Jan Nádherný

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Basketpoint Frýdek-Místek
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
135
Procento vítězství
54.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 3 - 5.0 2 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žáci U14 - skupina F Basketpoint Frýdek-Místek 11 - 20.2 8.7 0.3 1.9/4.5 42.9 - -
2021/22 žáci U15 - skupina E Basketpoint F-M 9 - 21.7 8 1.3 1.7/3.7 45.5 - -
2021/22 mladší žáci U14 - liga D Basketpoint Frýdek-Místek 11 - 23.5 9.5 0.8 2/3.2 62.9 - -
2021/22 žáci U15 - liga C Basketpoint F-M 8 - 20.3 8.1 0.6 2.1/3.3 65.4 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina D Basketpoint Frýdek-Místek 3 - 10.0 1.7 1.7 1.7/2 83.3 - -
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Basketpoint Frýdek-Místek 2 - 15.0 3.5 1.5 3.5/5.5 63.6 - -
2022/23 kadeti U17 - Skupina C Basketpoint Frýdek-Místek 13 - 12.3 5 0.4 1.2/1.9 60.0 - -
2022/23 žáci U15 - Skupina E Basketpoint F-M 12 - 24.6 8.7 1.1 4/5.9 67.6 - -
2022/23 žáci U15 - extraliga B Basketpoint F-M 14 - 24.9 7.9 1.3 5.3/7.3 72.5 - -
2022/23 kadeti U17 - finálová skupina Basketpoint Frýdek-Místek 10 - 12.6 4.5 0.6 1.8/2.7 66.7 - -
2023/24 junioři U19 - Skupina C BP Frýdek-Místek 3 - 8.3 2.7 0.3 2/3.3 60.0 - -
2023/24 kadeti U17 - skupina B Basketpoint Frýdek-Místek 12 28.4 15.3 4.5 /7.7 1.5 1.8/3.1 59.5 1.4 13.7
2023/24 junioři U19 - Skupina C BP Frýdek-Místek 14 - 14.5 3.8 1.8 1.6/2.1 73.3 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů Basketpoint FM 2 - 10.0 2 /2 2 0/0 0.0 2.5 7.5
2023/24 junioři U19 - play-out C BP Frýdek-Místek 4 - 12.5 4.3 1 1/1.3 80.0 - -
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Basketpoint Frýdek-Místek 4 26.3 13.8 3.3 /9.3 1.8 2/3.5 57.1 1.5 11.0
Průměr za kariéru 33.8 3.3 17.6 6.1 1.0 2.3/3.6 240.1 1.5 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Olomouc 7. 10. 2023
2B body 9 BK Příbor 8. 2. 2024
3B body 4 BASKET Brno "B" 1. 11. 2023
Obranné doskoky 9 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024
Útočné doskoky 6 BK Opava 16. 9. 2023
Doskoky celkem 13 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024
Body 25 BK Příbor 8. 2. 2024
Užitečnost 25 Tygři Brno 1. 10. 2023
Asistence 5 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BA Nymburk 18. 2. 2023 2022/23
2B body 23 BK Snakes Orlová 22. 1. 2022 2021/22
3B body 4 BK Opava 10. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 9 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 6 BK Opava 16. 9. 2023 2023/24
Doskoky celkem 13 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024 2023/24
Body 48 BASKET Brno 14. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 25 Tygři Brno 1. 10. 2023 2023/24
Asistence 5 BK Loko Plzeň 11. 2. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 5. 2023 Skupina C Sokol Karviná 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 5. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/6 33.3
16. 9. 2023 skupina B BK Opava 28:39 19 4 36.4 2 40.0 5/8 62.5
17. 9. 2023 skupina B NH Ostrava 27:45 14 4 100.0 1 50.0 3/5 60.0
23. 9. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 9. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 17 3 0.0 2 0.0 5/8 62.5
26. 9. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2023 Český pohár mužů BK Hladnov 0:00 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BASKET Brno 28:39 16 6 75.0 1 14.3 1/2 50.0
1. 10. 2023 skupina B Tygři Brno 28:34 22 4 66.7 4 66.7 2/2 100.0
7. 10. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 15 3 0.0 1 0.0 6/7 85.7
8. 10. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 16 4 0.0 2 0.0 2/2 100.0
14. 10. 2023 skupina B BA Nymburk 26:24 18 4 66.7 3 60.0 1/3 33.3
15. 10. 2023 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 30:13 16 6 66.7 1 16.7 1/2 50.0
25. 10. 2023 Český pohár mužů SNAK A 0:00 15 3 100.0 3 100.0 0/0 0
1. 11. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 19 3 0.0 4 0.0 1/1 100.0
8. 11. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 16 3 0.0 3 0.0 1/1 100.0
11. 11. 2023 Skupina C Slavia Kroměříž 0:00 14 2 0.0 3 0.0 1/1 100.0
12. 11. 2023 Skupina C BC Nový Jičín 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/1 0.0
18. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 26:43 6 2 40.0 0 0.0 2/3 66.7
17. 11. 2023 Skupina C BK Příbor 0:00 17 4 0.0 3 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina B Snakes Ostrava 30:50 16 5 62.5 1 20.0 3/6 50.0
2. 12. 2023 Skupina C BCM Orli Prostějov 0:00 24 7 0.0 3 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2023 Skupina C Olomouc 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 12. 2023 skupina B Tygři Brno 34:07 24 8 57.1 2 33.3 2/3 66.7
10. 12. 2023 skupina B BASKET Brno 27:49 8 4 44.4 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 Skupina C BASKET Brno "B" 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 Skupina C JBC Brno 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/1 0.0
6. 1. 2024 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 26:24 14 4 66.7 2 28.6 0/1 0.0
7. 1. 2024 skupina B BA Nymburk 24:22 11 3 50.0 1 20.0 2/2 100.0
13. 1. 2024 play-out C BASKET Brno "B" 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
14. 1. 2024 play-out C JBC Brno 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 nadstavba B Válečníci Děčín 24:06 11 5 71.4 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2024 nadstavba B Sluneta Ústí n. L. 23:00 10 1 11.1 2 50.0 2/2 100.0
27. 1. 2024 play-out C Slavia Kroměříž 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
10. 2. 2024 nadstavba B Tygři Praha 26:55 19 2 28.6 4 80.0 3/5 60.0
11. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Plzeň 30:47 15 5 35.7 1 9.1 2/5 40.0
8. 2. 2024 play-out C BK Příbor 0:00 25 9 0.0 2 0.0 1/1 100.0
Celkem 39 445:17 537 149 112.0 59 62.1 62/96 64.6
Průměr 39 11:25 13.8 3.8 112.0 1.5 62.1 1.6/2.5 64.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Nový Jičín 6 0:00 22.0 8.7 0.0 0.8 0.0 2.2/4.5 48.1 1.7
BCM Orli Prostějov 5 0:00 24.0 9.6 0.0 0.2 0.0 4.2/6.0 70.0 2.4
BASKET Brno 4 0:00 28.5 10.3 0.0 1.3 0.0 4.3/4.8 89.5 1.0
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 25.5 9.0 0.0 1.8 0.0 2.3/4.0 56.3 2.0
NH Ostrava 5 0:00 17.8 4.4 0.0 1.8 0.0 3.6/6.2 58.1 0.8
Snakes Ostrava 5 0:00 17.2 5.0 0.0 1.2 0.0 3.6/5.6 64.3 1.0
SK Žabovřesky 4 0:00 20.8 8.5 0.0 0.8 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Nový Jičín 3 0:00 24.3 10.3 0.0 0.3 0.0 2.7/4.7 57.1 0.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 0:00 31.0 10.5 0.0 1.5 0.0 5.5/8.0 68.8 2.0
FASTAV Zlín 2 0:00 31.0 13.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Tygři Brno 2 0:00 29.5 8.0 0.0 2.0 0.0 7.5/9.0 83.3 3.0
BK Příbor 3 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.7
BASKET Brno "B" 4 0:00 13.0 3.3 0.0 1.8 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
BA Nymburk 2 0:00 26.0 9.5 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 2.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 25.5 10.0 0.0 0.5 0.0 4.0/4.5 88.9 1.0
BK Opava 2 0:00 25.5 9.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
Tygři Brno 2 31:20 23.0 6.0 60.0 3.0 50.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 22.5 8.5 0.0 1.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 3 7:40 14.3 4.0 133.3 1.7 125.0 1.3/1.3 100.0 1.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 14.0 3.3 0.0 1.7 0.0 2.3/3.7 63.6 -
NH Ostrava 3 0:00 13.3 5.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.7 41.2 2.7
BCM Orli Prostějov 4 0:00 10.0 3.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 57.1 1.8
BCM Orli Prostějov 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
JBC Brno 3 0:00 11.3 3.0 0.0 1.7 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
SK Žabovřesky 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 28:18 15.0 5.0 66.7 1.5 23.1 0.5/1.5 33.3 0.5
BA Nymburk 2 25:23 14.5 3.5 58.3 2.0 40.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Písek Sršni B 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Tygři Brno B 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 -
BC Nový Jičín 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 1.0
BASKET Brno 2 28:14 12.0 5.0 58.8 0.5 7.7 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Olomouc 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.5 0.0 4.0/4.5 88.9 2.0
Snakes Ostrava 2 28:46 11.0 3.5 53.8 0.5 8.3 2.5/4.5 55.6 2.5
BK Opava 1 0:00 22.0 5.0 0.0 3.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
FASTAV Zlín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BK Opava 1 28:39 19.0 4.0 36.4 2.0 40.0 5.0/8.0 62.5 2.0
Tygři Praha 1 26:55 19.0 2.0 28.6 4.0 80.0 3.0/5.0 60.0 2.0
SNAK A 1 0:00 15.0 3.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Loko Plzeň 1 30:47 15.0 5.0 35.7 1.0 9.1 2.0/5.0 40.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NH Ostrava 1 27:45 14.0 4.0 100.0 1.0 50.0 3.0/5.0 60.0 -
Válečníci Děčín 1 24:06 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TJ Start Havířov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
NH Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Karviná 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Hladnov 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0