aliaksandr Ilyushchyts BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Růžička BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vízek BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jelínek BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Slavíček SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bouška SloVarn U19 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Valík BBK Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vuong SloVarn U19 22 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Svatopluk Vodička Olomouc 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Michael Jan Franěk BSK Modřany - Jižní Supi 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kattan Rahmani Sokol Karviná 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Müller Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jiří Semrád BSK Modřany - Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novák BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kotas Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bašta BK Kondoři Liberec 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Hájek BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Špok SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Borek SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pořízek Sokol Karviná 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Bačík BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Poláček BA Nymburk B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nathan Sapaly BA Nymburk B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kalivoda SloVarn U19 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Lukáš Michalík BSK Modřany - Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Holba BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Trnka BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vácha BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Brunner BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hodáč BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Chromý BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Prek BBK Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
4 Jan Panáček BSK Modřany - Jižní Supi 22
Pavel Kozák SloVarn U19 20
Martin Holoubek Basketball Nymburk B 21
Vitaliy Shumskyy SloVarn U19 20
8 Adam Prokůpek Sokol pražský 20
Josef Nechanický SloVarn U19 18
Tomáš Petrla SloVarn U19 19
David Snop Basketball Nymburk B 21
54 Vojtěch Krystlík BSK Modřany - Jižní Supi 21 28 12 1 1 4
Martin Zmeškal Sokol pražský 22
Ondřej Novotný BC Vysočina 20 0 0
Karel Felix Hibala Sokol pražský 21
14 Vojtěch Bednář BSK Modřany - Jižní Supi 21 18 6 3 3 1
Jakub Mahdal Uherský Brod 21 0
Vítězslav Moučka BK Vlci Žďár 20 23 10 1 0 4
Filip Čecháček BC Vysočina 20 18 6 2 0 3
Jakub Lacina BK Vlci Žďár 20 15 6 3 0 4
Jakub Waclawek Olomouc 20 14 5 1 3 1
Daniel Homola Olomouc 21 13 4 1 5 3
Martin Veselý BC Vysočina 20 25 8 1 6 0
Luboš Mynář BBK Brno 22 0
René Polák SloVarn U19 22 18 7 0 4 4
17 Vojtěch Trojan BSK Modřany - Jižní Supi 20 12 5 2 2 1
55 Denis Pergner BSK Modřany - Jižní Supi 21
54 Marek Neubauer BSK Modřany - Jižní Supi 21 10 5 0 3 1
Patrik Novák SloVarn U19 22 12 3 2 3 5
16 Jakub Čakan BSK Modřany - Jižní Supi 21 13 4 0 5 2
Vojtěch Procházka BC Vysočina 20 18 6 2 0 4
Michal Pavlovič Olomouc 20 14 6 0 2 2
Matěj Palička Olomouc 21 12 5 0 3 1
Jakub Nosek Olomouc 21 10 4 0 2 4
David Urban BBK Brno 21 0
David Strnad SloVarn U19 21 12 4 1 3 5
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 0 0
Antonín Jeřábek SloVarn U19 20 11 4 0 3 1
