Martin Kamitz

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BK Pardubice B - Holice
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
294
Procento vítězství
39.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina C - 5x5 BK KARA Trutnov 5 - 7.0 3.2 0 0.6/2.4 25.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina C - 5x5 BK KARA Trutnov 10 - 8.1 4 0 0.1/0.9 11.1 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo BK KARA Trutnov 4 - 4.5 2 0 0.5/1.3 40.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BK KARA Trutnov 4 - 6.3 2.8 0 0.8/2 37.5 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 10.-12.místo BK KARA Trutnov 2 - 15.0 6 0 3/5.5 54.5 - -
2015/16 starší minižáci U13 - základní KT 19 - 4.4 1.9 0 0.5/2.2 22.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BK KARA Trutnov 9 - 18.4 7.9 0 2.7/6 44.4 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní BK Loko Trutnov "B" 4 - 9.3 4 0 1.3/3.8 33.3 - -
2015/16 starší minižáci U13 - o 9.- 12.místo KT 2 - 7.0 3 0 1/4 25.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o 9.- 12.místo BK KARA Trutnov 2 - 21.5 10 0 1.5/5 30.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - základní Královští Sokoli 26 - 13.0 5.8 0 1.4/3.9 36.3 - -
2016/17 žáci U15 - skupina D Loko Trutnov 3 - 1.0 0.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o MČR Královští Sokoli 4 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina D Královští Sokoli 12 - 14.9 6 0.2 2.4/4.6 52.7 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C Královští Sokoli 10 - 14.9 6 0.4 1.7/3.2 53.1 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. B Královští Sokoli 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. B Královští Sokoli 14 - 6.2 2 0.2 1.6/3.1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - 2. kolo Královští Sokoli 2 - 10.5 3.5 1 0.5/2.5 20.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B BVK Holice 14 - 7.2 1.9 0.7 1.2/2.1 56.7 - -
2018/19 žáci U15 - skupina C Loko Trutnov 11 - 14.9 5.2 0.8 2.1/3.5 59.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C Loko Trutnov 16 - 11.4 3.3 1.1 1.8/3.1 56.0 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga BVK Holice 16 - 7.8 2.2 0.6 1.6/3.2 49.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C play-off Loko Trutnov 4 - 7.8 2.8 0.3 1.5/2.5 60.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C BVK Holice 3 - 7.3 2 0.7 1.3/2.7 50.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B BVK Holice 14 - 12.2 3.1 1.4 1.6/2.6 62.2 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Loko Trutnov 3 - 20.7 5.7 2.3 2.3/3.7 63.6 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina BVK Holice 5 - 7.6 0.8 1.6 1.2/1.6 75.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina B BVK Holice 4 - 11.3 4 0.3 2.5/5 50.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 1 15.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2021/22 muži - základní BK Loko Trutnov 12 - 4.4 0.8 0.7 0.8/1.3 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 14 11.8 2.5 0.4 /1.1 0.4 0.6/0.6 100.0 1.6 0.6
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BVK Holice 8 12.8 4.4 0.5 /1.4 0.8 1.1/1.5 75.0 1.3 2.8
2021/22 junioři U19 - play-out BVK Holice 6 24.2 7.7 0.8 /3.3 1.7 1/1.5 66.7 2.7 2.8
2021/22 muži - play-off BK Loko Trutnov 2 - 3.0 0.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina D BK Pardubice B - Holice 3 - 6.3 2 0.7 0.3/1.3 25.0 - -
2022/23 junioři U19 - 2. kolo BK Pardubice B - Holice 2 - 6.5 2.5 0.5 0/0.5 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - Skupina B BK Pardubice B - Holice 5 - 12.6 3 1.6 1.8/2.6 69.2 - -
Průměr za kariéru 30.8 1.5 9.2 3.2 0.5 1.3/2.7 181.9 2.1 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 TJ Sokol Kbely 18. 9. 2022
2B body 6 Basket Poděbrady 2. 10. 2022
3B body 4 ADFORS Basket Litomyšl 28. 9. 2022
Body 17 Basket Poděbrady 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Sokol Vysoké Mýto 1. 10. 2017 2017/18
2B body 18 TJ Jiskra Heřmanův Městec 28. 1. 2017 2016/17
3B body 4 Sokol Vysoké Mýto 10. 2. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 19. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Tygři Brno 4. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 BCM Orli Prostějov 19. 12. 2021 2021/22
Body 36 TJ Jiskra Heřmanův Městec 28. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 14 BCM Orli Prostějov 2. 4. 2022 2021/22
Asistence 2 Jižní Supi 19. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 3 0 1 0/0 0
28. 5. 2022 Skupina D Lions J. Hradec 2 1 0 0/0 0
29. 5. 2022 Skupina D BC Nový Jičín 14 5 1 1/4 25.0
11. 6. 2022 2. kolo Olomouc 2 1 0 0/0 0
12. 6. 2022 2. kolo Olomouc 11 4 1 0/1 0.0
17. 9. 2022 Skupina B BK Brandýs 6 3 0 0/1 0.0
18. 9. 2022 Skupina B TJ Sokol Kbely 14 3 1 5/6 83.3
24. 9. 2022 základní TJ Turnov 4 1 0 2/4 50.0
25. 9. 2022 základní TJ Jiskra Hořice 3 0 1 0/0 0
28. 9. 2022 Skupina B ADFORS Basket Litomyšl 14 1 4 0/0 0
1. 10. 2022 Skupina B Tesla Pardubice 12 2 2 2/4 50.0
