SLUNETA Ústí n. L.

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Kvalifikace o extraligu | Liga

Základní informace

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
40001 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Bár R/K 2000 190 21 14 18.9 5.0 2.3 2.0/3.6 54.9 2.1
Matěj Hahn 2001 189 20 24 10.8 4.4 0.3 1.3/2.1 64.0 2.0
Adam Urbančík 2001 183 20 22 10.3 1.9 1.6 1.8/2.7 67.8 1.7
Tomáš Kolařík 2000 179 21 15 11.7 3.1 1.3 1.8/3.1 57.4 2.7
Matěj Wiesner R/K 2002 190 19 12 11.2 3.8 0.7 1.5/1.8 81.8 3.1
Kryštof Dostrašil 2001 182 20 14 6.0 2.1 0.1 1.4/2.5 57.1 2.6
Vojtěch Zajíc 2001 184 20 6 12.3 3.2 1.2 2.5/3.3 75.0 3.5
Ondřej Bína 2002 187 19 9 6.6 2.8 0.0 1.0/2.0 50.0 2.1
Jan Hálek 2000 190 21 9 4.3 1.4 0.1 1.1/1.4 76.9 2.1
Jan Gabriel R/K 2002 186 19 8 4.8 1.5 0.5 0.3/0.4 66.7 1.6
Petr Beran 2001 185 20 9 3.7 1.6 0.0 0.6/1.0 55.6 1.9
Sebastiano Houngbedji 2000 187 21 9 2.9 1.0 0.0 0.9/2.3 38.1 2.1
Tadeáš Jindráček 2002 183 19 9 2.4 0.7 0.3 0.1/0.2 50.0 0.4
Antonín Ďurana 2000 187 21 3 5.3 2.3 0.0 0.7/0.7 100.0 3.7
Richard Popelka 2003 169 18 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Miroslav Kůstka 2003 171 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
226 liga (junioři U19) Hosté 31. 3. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 81:97 29 7 18/8 69.2% 21
222 liga (junioři U19) Domácí 17. 3. 2019 BA Sparta Praha 73:66 18 6 19/11 63.3% 22
220 liga (junioři U19) Domácí 16. 3. 2019 VYS 82:58 24 9 7/8 46.7% 19
217 liga (junioři U19) Hosté 3. 3. 2019 Válečníci Děčín 72:80 27 6 8/14 36.4% 22
214 liga (junioři U19) Hosté 2. 3. 2019 SloVarn U19 66:110 38 9 7/18 28% 20
209 liga (junioři U19) Domácí 16. 2. 2019 BA 2006´ Roudnice n.L. 92:64 29 7 13/7 65% 24
208 liga (junioři U19) Hosté 3. 2. 2019 VYS 57:76 24 6 10/4 71.4% 17
205 liga (junioři U19) Hosté 2. 2. 2019 BA Sparta Praha 70:81 25 6 13/4 76.5% 15
202 liga (junioři U19) Domácí 20. 1. 2019 SloVarn U19 112:42 36 8 16/5 76.2% 18
200 liga (junioři U19) Domácí 19. 1. 2019 Válečníci Děčín 109:60 29 12 15/9 62.5% 16
55 liga (junioři U19) Hosté 6. 1. 2019 Válečníci Děčín 65:85 27 3 22/9 71% 27
51 liga (junioři U19) Hosté 5. 1. 2019 SloVarn U19 56:104 39 6 8/13 38.1% 20
45 liga (junioři U19) Domácí 9. 12. 2018 VYS 86:50 31 5 9/8 52.9% 18
42 liga (junioři U19) Domácí 4. 12. 2018 Sokol Žižkov 77:64 17 11 10/1 90.9% 22
39 liga (junioři U19) Domácí 25. 11. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 71:86 26 3 10/9 52.6% 26
36 liga (junioři U19) Domácí 24. 11. 2018 BA Sparta Praha 76:83 23 5 15/4 78.9% 26
31 liga (junioři U19) Hosté 8. 11. 2018 BK Levharti Chomutov 99:54 14 4 14/8 63.6% 21
3 liga (junioři U19) Domácí 6. 11. 2018 BK Levharti Chomutov 72:59 11 13 11/4 73.3% 22
27 liga (junioři U19) Domácí 28. 10. 2018 SloVarn U19 96:42 32 6 14/16 46.7% 14
23 liga (junioři U19) Domácí 27. 10. 2018 Válečníci Děčín 93:46 34 4 13/9 59.1% 22
18 liga (junioři U19) Hosté 14. 10. 2018 Sokol Žižkov 86:57 17 7 2/2 50% 17
13 liga (junioři U19) Hosté 13. 10. 2018 VYS 45:101 32 9 10/11 47.6% 24
12 liga (junioři U19) Hosté 30. 9. 2018 BA Sparta Praha 54:63 19 4 13/3 81.3% 11
7 liga (junioři U19) Hosté 29. 9. 2018 BA 2006´ Roudnice n.L. 77:80 22 6 18/9 66.7% 24
5 kvalifikace o extraligu (junioři U19) Hosté 27. 5. 2018 Sokol pražský 93:49 16 5 2/0 100% 16
3 kvalifikace o extraligu (junioři U19) Domácí 26. 5. 2018 BK Lokomotiva Plzeň 54:76 18 2 12/10 54.5% 25
1 kvalifikace o extraligu (junioři U19) Domácí 25. 5. 2018 BC Kolín 81:85 26 3 20/8 71.4% 35
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 5. 2018
16:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Kolín
81
85
15
28
51
53
62
70
kvalifikace Review
2. kolo 26. 5. 2018
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lokomotiva Plzeň
54
76
17
25
37
43
46
60
kvalifikace Review
3. kolo 27. 5. 2018
09:30
Sokol pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
93
49
33
10
55
23
79
38
kvalifikace Review
2. kolo 29. 9. 2018
18:30
BA 2006´ Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí nad Labem
77
80
22
20
43
43
60
56
skupina A Review
3. kolo 30. 9. 2018
09:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
54
63
14
19
25
31
49
47
skupina A Review
4. kolo 13. 10. 2018
17:30
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
45
101
11
31
24
52
31
76
skupina A Review
5. kolo 14. 10. 2018
10:00
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
86
57
35
14
56
37
73
46
skupina A Review
6. kolo 27. 10. 2018
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
93
46
30
15
49
27
66
36
skupina A Review
7. kolo 28. 10. 2018
09:30
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
96
42
17
15
43
30
70
36
skupina A Review
1. kolo 6. 11. 2018
18:15
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
72
59
24
19
33
36
54
50
skupina A Review
8. kolo 8. 11. 2018
18:30
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
99
54
21
17
50
29
77
40
skupina A Review
9. kolo 24. 11. 2018
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
76
83
18
16
27
31
36
49
61
61
66
66
skupina A Review
10. kolo 25. 11. 2018
09:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
71
86
23
24
39
46
57
66
skupina A Review
11. kolo 4. 12. 2018
20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
77
64
21
20
37
32
59
48
skupina A Review
12. kolo 9. 12. 2018
14:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
86
50
21
12
45
31
58
40
skupina A Review
13. kolo 5. 1. 2019
15:45
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí nad Labem
56
104
12
28
23
53
36
81
skupina A Review
14. kolo 6. 1. 2019
10:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
65
85
12
26
29
45
50
61
skupina A Review
1. kolo 19. 1. 2019
16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
109
60
34
12
55
25
81
39
play-out A Review
2. kolo 20. 1. 2019
10:30
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Slovan Varnsdorf
112
42
31
13
58
24
83
36
play-out A Review
3. kolo 2. 2. 2019
12:00
BA Sparta Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
70
81
23
16
33
43
51
62
play-out A Review
4. kolo 3. 2. 2019
10:00
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
57
76
4
18
29
41
44
57
play-out A Review
5. kolo 16. 2. 2019
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´ Roudnice n.L.
92
64
20
13
43
29
70
47
play-out A Review
7. kolo 2. 3. 2019
18:00
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí nad Labem
66
110
17
37
30
59
51
80
play-out A Review
8. kolo 3. 3. 2019
09:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
72
80
17
25
35
41
57
57
68
68
play-out A Review
9. kolo 16. 3. 2019
13:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
82
58
19
6
40
25
65
41
play-out A Review
10. kolo 17. 3. 2019
11:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
73
66
11
24
36
36
51
49
play-out A Review
12. kolo 31. 3. 2019
17:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
SLUNETA Ústí nad Labem
81
97
21
30
36
49
62
72
play-out A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 liga 7 22
2018/19 kvalifikace o extraligu 4 3
2018/19 liga 3 38
2017/18 liga 1 26
2016/17 kvalifikace o ligu 1 6
2016/17 liga 3 34