Ervín Gerö

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
189 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
121
Procento vítězství
66.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava 9 - 3.9 1.7 /1.7 0 0.6/1.1 50.0 1.0 2.3
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava 10 - 0.7 0.3 /0.3 0 0.1/0.2 50.0 0.6 -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava A 14 - 9.2 4.1 0.1 0.6/1.7 37.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D NH Ostrava A 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava A 9 - 12.7 4.9 0.3 1.9/2.9 65.4 - -
2018/19 žáci U15 - skupina F NH Ostrava 2 - 24.0 10 1 1/1 100.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava A 10 - 9.5 3.6 0.5 0.8/1.2 66.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava A 3 24.0 8.3 3.7 0.3 0/0 0.0 1.7 4.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo NH Ostrava A 2 25.0 11.0 3.5 1 1/3 33.3 2.0 2.5
2019/20 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 9.6 3.7 0.7 0.3/0.4 60.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga NH Ostrava 8 - 4.6 1.4 0.5 0.4/0.4 100.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 4 - 11.3 3.8 0.8 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 7 10.4 3.6 1.3 /2.6 0.3 0.1/0.9 16.7 1.6 0.9
2021/22 junioři U19 - skupina E NH Ostrava B 3 - 14.3 5 1 1.3/2.3 57.1 - -
2021/22 kadeti U17 - nadstavba A NH Ostrava 8 12.1 2.1 0.4 /1.6 0.4 0.3/0.5 50.0 0.4 2.8
2021/22 kadeti U17 - předkolo play-off NH Ostrava 2 10.0 5.0 2.5 /4.5 0 0/1 0.0 1.0 3.5
2021/22 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 3 9.0 2.0 1 /2.3 0 0/0.7 0.0 0.7 0.3
2022/23 junioři U19 - Skupina D BC Nový Jičín 3 - 5.3 1.7 0.3 1/2 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 3 5.0 0.7 0.3 /2 0 0/0 0.0 - -0.7
Průměr za kariéru 17.3 2.9 6.5 2.5 0.3 0.5/1.0 116.0 1.0 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BK Pardubice B - Holice 29. 5. 2022
2B body 3 BK Pardubice B - Holice 29. 5. 2022
3B body 1 BK Pardubice B - Holice 29. 5. 2022
Obranné doskoky 1 Snakes Ostrava 28. 9. 2022
Doskoky celkem 1 Snakes Ostrava 28. 9. 2022
Body 11 BK Pardubice B - Holice 29. 5. 2022
Užitečnost 2 Snakes Ostrava 28. 9. 2022
Asistence 1 GBA Sojky Pelhřimov 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Příbor 18. 9. 2018 2018/19
2B body 11 BK Krnov 13. 9. 2018 2018/19
3B body 3 Snakes Ostrava 26. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Tygři Praha 25. 2. 2022 2021/22
Útočné doskoky 1 BA Nymburk 23. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 Tygři Praha 25. 2. 2022 2021/22
Body 30 BK Krnov 13. 9. 2018 2018/19
Užitečnost 10 USK 9. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 Snakes Ostrava 14. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D Lions J. Hradec 0:00 1 0 0 1/4 25.0
28. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 0:00 4 2 0 0/0 0
29. 5. 2022 Skupina D BK Pardubice B - Holice 0:00 11 3 1 2/2 100.0
17. 9. 2022 skupina B PCE 4:45 0 0 0 0/0 0
18. 9. 2022 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 5:41 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B Snakes Ostrava 4:16 2 1 0 0/0 0
Celkem 6 14:42 18 6 1 3/6 50.0
Průměr 6 2:27 3.0 1.0 0.2 0.5/1.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKUP-BCM Olomouc 5 0:00 10.6 4.2 0.0 0.2 0.0 1.6/2.4 66.7 0.6
BC Nový Jičín 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Vlci Žďár 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vlci Žďár 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK Praha 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Opava 2 3:25 10.0 3.5 140.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BK Snakes Ostrava 6 0:00 3.2 0.8 0.0 0.2 0.0 1.0/3.7 27.3 1.7
Tygři Brno 4 0:00 4.8 1.8 350.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 2.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Snakes Frýdek-Místek 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Nymburk 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Valmez 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
USK 5 10:09 2.6 0.8 44.4 0.2 50.0 0.4/1.2 33.3 0.4
BK Pardubice B - Holice 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Snakes Ostrava 2 16:04 5.0 1.5 60.0 0.5 12.5 0.5/1.0 50.0 1.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 9:47 5.0 2.5 55.6 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
STRABAG Zlín 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Příbor 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Brno 2 8:39 3.5 1.0 66.7 0.5 50.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Tygři Praha 2 12:14 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 12:38 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 11:46 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 6:58 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 4:16 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 10:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 4:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 5:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -