Adam Hypl

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Basketpoint Frýdek-Místek
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
117
Procento vítězství
51.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 5 - 6.4 1.8 0.8 0.4/2.4 16.7 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 12 - 13.3 5.6 0.2 1.6/4.3 37.3 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E Basketpoint F-M 9 - 6.3 2 0.6 0.7/2.2 30.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 14.9 6 0.5 1.4/3.8 36.8 - -
2021/22 žáci U15 - liga C Basketpoint F-M 7 - 12.9 4.4 0.7 1.9/4 46.4 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina D Basketpoint Frýdek-Místek 3 - 6.0 2 0.7 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Basketpoint Frýdek-Místek 2 - 3.0 1 0 1/2.5 40.0 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 4.2 1.1 0.6 0.2/0.8 25.0 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E Basketpoint F-M 11 - 15.5 5.4 0.8 2.3/4.4 52.1 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B Basketpoint F-M 14 - 11.1 2.9 0.5 3.7/6.4 58.4 - -
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina Basketpoint Frýdek-Místek 5 - 0.4 0.2 0 0/0 0.0 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C BP Frýdek-Místek 3 - 1.0 0.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 11 26.4 8.5 1.6 /4.1 1.2 1.6/2.5 66.7 1.6 5.3
2023/24 junioři U19 - Skupina C BP Frýdek-Místek 10 - 8.4 1.5 1.5 0.9/1.7 52.9 - -
2023/24 junioři U19 - play-out C BP Frýdek-Místek 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 3 24.7 3.7 1.3 /4 0 1/1.3 75.0 1.3 -
Průměr za kariéru 29.3 3.1 9.2 2.9 0.6 1.4/3.0 140.6 1.8 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA Nymburk 14. 10. 2023
2B body 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 6. 1. 2024
3B body 3 Slavia Kroměříž 11. 11. 2023
Obranné doskoky 3 Snakes Ostrava 19. 11. 2023
Útočné doskoky 1 Sluneta Ústí n. L. 21. 1. 2024
Doskoky celkem 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 6. 1. 2024
Body 18 Slavia Kroměříž 11. 11. 2023
Užitečnost 23 BK VIVIDBOOKS Pardubice 6. 1. 2024
Asistence 6 Válečníci Děčín 20. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 BASKET Brno 14. 1. 2023 2022/23
2B body 13 BK Opava 5. 2. 2022 2021/22
3B body 3 Snakes Ostrava 20. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 BK VIVIDBOOKS Pardubice 15. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 1 BASKET Brno 30. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 6. 1. 2024 2023/24
Body 31 BK Opava 5. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 23 BK VIVIDBOOKS Pardubice 6. 1. 2024 2023/24
Asistence 6 Válečníci Děčín 20. 1. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
20. 5. 2023 Skupina C Sokol Karviná 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 5. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 9. 2023 skupina B BK Opava 29:28 4 0 0.0 1 33.3 1/2 50.0
17. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 26:22 8 1 16.7 1 25.0 3/3 100.0
23. 9. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/4 50.0
26. 9. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 27:04 14 2 50.0 3 42.9 1/2 50.0
1. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 23:28 4 0 0.0 1 16.7 1/2 50.0
7. 10. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 30:31 5 0 0.0 0 0.0 5/6 83.3
15. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 29:30 9 0 0.0 2 50.0 3/4 75.0
1. 11. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/1 100.0
4. 11. 2023 skupina B NH Ostrava 25:51 6 2 33.3 0 0.0 2/2 100.0
8. 11. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
11. 11. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 18 3 0.0 3 0.0 3/6 50.0
12. 11. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/2 0.0
18. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 30:01 16 5 83.3 2 50.0 0/0 0
17. 11. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
19. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 26:37 5 1 50.0 1 100.0 0/2 0.0
6. 1. 2024 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 25:30 18 6 85.7 2 50.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B BA Nymburk 15:29 4 1 25.0 0 0.0 2/4 50.0
13. 1. 2024 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2024 play-out C JBC Brno 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 26:58 4 1 16.7 0 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 23:00 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 24:10 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 29 363:59 201 40 70.2 30 58.8 31/52 59.6
Průměr 29 12:33 6.9 1.4 70.2 1.0 58.8 1.1/1.8 59.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 5 0:00 16.8 6.2 0.0 1.0 0.0 1.4/3.8 36.8 1.4
BC Nový Jičín 3 0:00 18.3 7.7 0.0 0.7 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BASKET Brno 4 0:00 12.8 4.0 0.0 0.0 0.0 4.8/7.8 61.3 3.3
Snakes Ostrava 5 0:00 10.0 2.0 0.0 1.4 0.0 1.8/3.2 56.3 2.8
SKUP-BCM Olomouc 3 0:00 15.3 6.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.3 43.8 1.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 11.0 3.8 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
NH Ostrava 4 0:00 11.0 2.0 0.0 1.3 0.0 3.3/5.0 65.0 2.0
BK Snakes Ostrava 3 0:00 14.0 4.3 0.0 1.3 0.0 1.3/4.0 33.3 3.7
Slavia Kroměříž 2 0:00 20.0 8.5 0.0 0.5 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Tygři Brno 2 0:00 17.5 6.0 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
SK Žabovřesky 4 0:00 8.5 2.3 0.0 0.5 0.0 2.5/4.8 52.6 2.5
FASTAV Zlín 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 14.0 2.0 0.0 2.5 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 27:30 13.5 3.0 66.7 2.0 50.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Opava 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
NH Ostrava 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.0 0.0 4.5/8.5 52.9 2.0
Snakes Ostrava 2 28:19 10.5 3.0 75.0 1.5 60.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
JBC Brno 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BASKET Brno "B" 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
NH Ostrava 2 26:06 7.0 1.5 25.0 0.5 12.5 2.5/2.5 100.0 1.5
BASKET Brno 1 27:04 14.0 2.0 50.0 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Příbor 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 2 23:00 4.5 0.5 12.5 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
Olomouc 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SK Žabovřesky 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BC Nový Jičín 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.7 0.0 0.0/1.3 0.0 2.3
Sluneta Ústí n. L. 2 23:35 3.5 1.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Nový Jičín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
TJ Start Havířov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Opava 1 29:28 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Brno 1 23:28 4.0 0.0 0.0 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 1 26:58 4.0 1.0 16.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5