Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
kvalifikace 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Kolín
25. 5. 2018
16:30
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Petr Baudyš
81
85
15
28
51
53
62
70
Review
kvalifikace 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
25. 5. 2018
18:45
SOU Spojů Kolín Dominik Výborný
Martin Svoboda
76
72
20
15
38
33
57
57
Review
kvalifikace 2. kolo 3
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
26. 5. 2018
14:00
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Dominik Výborný
54
76
17
25
37
43
46
60
Review
kvalifikace 2. kolo 4
BC Kolín
Sokol pražský
26. 5. 2018
16:15
SOU Spojů Kolín Petr Baudyš
Martin Svoboda
64
97
19
23
42
54
54
73
Review
kvalifikace 3. kolo 5
Sokol pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 5. 2018
09:30
SOU Spojů Kolín Petr Baudyš
Dominik Výborný
93
49
33
10
55
23
79
38
Review
kvalifikace 3. kolo 6
BC Kolín
BK Lokomotiva Plzeň
27. 5. 2018
11:45
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Martin Svoboda
72
82
15
18
43
40
53
60
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
18 Martin Tax Sokol pražský 21 6 1.0 8.0 1.7 1.3 0.7/2.0 33.3 0.8
4 Lukáš Vacek KOL 20 10 3.5 4.0 1.4 0.0 / 0.1 1.2/1.9 0.0* 1.1
14 Martin Mach Jiskra Domažlice 21 2 1.0 14.5 5.5 0.5 / 2.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 21 3 1.0 8.0 1.7 1.0 1.7/3.7 45.5 1.3
Tomáš Kolařík Slavoj Litoměřice 21 10 12.9 1.8 0.3 0.3 / 1.5 0.3/0.6 0.0* 1.4
17 Štěpán Srp Sokol Žižkov 20 5 1.0 3.2 1.0 0.0 1.2/1.4 0.0* 0.8
Richard Barac SP BASKET 20 1 17.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jaroslav Stupka SKB Rokycany 21 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
23 Tadeáš Manas GBA 20 1 1.0 3.0 0.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Kevin Týml OVA 19 1 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matěj Cerha BK Loko Plzeň 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Petr Kučera BK Klatovy 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Černický Synthesia Pardubice 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Adam Urbančík Sluneta USK Ústí n.L. 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 / 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SLUNETA Ústí n. L. 3 20.0 3.3 11.3 /17.3 65.4 25.3
BC Kolín 3 18.0 7.3 15.7 /31.4 50.0 20.0
BK Loko Plzeň 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sokol pražský 3 28.3 6.0 12.7 /23.7 53.5 20.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Dominik 3 1 2 0 - - -
Vondráček Marek 3 3 0 0 - - -
Svoboda Martin 3 0 3 0 - - -
Baudyš Petr 3 2 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře