Daniel Kučera

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
99
Procento vítězství
66.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava A 9 - 3.1 1.4 0 0.2/0.9 25.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. D NH Ostrava A 7 - 3.3 1.6 0 0.1/0.3 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava A 12 - 11.4 5.5 0 0.4/1.8 23.8 - -
2018/19 žáci U15 - skupina F NH Ostrava 2 - 0.5 0 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava A 12 - 5.7 2.8 0 0/0.7 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava A 3 13.7 1.3 0.7 0 0/0.3 0.0 0.3 3.3
2018/19 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo NH Ostrava A 2 16.5 8.0 3.5 0 1/1.5 66.7 0.5 17.0
2019/20 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 9.1 4.1 0 0.9/1.7 55.0 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga NH Ostrava 10 - 4.3 1.9 0.1 0.2/1 20.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 3 11.3 2.0 0.7 /1.3 0 0.7/1.3 50.0 2.3 1.7
2021/22 kadeti U17 - skupina B NH Ostrava 11 7.7 2.2 0.9 /1.7 0 0.4/0.9 40.0 1.2 3.3
2021/22 junioři U19 - skupina E NH Ostrava B 10 - 12.8 5.9 0.1 0.7/1.8 38.9 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina NH Ostrava 3 - 6.0 2.7 0 0.7/1.7 40.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina D BC Nový Jičín 3 - 7.3 3.7 0 0/2 0.0 - -
Průměr za kariéru 16.5 1.9 6.3 2.9 0.0 0.4/1.2 76.6 1.7 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 5 Sokol Karviná 28. 5. 2022
Body 10 Sokol Karviná 28. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Opava 7. 10. 2018 2018/19
2B body 11 TBS Přerov 6. 11. 2021 2021/22
3B body 1 ADFORS Basket Litomyšl 11. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BK Opava 25. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 Snakes Ostrava 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 Snakes Ostrava 14. 11. 2021 2021/22
Body 25 BC Nový Jičín 15. 1. 2022 2021/22
Užitečnost 11 Snakes Ostrava 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 1 Sokol Písek 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D Lions J. Hradec 10 5 0 0/0 0
28. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 10 5 0 0/6 0.0
29. 5. 2022 Skupina D BK Pardubice "B" 2 1 0 0/0 0
Celkem 3 22 11 /6 0.0
Průměr 3 7.3 3.7 0.0 0.0/2.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BC Nový Jičín 3 0:00 11.7 5.7 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Vlci Žďár 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SKUP-BCM Olomouc 4 0:00 7.5 3.8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
BC Nový Jičín 1 0:00 25.0 11.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Snakes Frýdek-Místek 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
KRN 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Snakes Ostrava 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.8
BK Pelhřimov 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Basket Valmez 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Nymburk 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
Lions J. Hradec 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 1.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Opava 2 9:45 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 9:57 3.0 1.0 40.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 9:02 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Tygři Brno 3 10:52 1.3 0.3 50.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 9:24 3.0 1.0 50.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Nymburk 1 7:54 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Písek 1 8:49 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice "B" 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -