Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
21. 5. 2016
09:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Jaroslav Poživil
116
48
29
11
61
28
86
34
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
22. 5. 2016
09:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Jaroslav Poživil
75
38
22
7
45
24
58
30
Review
skupina A 1. kolo 2
TJ Slovan Varnsdorf
BK Mariánské Lázně
21. 5. 2016
11:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Jaroslav Poživil
64
52
17
10
29
19
45
36
Review
skupina A 1. kolo 6
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
22. 5. 2016
11:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Jaroslav Poživil
139
73
31
14
72
39
107
54
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Mariánské Lázně
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 5. 2016
15:00
hala UJEP Karel Anton
Pavel Šmíd
28
115
2
32
17
56
26
85
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Kladno
TJ Slovan Varnsdorf
21. 5. 2016
17:00
hala UJEP Karel Anton
Pavel Šmíd
89
94
14
22
37
47
67
75
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. SLUNETA Ústí n. L. 3 3 0 370 149 6
2. Slovan Varnsdorf 3 2 1 231 280 5
3. BK Kladno 3 1 2 212 248 4
4. BK Mariánské Lázně 3 0 3 118 254 3
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
7 Filip Zahradníček BC Kolín 22 23 1.0 15.2 5.6 0.7 1.9/3.6 52.4 0.0
Tomáš Birkuš BK Brandýs 24 23 1.0 14.2 6.0 0.3 1.5/2.7 54.8 3.4
17 Jan Zalužanský BK Brandýs 23 20 1.0 13.8 4.6 1.0 1.7/3.7 45.2 1.4
Aaron Ifebe BC Benešov 23 20 1.0 11.8 2.9 1.6 1.3/2.0 0.0* 1.7
15 Antonín Lonek BC Kolín 24 19 1.0 12.0 4.0 0.8 1.5/3.0 49.1 0.0
23 Vojtěch Bašta BC Kolín 24 18 1.0 12.1 3.1 1.5 1.4/2.1 68.4 0.0
Petr Hála BC Benešov 23 23 1.0 8.2 3.2 0.3 1.0/2.0 0.0* 2.1
Přemysl Helt BK Brandýs 23 20 1.0 8.7 2.9 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.7
4 Marek Welsch GBA 22 16 22.0 10.7 3.0 1.1/3.7 1.5/2.0 75.0 1.4
Patrik Birkuš BK Brandýs 24 20 1.0 7.9 2.9 0.4 1.1/2.7 40.7 3.6
Martin Němec BA Sparta Praha 24 19 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/2.5 37.5 2.5
David Šop BA Sparta Praha 23 21 1.0 6.2 2.7 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.3
Dominik Alfery BK Brandýs 24 18 1.0 7.2 2.5 0.4 0.8/1.9 0.0* 2.2
13 Jiří Mikšovský BC Kolín 24 23 1.0 5.6 1.7 0.3 1.1/1.7 0.0* 0.0
Tadeáš Kapek Sokol pražský 22 18 17.7 5.8 2.0 0.3/1.3 0.8/1.2 0.0* 1.3
9 David Javorský GBA 22 20 23.4 5.2 1.2 0.7/2.7 0.7/1.1 0.0* 1.0
14 Patrik Svoboda BC Kolín 23 11 1.0 9.4 2.8 0.5 2.1/3.9 53.5 0.0
Rudolf Dvořák BK Brandýs 24 22 1.0 4.2 1.5 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.9
13 Maroš Zelizňák GBA 22 21 17.1 4.1 1.7 0.0/0.0 0.8/1.8 0.0* 2.0
Tomáš Blahovec BA Sparta Praha 24 19 1.0 4.4 1.7 0.0 0.9/2.3 38.6 2.2
Michal Kačaba Sokol pražský 24 10 17.7 8.2 2.7 0.7/1.7 0.7/1.1 0.0* 1.6
18 Petr Fučík BK Brandýs 22 22 1.0 3.5 1.4 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.8
Petr Fučík BC Benešov 23 11 1.0 6.7 1.4 1.1 0.7/0.9 0.0* 1.5
Martin Hromádka SLUNETA Ústí n. L. 22 21 1.0 3.3 1.3 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.9
11 Yoro Sidibe GBA 22 16 15.3 4.1 1.7 0.1/0.8 0.5/1.1 0.0* 1.7
10 Štěpán Hetych Tesla Pardubice 24 16 1.0 3.9 1.4 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.9
Ladislav Bořil BC Benešov 22 17 1.0 3.4 0.9 0.4 0.5/0.8 0.0* 2.1
Luděk Wirth BA Sparta Praha 23 22 1.0 2.6 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
Jan Netolický Královští Sokoli 22 15 1.0 3.8 1.3 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.6
Adam Foubík BC Benešov 22 7 1.0 7.9 2.7 0.4 1.1/2.3 50.0 1.4
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 23 3 1.0 17.7 5.0 2.0 1.7/2.3 71.4 1.0
Martin Wagner SLUNETA Ústí n. L. 23 3 1.0 17.0 7.3 0.3 1.3/3.7 36.4 2.3
14 Jakub Skalička Sokol pražský 23 16 13.3 2.9 1.3 0.0/0.1 0.4/1.4 0.0* 0.8
Tomáš Loužecký BC Benešov 23 17 1.0 2.3 0.8 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.0
25 Dominik Šťastný BK Brandýs 23 6 1.0 6.3 0.8 1.3 0.7/2.0 33.3 0.7
Tomáš Kolařík SLUNETA Ústí n. L. 21 3 1.0 11.7 4.0 0.3 2.7/4.3 61.5 1.7
8 Jakub Nekola BK Brandýs 22 16 1.0 2.1 0.4 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.7
11 Patrik Dolní BK Brandýs 22 15 1.0 1.9 0.5 0.3 0.0/0.2 0.0* 1.3
Matouš Pluhař Olomouc 22 2 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
24 Milan Janošov GBA 22 5 12.2 5.4 2.0 0.2/0.6 0.8/1.6 0.0* 2.2
Matěj Bareš BC Benešov 23 3 1.0 8.7 2.3 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
5 Martin Šiler GBA 23 11 14.8 2.3 0.9 0.0/0.1 0.5/0.5 0.0* 1.9
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 22 3 1.0 8.3 1.0 1.7 1.3/2.0 66.7 1.3
33 Martin Platzer BC Kolín 21 18 1.0 1.4 0.4 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.0
Ondřej Golda Olomouc 23 2 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
9 Ondřej Šafařík BC Kolín 23 5 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.0
4 Vojtěch Myška BC Kolín 22 21 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.0
Tomáš Kubát Olomouc 24 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
6 Kryštof Kulčák GBA 23 3 26.0 6.7 2.3 0.7/2.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
13 Tomáš Stibor Sokol pražský 24 5 12.2 3.8 1.4 0.2/0.4 0.4/1.4 0.0* 1.6
Adam Urbančík SLUNETA Ústí n. L. 20 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/2.5 40.0 2.0
25 Tomáš Chloupek BC Kolín 22 23 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.0
Simon Beránek VYS 22 5 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Vojtěch Loyka OLM 23 8 13.3 2.3 1.0 0.0/0.5 0.3/1.5 0.0* 0.8
Pavel Michalička SNAK A 24 4 16.3 4.5 2.3 0.0/0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
33 Frenki Lilaj GBA 23 8 16.6 2.1 0.8 0.0/0.3 0.6/1.4 0.0* 2.1
Lukáš Kopeček Olomouc 23 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.5
7 Daniel Randuška GBA 23 3 18.0 5.7 1.0 1.0/3.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
Marek Ulenfeld Olomouc 22 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Jiří Francírek Olomouc 23 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Matěj Šindelář Tesla Pardubice 23 2 1.0 6.5 2.5 0.5/0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
6 Vít Lavička BC Slaný 24 11 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Tomáš Polák BK Brandýs 24 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n. L. 21 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Vojtěch Zajíc SLUNETA Ústí n. L. 21 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jiří Štěpánek SNAK A 24 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Jakub Samoel Tesla Pardubice 23 2 1.0 5.0 1.5 0.5/0.5 0.5/2.0 25.0 2.0
Gadzhimagomed Makhmudov BA Sparta Praha 22 2 1.0 4.5 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Dalibor Žídek BK Opava B 24 12 6.8 0.7 0.3 0.0/0.3 0.2/0.4 0.0* 0.4
Daniel Budil BC Benešov 22 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.3
6 Josef Kopecký BC Kolín 22 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.0
11 David Novotný BC Slaný 23 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Lukáš Bukovjan SNAK A 24 1 1.0 6.0 0.0 2.0/2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
31 Jan Vilím BK Brandýs 21 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/2.0 0.0 2.8
22 Saba Gvedashvili GBA 23 5 8.6 1.0 0.2 0.2/0.8 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jakub Karský BA Sparta Praha 22 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 4.5
Ondřej Sobotka Sluneta USK Ústí n.L. 23 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Pilař BC Benešov 21 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
1 Juraj Hrabovský GBA B 21 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Jakub Dombek GBA 23 3 8.7 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Matěj Pecka BK Brandýs 22 5 1.0 0.6 0.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.6
Tomáš Havlík SNAK A 23 1 1.0 3.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Jan Plšek Tesla Pardubice 23 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Gladiš Olomouc 23 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Kalabis Olomouc 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
František Josef Pivoňka BA Sparta Praha 21 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
3 Jannis Rothelmel GBA 22 1 11.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Dominik Holaň Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Vrtaník Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Jiří Štepař BK Brandýs 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Polák SloVarn U19 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Kocáb SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kala SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Nicolas Tingl BK Brandýs 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kabát SloVarn U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Urban BC Benešov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vetor BC Kolín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgije Masnikosa SK Brno Žabovřesky 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Otakar Kodytek SloVarn U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hotový BK Kladno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Rončinský SK Brno Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Strnad SloVarn U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zelenka ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Janda ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Kořínek Snakes Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Matěj Macela Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kotala Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Špok SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pecha ŠSK Slaný 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Adam Hybler BK Brandýs 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Svoboda BK Kladno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vážný BK Kladno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Rygl SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rati Kereselidze SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Pondělíček SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vuong SloVarn U19 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastiano Houngbedji SLUNETA Ústí n. L. 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hamet BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Jeřábek SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Peter Šimek GBA B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Henoch Schmöhe SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Žáček SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hamajda BC Benešov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Jáchym Svoboda BK Brandýs 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Piskač BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Čech BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lasík BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Khamit Abdulvaliyev SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pastyřík BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kounovský BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Lukeš SloVarn U19 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Filípek SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pašník ŠSK Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Edes SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vladař SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lacina BK Teplice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Novák SloVarn U19 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zelenka BC Benešov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Petrla SloVarn U19 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kozák SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Novotný SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Otakar Polák BK Brandýs 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Růžička BK Teplice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Slavíček SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pica ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kašparovský SK Brno Žabovřesky 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Lehroch SloVarn U19 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jelínek BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pšenička SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Berger SloVarn U19 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Sebastian Haschke BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hliba BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kopřiva BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Podaný SK Brno Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sáss BA Sparta Praha 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aliaksandr Ilyushchyts BK Teplice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Cicvárek BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vokurka ŠSK Slaný 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Jan Maděra UNL 23 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
11 Lukáš Koláčný BC Kolín 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hovorka SK Brno Žabovřesky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Olbert SK Brno Žabovřesky 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Košťál BK Kladno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Matyáš Knol Tesla Pardubice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zídek BC Benešov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Mecerod SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Petr Vošlajer BC Kolín 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Vojtěch Slavík BC Kolín 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Brůna Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 David Bálek BC Kolín 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Filip Duchoň Tesla Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Lukáč Snakes Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Šťovíček BK Teplice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Rynda BK Příbor 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Perner Snakes Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Ploskonka Snakes Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Klepáč Snakes Ostrava B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Sarančuk SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Štěpán Charvát BK Brandýs 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Matěj Musil Tesla Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Papírník BC Benešov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bíbr Tesla Pardubice 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Reška SK Brno Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Michael Mycak Tesla Pardubice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marián Štětka BK Mariánské Lázně 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ježek SloVarn U19 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kratochvíl Tesla Pardubice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šupák SK Brno Žabovřesky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horák SK Brno Žabovřesky 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nosek Olomouc 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 David Schmidt Tesla Pardubice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Novák Snakes Ostrava B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Grečynskyj SK Brno Žabovřesky 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Matěj Hladůvka BK Kladno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Jiřík BK Kladno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Richter SK Brno Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bančák SK Brno Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Borek SK Brno Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hajdu SloVarn U19 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Pasovský SloVarn U19 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vašut SloVarn U19 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sůva BK Mariánské Lázně 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kubín SK Brno Žabovřesky 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Hedvik BC Benešov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Beran SLUNETA Ústí n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Bartoněk SK Brno Žabovřesky 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kubec ŠSK Slaný 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kučera ŠSK Slaný 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kraus ŠSK Slaný 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Kraus ŠSK Slaný 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vachutka Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Nerad Tesla Pardubice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Jaromír Sibera BK Brandýs 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Michal Velechovský BK Brandýs 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hengerič BK Mariánské Lázně 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Varga ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Šašek ŠSK Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vebr ŠSK Slaný 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Švojgr ŠSK Slaný 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Buroň Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Javorský BK Kladno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Olar BK Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Křivánek BK Kladno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Ondřej Medek BK Brandýs 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kukura BC Benešov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Suchý BC Benešov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Fiala ŠSK Slaný 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Peer ŠSK Slaný 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bařinka BK Kladno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Richter SK Brno Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Bacík BK Kladno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Denis Pergner BK Brandýs 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Taussig BC Benešov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Straka SK Brno Žabovřesky 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Čapek SloVarn U19 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vlček BC Kolín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Merta BC Kolín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Musil Olomouc 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Lukáš Nečas BC Kolín 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Klepárník SK Brno Žabovřesky 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Grubner BC Benešov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Pova BK Teplice 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hrabec Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Bednář Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Bednář Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pešek Snakes Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zikl Snakes Ostrava B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jenšovský BA Sparta Praha 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Táborský BC Benešov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Látal BC Benešov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kalčic BK Teplice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
7 Filip Zahradníček BC Kolín 22
Tomáš Birkuš BK Brandýs 24 31 11 2 8 5
17 Jan Zalužanský BK Brandýs 23 24 6 3 6 2
Aaron Ifebe BC Benešov 23
15 Antonín Lonek BC Kolín 24
23 Vojtěch Bašta BC Kolín 24
Petr Hála BC Benešov 23
Přemysl Helt BK Brandýs 23 18 6 2 0 4
4 Marek Welsch GBA 22 24 6 4 2 4
Patrik Birkuš BK Brandýs 24 10 5 1 3 5
Martin Němec BA Sparta Praha 24
David Šop BA Sparta Praha 23
Dominik Alfery BK Brandýs 24 8 4 0 0 2
13 Jiří Mikšovský BC Kolín 24
Tadeáš Kapek Sokol pražský 22
9 David Javorský GBA 22 24 4 5 3 3
14 Patrik Svoboda BC Kolín 23
Rudolf Dvořák BK Brandýs 24 8 3 1 1 3
13 Maroš Zelizňák GBA 22 18 8 0 3 2
Tomáš Blahovec BA Sparta Praha 24 6 2 0 2 3
Michal Kačaba Sokol pražský 24
18 Petr Fučík BK Brandýs 22 3 1 0 1 2
Petr Fučík BC Benešov 23
Martin Hromádka SLUNETA Ústí n. L. 22 6 2 0 2 5
11 Yoro Sidibe GBA 22 14 5 1 4 2
10 Štěpán Hetych Tesla Pardubice 24
Ladislav Bořil BC Benešov 22
Luděk Wirth BA Sparta Praha 23 13 6 0 1 2
Jan Netolický Královští Sokoli 22
Adam Foubík BC Benešov 22
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 23 28 9 3 4 2
Martin Wagner SLUNETA Ústí n. L. 23 30 13 1 4 4
14 Jakub Skalička Sokol pražský 23
Tomáš Loužecký BC Benešov 23
25 Dominik Šťastný BK Brandýs 23 5 2 1 1 2
Tomáš Kolařík SLUNETA Ústí n. L. 21 14 6 1 4 5
8 Jakub Nekola BK Brandýs 22 3 0 1 0 0
11 Patrik Dolní BK Brandýs 22 0 0 0 0 3
Matouš Pluhař Olomouc 22 18 9 0 0 3
24 Milan Janošov GBA 22
Matěj Bareš BC Benešov 23
5 Martin Šiler GBA 23
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 22 12 2 4 4 3
33 Martin Platzer BC Kolín 21
Ondřej Golda Olomouc 23 12 6 0 0 1
9 Ondřej Šafařík BC Kolín 23
4 Vojtěch Myška BC Kolín 22
Tomáš Kubát Olomouc 24 12 6 1 0 4
6 Kryštof Kulčák GBA 23 17 7 1 2 2
13 Tomáš Stibor Sokol pražský 24
Adam Urbančík SLUNETA Ústí n. L. 20 10 5 1 2 3
25 Tomáš Chloupek BC Kolín 22
Simon Beránek VYS 22
Vojtěch Loyka OLM 23 18 9 0 0 3
Pavel Michalička SNAK A 24
33 Frenki Lilaj GBA 23
Lukáš Kopeček Olomouc 23 15 7 0 1 4
7 Daniel Randuška GBA 23 14 4 3 2 2
Marek Ulenfeld Olomouc 22 8 4 0 1 1
Jiří Francírek Olomouc 23 8 4 0 0 3
Matěj Šindelář Tesla Pardubice 23
6 Vít Lavička BC Slaný 24 11 4 0 3 1
Tomáš Polák BK Brandýs 24 8 4 0 0 2
Kryštof Dostrašil SLUNETA Ústí n. L. 21 11 5 0 1 3
Vojtěch Zajíc SLUNETA Ústí n. L. 21 7 2 1 0 1
Jiří Štěpánek SNAK A 24
Jakub Samoel Tesla Pardubice 23
Gadzhimagomed Makhmudov BA Sparta Praha 22 7 2 0 3 4
Dalibor Žídek BK Opava B 24
Daniel Budil BC Benešov 22
6 Josef Kopecký BC Kolín 22
11 David Novotný BC Slaný 23
Lukáš Bukovjan SNAK A 24
31 Jan Vilím BK Brandýs 21 4 2 0 0 4
22 Saba Gvedashvili GBA 23
Jakub Karský BA Sparta Praha 22 4 1 0 2 5
Ondřej Sobotka Sluneta USK Ústí n.L. 23 18 9 1 1 3
Přemysl Pilař BC Benešov 21
1 Juraj Hrabovský GBA B 21 2 1 0 0 2
Josef Pokorný Sluneta USK Ústí n.L. 22 17 7 1 1 1
15 Jakub Dombek GBA 23 12 6 0 1 2
Matěj Pecka BK Brandýs 22 0 0 0 0 1
Tomáš Havlík SNAK A 23
Jan Plšek Tesla Pardubice 23
Ondřej Gladiš Olomouc 23 2 1 0 0 1
Tomáš Kalabis Olomouc 22 2 1 0 0 1
František Josef Pivoňka BA Sparta Praha 21 1 0 0 1 3
3 Jannis Rothelmel GBA 22 7 2 1 2 2
18 Jan Maděra UNL 23 18 6 3 1 2
Tomáš Bíbr Tesla Pardubice 22
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SLUNETA Ústí n. L. 3 43.7 8.0 12.0 /26.0 46.2 19.7
BK Kladno 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Mariánské Lázně 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Kolín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ŠSK Slaný 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
GBA B 3 30.7 7.3 8.3 /15.6 53.2 12.0
BK Teplice 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Brno Žabovřesky 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Olomouc 4 19.3 0.3 0.5 /0.5 100.0 9.0
Tesla Pardubice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Sparta Praha 2 17.5 1.0 9.5 /18.5 51.4 22.0
BC Benešov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 5 4 1 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Šmíd Pavel 2 0 2 0 - - -
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - - -
Svoboda Martin 2 0 2 0 - - -
Poživil Jaroslav 4 0 4 0 - - -
Neuman Ladislav 4 4 0 0 - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - -
Mašek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Mareš Jan 4 0 4 0 - - -
Lukeš Petr 2 2 0 0 - - -
Lukeš Libor 2 0 2 0 - - -
Kuřitka Pavel 4 0 4 0 - - -
Hošek Jan 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 4 0 4 0 - - -
Dolinek Ivo 4 4 0 0 - - -
Baudyš Petr 4 4 0 0 - - -
Barták Dominik 2 2 0 0 - - -
Anton Karel 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře