GBA B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Liga

Základní informace

Trenér

od: 5. 10. 2017
Tyler Rucker
tyler_rucker@att.net

1. asistent trenéra

od: 3. 10. 2017
Norbert Kalabiška
No.kalabiskacoach@gmail.com

Adresa

Get Better Academy s.r.o.
Plzeňská
Praha 5 Praha 5

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
33 Marko Záhora 2000 200 21 19 17.1 6.9 0.5 1.9/3.2 60.0 1.7
16 Andrée Loigu 2001 178 20 19 15.8 4.3 1.5 2.7/4.0 67.1 2.6
8 Matúš Skubeň 2001 190 20 19 15.3 4.8 0.7 3.5/4.5 76.7 2.7
22 Tomáš Pavelka 2000 217 21 9 17.8 8.4 0.1 0.6/1.9 29.4 2.1
45 Filip Novotný R/K 2000 193 21 6 19.2 5.2 2.0 2.8/4.2 68.0 1.8
2 Kryštof Plavka 2001 177 20 20 5.4 1.0 1.1 0.2/0.6 33.3 1.6
3 Jannis Rothelmel 1999 178 22 13 6.8 0.7 1.4 1.2/2.4 51.6 2.5
34 Semen Shestopal 1999 181 22 13 6.6 0.5 1.8 0.2/0.3 75.0 2.3
1 Juraj Hrabovský 2000 178 21 14 5.6 1.9 0.4 0.4/0.7 60.0 2.0
18 Modestas Marščionka 2000 198 21 2 21.5 6.0 1.5 5.0/8.0 62.5 1.0
21 Jonáš Zajíček 2001 182 20 8 4.6 0.3 1.4 0.0/0.0 0.0 2.5
30 Filip Sertič K/P 2002 200 19 6 4.2 1.7 0.0 0.8/1.3 62.5 1.7
12 Štěpán Starý 2002 201 19 7 3.3 1.6 0.0 0.1/0.7 20.0 2.0
5 Martin Šiler 1999 195 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
12 Marek Vomáčka 2001 193 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
6 Kryštof Kulčák 1999 195 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
228 liga (junioři U19) Hosté 8. 4. 2018 VYS 92:79 17 9 18/3 85.7% 13
225 liga (junioři U19) Hosté 7. 4. 2018 BK Brandýs nad Labem 44:65 27 3 2/3 40% 7
221 liga (junioři U19) Domácí 18. 3. 2018 ŠSK Slaný 93:40 38 3 8/3 72.7% 15
204 liga (junioři U19) Hosté 17. 3. 2018 ŠSK Slaný 55:84 27 9 3/6 33.3% 13
218 liga (junioři U19) Domácí 4. 3. 2018 Levharti Chomutov 104:69 29 12 10/4 71.4% 15
214 liga (junioři U19) Domácí 3. 3. 2018 Válečníci Děčín 87:60 27 8 9/6 60% 17
213 liga (junioři U19) Domácí 18. 2. 2018 BK Brandýs nad Labem 72:49 18 11 3/4 42.9% 10
211 liga (junioři U19) Domácí 17. 2. 2018 VYS 61:82 16 9 2/0 100% 9
202 liga (junioři U19) Hosté 21. 1. 2018 Válečníci Děčín 89:63 20 5 8/4 66.7% 15
201 liga (junioři U19) Hosté 20. 1. 2018 Levharti Chomutov 75:86 16 12 18/11 62.1% 22
38 liga (junioři U19) Domácí 9. 1. 2018 ŠSK Slaný 84:53 30 6 6/2 75% 15
54 liga (junioři U19) Domácí 7. 1. 2018 BK Brandýs nad Labem 75:39 24 7 6/9 40% 12
49 liga (junioři U19) Domácí 6. 1. 2018 Sokol Žižkov 64:44 23 1 15/9 62.5% 10
46 liga (junioři U19) Hosté 10. 12. 2017 Válečníci Děčín 74:63 18 7 6/8 42.9% 23
42 liga (junioři U19) Hosté 6. 12. 2017 SLUNETA Ústí nad Labem 97:61 16 8 5/1 83.3% 15
33 liga (junioři U19) Domácí 25. 11. 2017 Levharti Chomutov 10:21 5 0 0/0 % 18
32 liga (junioři U19) Domácí 12. 11. 2017 VYS 71:70 27 4 5/4 55.6% 8
4 liga (junioři U19) Hosté 11. 11. 2017 VYS 102:71 18 6 17/6 73.9% 9
25 liga (junioři U19) Hosté 29. 10. 2017 Sokol Žižkov 76:51 18 1 12/6 66.7% 16
22 liga (junioři U19) Hosté 28. 10. 2017 BK Brandýs nad Labem 40:70 20 9 3/6 33.3% 7
18 liga (junioři U19) Domácí 15. 10. 2017 SLUNETA Ústí nad Labem 59:73 18 5 8/5 61.5% 17
14 liga (junioři U19) Domácí 14. 10. 2017 Válečníci Děčín 98:88 28 10 12/11 52.2% 14
9 liga (junioři U19) Hosté 1. 10. 2017 Levharti Chomutov 83:61 13 4 23/11 67.6% 15
6 liga (junioři U19) Hosté 30. 9. 2017 ŠSK Slaný 80:75 21 4 21/8 72.4% 28
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 30. 9. 2017
15:30
ŠSK Slaný
GBA B
80
75
13
12
34
34
50
54
skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2017
10:00
Levharti Chomutov
GBA B
83
61
17
14
39
30
58
43
skupina A Review
4. kolo 14. 10. 2017
17:00
GBA B
Válečníci Děčín
98
88
21
14
39
41
57
65
78
78
skupina A Review
5. kolo 15. 10. 2017
15:00
GBA B
SLUNETA Ústí nad Labem
59
73
16
21
30
34
48
53
skupina A Review
6. kolo 28. 10. 2017
12:30
BK Brandýs nad Labem
GBA B
40
70
10
17
23
33
35
56
skupina A Review
7. kolo 29. 10. 2017
09:30
Sokol Žižkov
GBA B
76
51
18
8
35
26
53
43
skupina A Review
1. kolo 11. 11. 2017
10:00
Sokol Vyšehrad
GBA B
102
71
25
12
55
34
83
55
skupina A Review
8. kolo 12. 11. 2017
15:00
GBA B
Sokol Vyšehrad
71
70
15
8
33
25
50
50
skupina A Review
9. kolo 25. 11. 2017
19:00
GBA B
Levharti Chomutov
10
21
skupina A Review
11. kolo 6. 12. 2017
18:45
SLUNETA Ústí nad Labem
GBA B
97
61
20
6
44
19
75
43
skupina A Review
12. kolo 10. 12. 2017
17:30
Válečníci Děčín
GBA B
74
63
20
13
39
27
57
41
skupina A Review
13. kolo 6. 1. 2018
19:00
GBA B
Sokol Žižkov
64
44
34
6
43
15
55
33
skupina A Review
14. kolo 7. 1. 2018
15:00
GBA B
BK Brandýs nad Labem
75
39
27
12
40
20
59
34
skupina A Review
10. kolo 9. 1. 2018
19:30
GBA B
ŠSK Slaný
84
53
20
25
40
36
61
47
skupina A Review
1. kolo 20. 1. 2018
11:00
Levharti Chomutov
GBA B
75
86
17
14
38
36
50
58
play-out A Review
2. kolo 21. 1. 2018
13:30
Válečníci Děčín
GBA B
89
63
30
15
49
34
72
51
play-out A Review
5. kolo 17. 2. 2018
17:00
GBA B
Sokol Vyšehrad
61
82
21
30
30
51
45
65
play-out A Review
6. kolo 18. 2. 2018
11:00
GBA B
BK Brandýs nad Labem
72
49
17
9
37
28
52
41
play-out A Review
7. kolo 3. 3. 2018
09:00
GBA B
Válečníci Děčín
87
60
26
10
47
31
79
47
play-out A Review
8. kolo 4. 3. 2018
16:00
GBA B
Levharti Chomutov
104
69
30
22
52
36
78
50
play-out A Review
3. kolo 17. 3. 2018
16:30
ŠSK Slaný
GBA B
55
84
9
19
32
45
39
61
play-out A Review
10. kolo 18. 3. 2018
15:00
GBA B
ŠSK Slaný
93
40
18
12
41
23
66
34
play-out A Review
11. kolo 7. 4. 2018
18:00
BK Brandýs nad Labem
GBA B
44
65
16
12
28
26
36
45
play-out A Review
12. kolo 8. 4. 2018
11:30
Sokol Vyšehrad
GBA B
92
79
19
23
49
40
73
56
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2017/18 liga 6 32
2016/17 kvalifikace o ligu 1 6
2016/17 liga 1 26
2015/16 liga 11 37