2. 10. 2022 Skupina B Basket Poděbrady 17 6 1 2/2 100.0
Celkem 12 102 27 12 12/22 54.5
Průměr 12 8.5 2.3 1.0 1.0/1.8 54.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Jiskra Heřmanův Městec 6 0:00 17.0 8.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.2
BK Brandýs n. L. 4 0:00 20.8 9.0 0.0 0.5 0.0 1.3/3.3 38.5 2.3
BC Chrud. 4 0:00 17.0 4.8 0.0 1.8 0.0 2.3/4.5 50.0 2.5
Sokol Hradec Králové 6 0:00 10.3 4.2 0.0 0.0 0.0 2.0/5.7 35.3 1.3
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 15.3 6.5 0.0 0.3 0.0 1.5/3.5 42.9 1.8
SŠB Pardubice 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.3 47.1 4.0
TJ AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 22.5 8.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
ADFORS Basket Litomy 6 0:00 7.3 3.2 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.8
Basket Poděbrady 4 0:00 11.0 3.8 0.0 0.8 0.0 1.3/3.5 35.7 1.3
BC Vysočina 3 0:00 13.7 4.0 0.0 1.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Sokol N. Paka 2 0:00 20.5 8.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Nová Paka 4 0:00 10.0 3.8 0.0 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 3.3
BVK Holice 8 0:00 5.0 2.1 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 31.6 1.1
Tesla Pardubice 2 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Pod U17B 4 0:00 9.0 2.3 0.0 1.0 0.0 1.5/2.8 54.5 3.3
Královští Sokoli 2 0:00 16.5 5.5 0.0 0.5 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
BK Vividbooks Pardub 7 0:00 4.6 2.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.3 44.4 0.9
BK Brandýs n. L. 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.7 0.0 2.0/2.7 75.0 2.3
Snakes Ostrava 4 0:00 7.8 1.8 0.0 1.0 0.0 1.3/4.0 31.3 3.0
Sokol Hradec 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 4 15:57 7.5 0.5 50.0 1.5 37.5 2.0/2.8 72.7 2.3
BSK Continental TJ J 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.0 0.0 5.0/8.5 58.8 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
PŘÍ 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.3 0.0 1.5/3.5 42.9 2.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.0 2.5 0.0 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
BC Vysočina 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 5.0
BCM Orli Prostějov 4 17:05 6.3 1.5 50.0 0.8 25.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BK Kladno 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Loko Plzeň 4 24:27 5.3 0.5 15.4 1.3 45.5 0.5/0.5 100.0 2.8
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 9.0 1.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
BVK Holice 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
USK Praha 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Tygři JBC Brno B 2 0:00 7.5 0.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
TJ Svitavy 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 1.7
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.5 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BK Pce 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 5.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BC Nový Jičín 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sokol ZVUS Hradec Králové 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Olomouc 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Tesla Pardubice 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
kval. 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
STHAV 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
BK Bizoni Náchod 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
BA Sparta Praha 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 1.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Tygři Brno 2 11:24 5.0 0.0 0.0 1.0 40.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Snakes Ostrava 2 12:25 5.0 0.0 0.0 1.0 40.0 2.0/2.0 100.0 3.5
BK Lions J. Hradec 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
BA Sparta 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NH Ostrava 2 13:07 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 9:27 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Opava 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Brandýs 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Draci Vysoké Mýto 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Turnov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Nová Paka 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno 2 13:52 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 8:39 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Přelouč 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Vysočina 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 2 6:44 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Opava 1 15:09 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 2.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol BK Chrudim 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 15:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -