SLUNETA Ústí n. L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Asistent trenéra

od: 13. 5. 2016 do 23. 8. 2016
Antonín Pištěcký
antoninpistecky@seznam.cz
774 481 668

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
40001 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Josef Pokorný R/K 1999 191 21 23 16.4 5.9 0.7 2.4/3.1 77.5 2.5
Ondřej Sobotka 1999 190 22 21 10.8 4.2 0.3 1.5/2.4 62.7 1.9
Michal Sedlák 1999 187 22 14 14.3 2.9 2.2 1.9/2.6 73.0 1.4
Martin Wagner 1999 200 22 22 8.4 3.6 0.0 1.2/2.5 50.0 2.9
Tomáš Kolařík 2000 179 21 12 6.3 1.8 0.4 1.5/2.7 56.3 1.8
Jakub Bár R/K 2000 190 21 14 4.3 0.7 0.8 0.5/1.1 43.8 2.7
Jan Maděra K 1999 196 22 3 14.3 4.0 2.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Vojtěch Zajíc 2001 184 20 14 2.7 0.9 0.3 0.1/0.3 50.0 1.4
Martin Hromádka 1999 182 22 12 2.7 0.9 0.1 0.6/0.9 63.6 1.5
Adam Urbančík 2001 183 20 10 2.7 0.7 0.3 0.4/0.7 57.1 0.8
Vojtěch Čech 2000 184 21 7 3.1 1.3 0.1 0.1/0.4 33.3 1.7
Kryštof Dostrašil 2001 182 20 11 1.4 0.4 0.1 0.4/0.7 50.0 1.1
Petr Beran 2001 185 20 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Jan Hálek 2000 190 21 3 1.0 0.3 0.0 0.3/1.7 20.0 3.0
Sebastiano Houngbedji 2000 187 21 4 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
226 liga (junioři U19) Domácí 9. 4. 2017 Válečníci Děčín 92:67 22 12 12/9 57.1% 17
223 liga (junioři U19) Domácí 26. 3. 2017 Sokol Žižkov 84:68 29 4 14/5 73.7% 19
219 liga (junioři U19) Domácí 25. 3. 2017 VYS 73:56 20 9 6/3 66.7% 12
218 liga (junioři U19) Hosté 12. 3. 2017 BK Kondoři Liberec 78:74 24 8 2/2 50% 23
215 liga (junioři U19) Hosté 11. 3. 2017 BA Sparta Praha 78:58 22 1 11/3 78.6% 22
209 liga (junioři U19) Hosté 25. 2. 2017 Válečníci Děčín 43:53 17 3 10/10 50% 20
207 liga (junioři U19) Hosté 24. 2. 2017 VYS 64:84 28 7 7/6 53.8% 17
206 liga (junioři U19) Hosté 11. 2. 2017 Sokol Žižkov 41:87 34 4 7/1 87.5% 23
203 liga (junioři U19) Domácí 29. 1. 2017 BA Sparta Praha 108:45 32 10 14/9 60.9% 21
201 liga (junioři U19) Domácí 28. 1. 2017 BK Kondoři Liberec 82:73 22 9 11/11 50% 25
53 liga (junioři U19) Hosté 15. 1. 2017 Válečníci Děčín 68:59 20 3 10/8 55.6% 22
49 liga (junioři U19) Hosté 14. 1. 2017 BK Kondoři Liberec 81:72 26 3 11/4 73.3% 16
47 liga (junioři U19) Domácí 18. 12. 2016 VYS 51:58 14 7 2/4 33.3% 18
44 liga (junioři U19) Domácí 8. 12. 2016 Sokol Žižkov 85:61 31 5 8/5 61.5% 20
39 liga (junioři U19) Hosté 4. 12. 2016 GBA B 96:49 17 3 6/0 100% 16
35 liga (junioři U19) Hosté 3. 12. 2016 BA Sparta Praha 60:66 21 4 12/7 63.2% 20
25 liga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2016 BK Kondoři Liberec 73:58 23 6 9/7 56.3% 22
30 liga (junioři U19) Hosté 20. 11. 2016 Slavoj BK Litoměřice 71:61 12 8 13/11 54.2% 22
2 liga (junioři U19) Domácí 17. 11. 2016 Slavoj BK Litoměřice 70:81 25 3 11/10 52.4% 19
21 liga (junioři U19) Domácí 5. 11. 2016 Válečníci Děčín 81:54 25 5 16/6 72.7% 12
20 liga (junioři U19) Hosté 23. 10. 2016 Sokol Žižkov 52:79 26 6 9/4 69.2% 11
15 liga (junioři U19) Hosté 22. 10. 2016 VYS 65:58 19 6 2/2 50% 17
11 liga (junioři U19) Domácí 9. 10. 2016 BA Sparta Praha 75:53 21 7 12/6 66.7% 19
7 liga (junioři U19) Domácí 8. 10. 2016 GBA B 49:60 15 2 13/16 44.8% 21
6 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 22. 5. 2016 SloVarn U19 139:73 52 8 11/11 50% 18
1 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 21. 5. 2016 BK Kladno 116:48 38 10 10/11 47.6% 29
3 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 21. 5. 2016 BK Mariánské Lázně 28:115 41 6 15/20 42.9% 12
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2016
15:00
BK Mariánské Lázně
SLUNETA Ústí nad Labem
28
115
2
32
17
56
26
85
skupina A Review
1. kolo 21. 5. 2016
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kladno
116
48
29
11
61
28
86
34
skupina A Review
1. kolo 22. 5. 2016
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
139
73
31
14
72
39
107
54
skupina A Review
2. kolo 8. 10. 2016
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA B
49
60
12
14
17
28
34
42
skupina A Review
3. kolo 9. 10. 2016
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
75
53
25
11
38
28
58
38
skupina A Review
4. kolo 22. 10. 2016
14:30
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
65
58
17
12
32
27
49
43
skupina A Review
5. kolo 23. 10. 2016
10:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
52
79
17
30
27
39
41
57
skupina A Review
6. kolo 5. 11. 2016
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
81
54
23
15
42
30
60
40
skupina A Review
1. kolo 17. 11. 2016
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
70
81
25
31
52
38
53
65
skupina A Review
8. kolo 20. 11. 2016
14:00
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
71
61
13
7
34
29
50
49
skupina A Review
7. kolo 24. 11. 2016
17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
73
58
5
16
26
30
51
50
skupina A Review
9. kolo 3. 12. 2016
09:30
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
60
66
15
14
28
37
47
52
skupina A Review
10. kolo 4. 12. 2016
15:00
GBA B
SLUNETA Ústí nad Labem
96
49
22
10
53
20
79
28
skupina A Review
11. kolo 8. 12. 2016
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
85
61
23
14
43
35
67
47
skupina A Review
12. kolo 18. 12. 2016
13:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
51
58
17
8
21
19
41
38
skupina A Review
13. kolo 14. 1. 2017
12:15
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem
81
72
16
21
41
44
59
60
skupina A Review
14. kolo 15. 1. 2017
16:30
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
68
59
11
13
34
29
51
42
skupina A Review
1. kolo 28. 1. 2017
13:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
82
73
16
25
34
42
55
56
play-out A Review
2. kolo 29. 1. 2017
12:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
108
45
30
15
57
27
83
37
play-out A Review
3. kolo 11. 2. 2017
08:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
41
87
5
27
23
50
35
72
play-out A Review
4. kolo 24. 2. 2017
18:30
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
64
84
16
20
24
46
41
65
play-out A Review
5. kolo 25. 2. 2017
12:30
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
43
53
21
15
28
27
37
40
play-out A Review
7. kolo 11. 3. 2017
12:30
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
78
58
16
11
35
31
61
46
play-out A Review
8. kolo 12. 3. 2017
10:30
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí nad Labem
78
74
14
13
36
35
57
53
play-out A Review
9. kolo 25. 3. 2017
16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
73
56
13
14
41
24
60
45
play-out A Review
10. kolo 26. 3. 2017
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
84
68
35
14
55
34
69
52
play-out A Review
12. kolo 9. 4. 2017
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
92
67
28
12
48
27
71
54
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 liga 7 22
2018/19 kvalifikace o extraligu 4 3
2018/19 liga 3 38
2017/18 liga 1 26
2016/17 kvalifikace o ligu 1 6
2016/17 liga 3 34