Tomáš Sedláček

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 18 let
Aktuální klub
ADFORS Basket Litomyšl
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
316
Procento vítězství
64.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
2016/17 starší minižáci U13 - základní ADFORS Basket Litomy 24 - 3.9 1.6 0.0 0.2 0.0 0.2/0.5 30.8 -
2016/17 starší minižáci U13 - Final Four ADFORS Basket Litomy 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP I ADFORS Basket Litomy 19 - 6.5 2.4 0.0 0.5 0.0 0.1/0.2 25.0 -
2017/18 starší minižáci U13 - kvalifikace oblasti o MČR ADFORS Basket Litomy 4 - 5.0 2 0.0 0.3 0.0 0.3/2.5 10.0 -
2017/18 starší minižáci U13 - Final Four ADFORS Basket Litomy 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 -
2017/18 starší minižáci U13 - finále ADFORS Basket Litomy 1 - 13.0 3 0.0 2 0.0 1/1 100.0 -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 ADFORT Basket Litomy 6 - 5.3 2.5 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - skupina B ADFORT Basket Litomy 24 - 11.1 5.2 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo ADFORT Basket Litomy 2 - 5.0 1.5 0.0 0 0.0 2/3 66.7 -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina A - 5x5 ADFORS Basket Litomy 9 - 4.8 2.2 0.0 0 0.0 0.3/1.2 27.3 -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo ADFORS Basket Litomy 4 - 12.3 5.8 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo ADFORS Basket Litomy 2 - 7.5 2.5 0.0 0 0.0 2.5/4 62.5 -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní 5x5 ADFORS Basket Litomy 11 - 10.4 4.9 0.0 0 0.0 0.5/1.5 35.3 -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní ADFORS Basket Litomy 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - základní U11 ADFORS Basket Litomy 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
2016/17 mladší minižáci U12 - základní ADFORS Basket Litomy 6 - 7.8 3.8 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 -
2020/21 kadeti U17 - Skupina D ADFORS Basket Litomyšl 4 - 9.5 1.8 0.0 2 0.0 0/0 0.0 -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D BA Young Diamonds 12 - 4.2 1 0.0 0.7 0.0 0.2/0.3 50.0 -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BA Young Diamonds 9 - 5.9 1.8 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BA Young Diamonds 13 - 10.8 3.2 0.0 1.2 0.0 0.8/2.2 37.9 -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. C BA Young Diamonds 11 - 12.3 3.1 0.0 1.9 0.0 0.4/1.4 26.7 -
2019/20 žáci U15 - Skupina B ADFORS Basket Litomyšl 13 - 2.9 0.7 0.0 0.5 0.0 0.2/0.6 25.0 -
2019/20 žáci U15 - Extraliga ADFORS Basket Litomyšl 10 - 2.2 0.4 0.0 0.4 0.0 0.2/0.6 33.3 -
2019/20 žáci U15 - skupina D TJ Svitavy 3 - 7.3 2.7 0.0 0.3 0.0 1/1.7 60.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina C ADFORS Basket Litomyšl 4 - 7.3 1.8 0.0 1.3 0.0 0/0.5 0.0 -
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo ADFORS Basket Litomyšl 2 - 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 -
2021/22 kadeti U17 - skupina B ADFORS Basket Litomyšl 12 - 8.7 2.8 0.0 0.8 0.0 0.7/2.3 29.6 -
2021/22 junioři U19 - skupina C ADFORS Basket Litomyšl 18 - 6.3 2.2 0.0 0.4 0.0 0.6/0.9 62.5 -
2021/22 muži - základní ADFORS Basket Litomy 11 - 2.8 0.8 0.0 0.4 0.0 0.1/0.4 25.0 -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina ADFORS Basket Litomyšl 9 - 8.8 1.8 0.0 1.1 0.0 1.9/3.1 60.7 -
2022/23 junioři U19 - Skupina C ADFORS Basket Litomyšl 3 - 5.7 1.3 0.0 0.7 0.0 1/3.3 30.0 -
2022/23 muži - základní ADFORS Basket Litomy 25 - 7.8 2.4 0.0 0.7 0.0 0.9/2 44.0 -
2022/23 junioři U19 - Skupina D SKB Česká Třebová 18 - 12.2 3.6 0.0 1.3 0.0 1.1/1.8 60.6 -
2023/24 junioři U19 - Skupina D ADFORS Basket Litomyšl 1 - 21.0 4 0.0 4 0.0 1/2 50.0 -
2023/24 muži - skupina VÝCHOD SVI 10 3.9 0.4 0.1 /0.2 50.0 0 0.0 0.2/0.3 66.7 0.4
Průměr za kariéru 19.3 0.1 7.0 2.4 3.1 0.6 0.0 0.5/1.2 88.7 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 FASTAV Zlín 26. 11. 2023
2B body 4 Sokol Nová Paka 21. 10. 2023
3B body 4 Sokol Nová Paka 21. 10. 2023
Obranné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 19. 11. 2023
Doskoky celkem 2 BCM Orli Prostějov 19. 11. 2023
Body 21 Sokol Nová Paka 21. 10. 2023
Užitečnost 6 Basketbal Olomouc 15. 10. 2023
Asistence 2 BCM Orli Prostějov 19. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Pelhřimov 7. 10. 2018 2018/19
2B body 15 ADFORS Basket Litomy 3. 11. 2015 2015/16
3B body 6 SK Žabovřesky 3. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 2 BCM Orli Prostějov 19. 11. 2023 2023/24
Doskoky celkem 2 BCM Orli Prostějov 19. 11. 2023 2023/24
Body 30 ADFORS Basket Litomy 3. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 6 Basketbal Olomouc 15. 10. 2023 2023/24
Asistence 2 Basketbal Olomouc 15. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
22. 9. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 1:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 skupina VÝCHOD HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 9:19 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
20. 10. 2023 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 Skupina D Sokol Nová Paka 0:00 21 4 0.0 4 0.0 1/2 50.0
3. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK Opava B 5:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 1:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 11. 2023 skupina VÝCHOD SNAK A 4:54 0 0 0.0 0 0.0 0/1 0.0
19. 11. 2023 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 10:51 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2023 skupina VÝCHOD FASTAV Zlín 4:42 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 11 38:34 25 5 250.0 4 66.7 3/5 60.0
Průměr 11 3:30 2.3 0.5 250.0 0.4 66.7 0.3/0.5 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Královští Sokoli 8 0:00 8.9 2.5 0.0 1.1 0.0 0.5/1.6 30.8 1.6
SK Žabovřesky 4 0:00 16.8 5.3 0.0 1.8 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
Sokol Hradec 5 0:00 10.6 5.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 42.9 2.0
BC Kolín 4 0:00 11.8 3.8 0.0 1.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.8
Sokol Vyšehrad 4 0:00 9.3 2.3 0.0 1.5 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
Vlci Žďár 4 0:00 8.5 1.5 0.0 1.3 0.0 1.8/3.5 50.0 2.5
Královští Sokoli 8 0:00 4.0 1.1 0.0 0.5 0.0 0.3/0.9 28.6 1.6
Synthesia Pardubice 5 0:00 6.2 1.6 0.0 0.8 0.0 0.6/1.4 42.9 2.4
Jižní Supi 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Sokol Hradec Králové 8 0:00 3.6 1.4 0.0 0.3 0.0 0.1/0.3 50.0 0.9
BK Pelhřimov 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/7.5 46.7 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův 3 0:00 9.0 2.7 0.0 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
TJ Sokol BK Chrudim 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Královští Sokoli - k 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
TJ Tesla Pardubice "B" 4 0:00 5.5 1.3 0.0 0.8 0.0 0.8/3.3 23.1 1.8
BVK Holice 6 0:00 3.5 1.5 0.0 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Nová Paka 1 0:00 21.0 4.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.5 42.9 3.5
BC Vysočina 2 0:00 10.5 1.5 0.0 1.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 21.0 7.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Basketbal TJ Svitavy 1 0:00 20.0 4.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Draci Vysoké Mýto 3 0:00 6.7 1.3 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.7
BK NAPOS Vysoká n. L. 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.5 0.0 1.3/1.5 83.3 2.0
SŠB Pardubice 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Svitavy 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Snakes B 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 5.3 0.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK KARA Trutnov 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Přelouč 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Žižkov 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Olomouc 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/10.0 30.0 3.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BSK Continental TJ J 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
SŠB Pardubice 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Kanonýři Josefov 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
TJ Jiskra Hořice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SŠB Pardubice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Loko Trutnov 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Pardub 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nová Paka 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal TJ Svitavy 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Opava 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Sokol Hradec 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
NH Ostrava 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/5.0 20.0 4.0
Snakes Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Bizoni Náchod 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Sokol Kbely 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Nová Paka 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Tygři JBC Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Nymburk 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BP Frýdek-Místek 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli - k 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Opava B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 2 2:21 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 9:19 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lions J. Hradec 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 5:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno U23 1 1:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 4:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Brandýs 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pardub 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 10:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0