Šimon Horuta BBK Brno 22 0 0
Zdeněk Kolář BK Vlci Žďár 20
Tomáš Kalabis Olomouc 21 10 3 1 1 4
Matouš Fuxa BC Vysočina 20 0 0
8 Petr Vrla BSK Modřany - Jižní Supi 20 8 3 0 3 4
2 Marek Lízálek BSK Modřany - Jižní Supi 19 8 4 0 0 1
Eric Vincent Valčík Uherský Brod 22 0 0
Daniel Kovařík Uherský Brod 21 0 0 0
Josef Rakšányi Uherský Brod 20 0 0 0
Ondřej Medek Sokol pražský 21
Zdeněk Toman BK Vlci Žďár 21 7 3 0 1 3
Štěpán Řezníček Olomouc 20 5 2 0 2 4
0 Patrik Götz BK Vlci Žďár 20 12 5 0 2 4
Ondřej Uličný OLM 21 14 4 2 2 2
Dominik Pondělíček SloVarn U19 20 7 3 0 2 4
David Filouš BBK Brno 21 0 0
David Augusta BC Vysočina 20 8 4 0 0 2
4 Matyáš Korityák BSK Modřany - Jižní Supi 20 4 2 0 0 0
Rati Kereselidze BBK Brno 22 0 0
Michal Ivičič BBK Brno 22 0 0
Ondřej Martínek Uherský Brod 22 0 0 0
23 Dominik Brojo BSK Modřany - Jižní Supi 21 4 2 1 0 2
David Mareš BC Vysočina 20 7 3 0 1 2
Matěj Kafka Uherský Brod 22 5 1 0 3 4
Filip Staněk Uherský Brod 21 0
Marek Frič SloVarn U19 20
31 Matěj Šafařík BSK Modřany - Jižní Supi 18 4 1 0 2 3
Tomáš Sedlák Olomouc 21 6 2 0 2 1
Jiří Mikuš BBK Brno 21 0 0
9 Šimon Gabrík BSK Modřany - Jižní Supi 21 4 2 0 0 0
Jiří Musil Olomouc 21 4 1 0 2 2
Ivo Mikulec Uherský Brod 21 0 0
Lukáš Němec BK Vlci Žďár 20 4 2 0 1 1
Matěj Fukan BBK Brno 21 0
Otakar Kodytek SloVarn U19 21 4 2 0 0 1
Mikuláš Kučera OLM 21
18 Ondřej Smolík BK Vlci Žďár 21 12 6 0 0 4
Oliver Jan Sembdner SloVarn U19 19 4 2 0 0 4
Michael Wagner Basketball Nymburk B 20
Martin Rochovanský OLM 21 16 8 0 1 2
19 Rayan Belaidi BSK Modřany - Jižní Supi 20 3 0 0 3 1
František Filípek SK Žabovřesky 22
Richard Dyják Uherský Brod 21 2 0 0 2 1
Jakub Neděla Uherský Brod 20 0 0
Daniel Kabát SloVarn U19 21 2 1 0 0 3
Jan Procházka BBK Brno 19 0 0 0
Erik Lehroch SloVarn U19 21 2 1 0 0 1
Štěpán Dvořák BK Vlci Žďár 19 0 0 0 0
22 Martin Škoda BSK Modřany - Jižní Supi 20 1 0 0 1 0
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 22
Michal Hužva Olomouc 19 0 0 0 0 0
Jakub Smetka BBK Brno 19 0 0 0 0 0
Jakub Kapusta BBK Brno 19 0 0 0 0 0
Eduard Miklenda Olomouc 20 0 0 0 0 0
Lukáš Kopunec Uherský Brod 21 0 0 0 0
6 Petr Mazourek BK Vlci Žďár 21 31 12 1 12 4
Marek Vomáčka BK Kondoři Liberec 21
František Grodl BK Vlci Žďár 19 0 0 0 0 0
Daniel Vuong SloVarn U19 22 0 0 0 0 0
Jan Bašta BK Kondoři Liberec 21
Petr Kalivoda SloVarn U19 19 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK Modřany - Jižní Supi 2 34.0 4.5 13.0 /26.0 50.0 13.5
BK Teplice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Nymburk B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Vysočina 2 27.0 5.5 3.5 /4.5 77.8 9.5
BBK Brno 2 14.5 2.0 9.0 /19.5 46.2 22.5
Slovan Varnsdorf 2 25.0 3.5 12.5 /25.0 50.0 23.5
BK Vlci Žďár 2 33.5 3.5 10.0 /16.5 60.6 21.0
Sokol Karviná 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Brno Žabovřesky 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Olomouc 2 33.0 3.5 17.5 /32.5 53.8 21.5
Uherský Brod 2 15.0 2.0 9.5 /17.0 55.9 18.0
Slavia Kroměříž 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 - - -
Vyplel David 1 1 0 0 - - -
Večeřa Pavel 3 3 0 0 - - -
Válek Jakub 1 0 1 0 - - -
Theodor Pavel 2 0 2 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Novák Petr 1 0 1 0 - - -
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 - - -
Melichárek Ivo 3 1 2 0 - - -
Kubiš Michal 2 1 1 0 - - -
Kovačovič Matej 1 0 1 0 - - -
Koc Ondřej 2 0 2 0 - - -
Kapl Antonín 2 0 2 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 2 1 1 0 - - -
Fanta Jiří 1 0 1 0 - - -
Dombrovský Filip 2 0 2 0 - - -
Csöllei Pavel 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře