Kryštof Kulčák

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
BA Sparta A
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
303
Procento vítězství
62%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 11 - 11.6 5.5 /5.5 0 0.5/2 27.3 2.3 7.9
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Spa14 11 - 14.2 6.4 0 1.5/4.2 34.8 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 6 - 9.7 4.2 /4.2 0 1.3/4.5 29.6 2.5 4.0
2011/12 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 9.3 4.3 /4.3 0 0.7/3 22.2 2.3 4.7
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Spa14 6 - 16.7 7.8 0 1/3.7 27.3 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 9 - 13.0 5.9 0 1.2/3.9 31.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C BA Sparta Praha 12 - 19.9 8.9 0.1 1.8/4.6 40.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A BA Sparta B 9 - 19.7 9 0 1.7/5.1 32.6 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BA Sparta Praha 8 - 17.4 8.1 0 1.1/3.4 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 18.7 9 0 0.7/4.3 15.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 5 27.6 15.0 6 0 3/7.4 40.5 2.2 17.6
2013/14 kadeti U17 - základní část WBA 18 - 2.9 1.2 0 0.6/1.1 57.9 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A BA Sparta 13 - 22.7 10.2 0.2 1.5/3.7 41.7 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BA Sparta 14 - 22.0 9.5 0 3/7.1 42.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out WBA 4 - 14.3 5.5 0.3 2.5/5 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A BA Sparta 3 27.0 14.7 6.7 0 1.3/4.7 28.6 3.7 20.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BA Sparta 2 27.0 29.5 12 0.5 4/4.5 88.9 2.5 28.5
2014/15 junioři U19 - základní část GBA Sparta Praha 2 11.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 0.5
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Sparta B 6 - 11.8 4.3 0.5 1.7/2.8 58.8 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část WBA 16 - 10.4 3.6 0.6 1.3/2.3 55.6 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A BA Sparta B 1 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off WBA 3 - 7.3 3 0 1.3/2 66.7 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR WBA 2 25.5 5.5 2 0 1.5/2.5 60.0 1.5 5.5
2015/16 junioři U19 - základní část GBA 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A GBA B 16 - 11.6 4.1 0.7 1.3/2.7 46.5 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část GBA 19 - 12.5 5.3 /5.3 0.4 0.7/1.3 56.0 2.1 9.9
2015/16 junioři U19 - play-off GBA 3 10.0 2.7 1 /1.3 0 0.7/1.3 50.0 0.7 1.3
2015/16 junioři U19 - play-out A GBA B 2 - 12.5 5.5 0.5 0/1 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off GBA 3 - 12.3 5 /5 0.3 1.3/2.3 57.1 2.7 8.7
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR GBA 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR GBA 2 36.5 14.5 6 /7.5 0.5 1/3.5 28.6 1.5 15.5
2016/17 junioři U19 - skupina B GBA B 3 - 11.7 4.3 0.7 1/1.3 75.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část GBA 10 18.4 4.6 1.3 /2.3 0.5 0.5/1 50.0 1.6 3.1
2016/17 junioři U19 - skupina A GBA B 11 - 14.9 5.3 1.2 0.8/2.1 39.1 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A GBA 1 37.0 15.0 6 /10 1 0/0 0.0 3.0 11.0
2016/17 junioři U19 - finálová skupina GBA B 7 - 13.1 4.7 0.7 1.6/4 39.3 - -
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 2 19.0 2.5 0.5 /1 0.5 0/0 0.0 2.0 1.5
2016/17 junioři U19 - play-off GBA 2 3.5 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 - 2.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ GBA 4 11.8 1.3 0.3 /1.3 0.3 0/0 0.0 0.5 -
2017/18 junioři U19 - základní část GBA 6 11.2 2.5 1 /1.8 0 0.5/0.8 60.0 1.0 2.5
2019/20 muži - skupina Západ Basket Košíře 7 23.7 8.6 2.3 /5.3 0.9 1.4/2.3 62.5 2.4 5.0
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta A 11 - 22.3 6.3 2.3 2.9/5.3 55.2 - -
2019/20 muži - Základní fáze BA Sparta B 9 - 32.4 12.2 1.7 3/8 37.5 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo Basket Košíře 4 23.5 4.5 1.8 /4.5 0 1/1.3 80.0 2.8 3.5
2020/21 muži - Základní fáze BA Sparta A 1 - 8.0 3 0 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta A 4 - 15.5 5.8 0.8 1.8/5.3 33.3 - -
2021/22 muži - Základní fáze BA Sparta B 5 - 30.4 8.8 3.2 3.2/6.2 51.6 - -
Průměr za kariéru 30.2 3.6 13.6 5.4 0.4 1.4/3.2 185.6 2.1 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Meteor TLC B 25. 10. 2021
2B body 13 BC PV B 24. 11. 2021
3B body 6 Meteor TLC B 25. 10. 2021
Body 40 BC PV B 24. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Kačeři Kunratice B 10. 2. 2020 2019/20
2B body 19 BK Klatovy 13. 1. 2013 2012/13
3B body 6 Meteor TLC B 25. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 SP BASKET 31. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 4 PCE 8. 3. 2015 2014/15
Doskoky celkem 8 SP BASKET 31. 1. 2020 2019/20
Body 44 VSK Elektro 13. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 29 Orli Prostějov 8. 11. 2015 2015/16
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 22. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2021 Základní fáze TJ ČZU Praha 16 5 1 3/10 30.0
7. 10. 2021 Základní fáze Sokol Motol A 20 7 1 3/5 60.0
14. 10. 2021 Základní fáze Stavební fakulta A 7 3 0 1/4 25.0
25. 10. 2021 Základní fáze Meteor TLC B 40 8 6 6/12 50.0
4. 11. 2021 Základní fáze Sokol Stodůlky 25 5 5 0/0 0
11. 11. 2021 Základní fáze TJ Košíře 19 8 1 0/2 0.0
18. 11. 2021 Základní fáze Sokol Kbely D 29 11 1 4/4 100.0
24. 11. 2021 Základní fáze BC PV B 40 13 3 5/11 45.5
2. 12. 2021 Základní fáze Spoje Praha B 18 7 1 1/4 25.0
Celkem 9 214 67 19 23/52 44.2
Průměr 9 23.8 7.4 2.1 2.6/5.8 44.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 5 0:00 18.0 7.8 0.0 0.0 0.0 2.4/4.2 57.1 2.8
Slavoj Litoměřice 6 3:58 12.5 4.3 650.0 1.0 600.0 0.8/1.8 45.5 1.3
BK Klatovy 3 0:00 24.3 12.0 0.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 2.0
BK Pardubice 3 0:00 23.0 9.0 0.0 0.0 0.0 5.0/11.3 44.1 2.0
Snakes Ostrava 5 0:00 13.0 6.2 238.5 0.0 0.0 0.6/3.8 15.8 2.6
Meteor TLC B 2 0:00 32.0 8.5 0.0 3.0 0.0 6.0/10.0 60.0 2.5
BK Loko Plzeň 6 0:00 10.2 3.5 233.3 0.8 500.0 0.7/1.0 66.7 1.7
Sokol Kbely D 2 0:00 28.5 12.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 18.7 8.7 0.0 0.0 0.0 1.3/5.0 26.7 3.0
BK Děčín 4 0:00 14.0 5.8 0.0 0.3 0.0 1.8/2.8 63.6 1.8
Sršni Sokol Písek 3 0:00 18.0 8.0 0.0 0.3 0.0 1.0/5.0 20.0 3.0
Sokol Pražský 5 0:00 9.8 4.0 117.6 0.2 0.0 1.2/1.6 75.0 1.6
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 1.5
USK Praha 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BC PV B 1 0:00 40.0 13.0 0.0 3.0 0.0 5.0/11.0 45.5 -
Lions J. Hradec 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/6.0 33.3 2.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 9.8 3.8 136.4 0.3 100.0 1.5/1.8 85.7 2.0
Synthesia Pardubice 5 6:45 7.6 3.2 145.5 0.2 33.3 0.6/2.2 27.3 2.0
Sokol Písek 3 28:01 12.0 3.7 61.1 1.3 30.8 0.7/1.3 50.0 2.0
BK Loko Plzeň 3 14:32 11.7 3.3 200.0 1.0 75.0 2.0/3.7 54.5 1.7
BK Klatovy 2 0:00 17.5 8.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
NH Ostrava 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Sokol Kbely C 1 0:00 34.0 9.0 0.0 4.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.0
USK 5 0:00 6.6 2.6 260.0 0.0 0.0 1.4/2.6 53.8 2.2
BC Nový Jičín 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
TJ Slavoj OS B 1 0:00 31.0 13.0 0.0 1.0 0.0 2.0/13.0 15.4 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 15.5 6.0 400.0 0.0 0.0 3.5/8.0 43.8 4.0
Danube Mavericks 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 10.0 4.3 325.0 0.0 0.0 1.3/5.0 26.7 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BC Loudilové 1 0:00 29.0 8.0 0.0 3.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.5 7.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
Sokol Vyšehrad C 1 0:00 29.0 8.0 0.0 2.0 0.0 7.0/10.0 70.0 1.0
BK Pardubice 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Slavoj Litoměřice 3 0:00 9.0 3.7 366.7 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Slovan Bohnice B 1 0:00 26.0 9.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Sokol Libeň 1 0:00 25.0 8.0 0.0 3.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Stavební fakulta B 1 0:00 25.0 7.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Stodůlky 1 0:00 25.0 5.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Motol B 1 0:00 24.0 4.0 0.0 4.0 0.0 4.0/7.0 57.1 -
Královští Sokoli 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/12.0 33.3 -
Sokol Žižkov 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
VYS 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
PLZ 1 25:30 20.0 5.0 55.6 2.0 50.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Sokol Motol A 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
USK Praha 2 0:00 10.0 4.5 180.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Technika Praha 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
TJ Košíře 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Spoje Praha B 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
ŠSK Slaný 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 17.0 8.0 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/10.0 30.0 1.0
Sršní D 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
VSK Iuridica A 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BK Opava 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Josefov 1 0:00 13.0 5.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 0.3
Sokol H. Králové 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
SP BASKET 1 21:23 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
JHR 1 33:31 10.0 1.0 12.5 2.0 33.3 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Vysočina 1 21:40 9.0 3.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 25:59 4.5 1.5 42.9 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 1 20:24 8.0 1.0 50.0 2.0 66.7 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Opava 2010 2 25:38 3.5 1.0 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Stavební fakulta A 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
SNAK A 1 17:13 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BCM Orli Prostějov 1 20:20 6.0 2.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK 3 11:36 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SAM BŠM Brno 1 26:57 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0
PCE 4 6:38 0.5 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basketbal Polabí 1 20:14 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
VYS 1 23:19 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 10:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha B 1 15:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 6:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0