Michal Grill

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 15 let
Aktuální klub
BK Lions J. Hradec
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
250
Procento vítězství
68.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Lions J. Hradec 4 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina A BK Lions J. Hradec 12 - 2.3 0.9 0.0 0 0.0 0.5/1.2 42.9 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - F1 (o 1. - 3. místo) BK Lions J. Hradec 6 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A Lions J. Hradec m 12 - 5.1 2.2 0.0 0 0.0 0.8/1.2 64.3 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - zákl. sk. B Lions J. Hradec m 12 - 11.3 5.3 0.0 0 0.0 0.8/1.8 45.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o postup na NF Lions J. Hradec 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 12 - 6.0 2.6 0.0 0 0.0 0.8/1.9 43.5 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 6 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.7/2.2 30.8 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 8.2 3.2 0.0 0 0.0 1.8/5.5 33.3 - -
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina B Lions J. Hradec m 6 - 16.8 7.2 0.0 0 0.0 2.5/3.7 68.2 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina BB Lions J. Hradec m 4 - 9.5 4.3 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2016/17 mladší minižactvo U12 - skupina F Lions J. Hradec m 6 - 11.0 4.7 0.0 0 0.0 1.7/3.7 45.5 - -
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o postup na NF Lions J. Hradec 1 - 17.0 6 0.0 0 0.0 5/9 55.6 - -
2016/17 nejmladší minižactvo U11 - skupina "F" Lions J. Hradec m 6 - 13.8 6.2 0.0 0 0.0 1.5/4.7 32.1 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - skupina BBB Lions J. Hradec m 6 - 5.5 2.7 0.0 0 0.0 0.2/1.5 11.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 12 - 3.3 1.3 0.0 0.1 0.0 0.6/1.7 35.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B Fio banka J. Hradec 4 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "B" Fio banka J. Hradec m 4 - 14.5 7 0.0 0 0.0 0.5/2.3 22.2 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "BB" Fio banka J. Hradec m 6 - 15.3 7.3 0.0 0.2 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 11 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Fio banka J. Hradec 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "AAA" Fio banka J. Hradec m 3 - 9.0 4.3 0.0 0 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2017/18 starší minižactvo U13 - skupina "DDD" Fio banka J. Hradec m 4 - 17.0 8.5 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 9 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/0.6 60.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina D BK Pelhřimov 11 - 11.1 4.5 0.0 0 0.0 2/4.1 48.9 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 7 - 4.3 1.7 0.0 0 0.0 0.9/2 42.9 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 7 - 7.1 2 0.0 0.4 0.0 1.9/3.4 54.2 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B BK Lions J. Hradec 14 - 8.1 2.4 0.0 0.5 0.0 1.9/3.4 54.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 7 - 11.4 5.1 0.0 0 0.0 1.1/1.7 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 6 - 0.5 0.2 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 8 - 9.4 3.3 0.0 0.3 0.0 2.1/4 53.1 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 6 - 9.8 4.5 0.0 0.2 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Lions J. Hradec 1 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 3 - 12.0 4.7 0.0 0.7 0.0 0.7/3 22.2 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BK Lions J. Hradec 4 - 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 2 - 8.5 3 /3 100.0 0.5 100.0 1/1 100.0 2.0 6.5
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo BK Lions J. Hradec 2 - 11.5 4 /4 100.0 0.5 100.0 2/2 100.0 0.5 11.0
2021/22 kadeti U17 - skupina A BK Lions J. Hradec 6 15.2 3.2 0.7 /1.3 50.0 0.5 60.0 0.3/0.5 66.7 2.7 3.5
Průměr za kariéru 31.0 0.4 7.3 3.0 31.3 0.1 32.5 0.9/2.1 208.0 1.6 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
2B body 6 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
3B body 2 Tygři Praha 25. 9. 2021
Obranné doskoky 4 BA Sparta Praha 23. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Doskoky celkem 6 Sokol Pražský 9. 10. 2021
Body 14 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
Užitečnost 14 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
Asistence 4 Sokol Pražský 9. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SAM Brno 25. 1. 2020 2019/20
2B body 12 Tigers Č. Budějovice mix 3. 3. 2018 2017/18
3B body 2 NH Ostrava A 11. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 4 BA Sparta Praha 23. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 6 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Body 25 Spartak Kaplice m 21. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 14 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021 2021/22
Asistence 4 Sokol Pražský 9. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A Sokol Vyšehrad 0:00 11 4 100.0 1 100.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina A BK Opava 0:00 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
27. 6. 2021 2. kolo Vlci Žďár 0:00 9 2 100.0 1 100.0 2/2 100.0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 14 6 100.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 12:23 6 0 0.0 2 100.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A USK 27:10 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 20:08 4 2 66.7 0 0.0 0/1 0.0
10. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 7:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 13:51 5 1 100.0 1 100.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 10 91:10 59 18 81.8 5 71.4 8/9 88.9
Průměr 10 9:07 5.9 1.8 81.8 0.5 71.4 0.8/0.9 88.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek Sršni h 17 0:00 6.1 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.9 37.5 1.2
Tigers Č. Budějovice mix 6 0:00 12.2 5.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 27.3 0.7
BK Strakonice d 9 0:00 7.3 3.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 57.1 1.6
Sokol Písek Sršni h B 8 0:00 6.9 3.3 0.0 0.0 0.0 0.4/1.6 23.1 0.8
BK Strakonice d 6 0:00 8.7 3.5 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.2
BSK Č. Budějovice mix 6 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.2
BK Strakonice d 4 0:00 9.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.0/2.8 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0
Sokol Písek 4 0:00 9.0 2.8 0.0 0.3 0.0 2.8/3.8 73.3 2.3
BK Tábor h 6 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sojky Pelhřimov h 3 0:00 10.3 5.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 0.3
BK Pardubice 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 3.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
SKB Strakonice h 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
USK Praha 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 41.7 1.3
BA Nymburk 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
TJ Sokol Kbely 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 3.0
USK Praha 5 0:00 3.6 1.2 0.0 0.2 0.0 0.6/1.4 42.9 1.8
Spartak Kaplice mix 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BA Sparta 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 4.5
Sojky Pelhřimov h 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 1.5
Tygři Praha 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/7.0 28.6 2.0
Tygři Praha 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Jižní Supi 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Nymburk 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 5 0:00 2.8 1.2 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.8
Královští Sokoli 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
Sokol Žižkov 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Jiskra Domažlice 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.7
Sokol Písek Sršni h 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
NH Ostrava A 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 9.0 2.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BVK Holice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Tygři Praha 1 12:23 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BA Sparta Praha 1 13:51 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 1 20:08 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
USK 1 27:10 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Tigers Č. Budějovice mix 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Klatovy 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Tábor 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Pod U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Šlapanice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Písek Sršni 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Válečníci Děčín 1 7:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Loko Plzeň 1 10:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0