Sokol Žižkov B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 6. 5. 2023
Vladimír Vondraš
vladvon04@gmail.com

Trenér

od: 11. 5. 2023
Václav Dobeš
vaclavdobes@seznam.cz
724 089 274

1. asistent trenéra

od: 11. 5. 2023
Vladimír Vondraš
vladvon04@gmail.com

Asistent trenéra

od: 11. 5. 2023
Jakub Mašek
kubamasek05@gmail.com

Asistent trenéra

od: 11. 5. 2023
Ing. Pavel Toušek
paveltousek@seznam.cz

Technický zápis

od: 4. 10. 2023
František Kumbera
frantisek.kum@seznam.cz

Technický zápis

od: 4. 10. 2023
Vladimír Vondraš
vladvon04@gmail.com

Technický zápis

od: 5. 10. 2023
Jan Bohatý
baba.pavla@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I
Koněvova
13000 Praha 3

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Štěpán Sedláček 2007 160 17 3 9.0 3.0 0.3 2.0/4.3 46.2 0.3
Šimon Houfek 2006 155 18 3 7.0 2.3 0.7 0.3/1.3 25.0 3.7
David Gabriel Raduta 2006 146 18 3 6.3 1.7 0.7 1.0/2.7 37.5 2.7
Daniel Jupa 2006 18 3 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
Vladimir Samoylov 2006 18 3 5.0 0.0 1.3 1.0/2.3 42.9 1.3
Filip Tichý 2007 17 3 4.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Tomáš Elich 2006 0 18 3 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Jan Vávra 2006 164 18 3 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Tomáš Lísa 2006 174 18 3 2.0 0.0 0.7 0.0/0.0 0.0 0.3
Filip Toušek 2007 0 17 3 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
Ondřej Štěpnička 2007 0 17 3 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Vojtěch Janeček 2006 160 18 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alfréd Balík 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Daniel 2007 170 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Fiala 2007 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Nevšímal 2006 162 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karel Vagner 2007 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Palas 2007 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Svojtka 2007 146 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sebastien Bogli 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Danil Zienkin 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mirza Tahirovič 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Majkus 2006 160 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kyryl Ostapko 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Rauvolf 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Bartoš 2006 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matija Vekič 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Timotej Štrupl 2006 168 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Matějíček 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Bažant 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Semadar 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Šmíd 2008 160 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Roman Knobloch 2008 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19248 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 14. 4. 2024 Sokol Žižkov B : 0 /0 %
19243 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 24. 3. 2024 Jižní Supi : 0 /0 %
19246 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 23. 3. 2024 Sokol Žižkov B : 0 /0 %
19244 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 9. 3. 2024 Válečníci Děčín B : 0 /0 %
19110 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 27. 1. 2024 Jižní Supi 90:39 15 2 3/8 37.5%
19108 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 14. 1. 2024 Válečníci Děčín B 90:71 33 6 6/14 42.9%
19103 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 1. 2024 SloVarn U19 68:53 21 1 8/17 47.1%
19100 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 12. 2023 BA LYNX Liberec 110:48 18 1 9/26 34.6%
19096 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 12. 2023 AŠ Mladá Boleslav 90:46 11 7 3/8 37.5%
19086 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 12. 2023 Jižní Supi 69:73 25 3 10/18 55.6%
19079 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 12. 11. 2023 SloVarn U19 84:88 31 6 4/9 44.4%
19076 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 11. 11. 2023 Válečníci Děčín B 79:69 28 3 4/7 57.1%
19072 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 22. 10. 2023 AŠ Mladá Boleslav 44:100 15 3 5/19 26.3%
19068 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 21. 10. 2023 BA LYNX Liberec 59:67 24 2 5/19 26.3%
19062 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 13. 10. 2023 BA 2006´ Roudnice n.L. 92:47 21 1 2/11 18.2%
19090 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 4. 10. 2023 BA 2006´ Roudnice n.L. 73:83 28 2 11/21 52.4%
27 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 21. 5. 2023 Sokol Nová Paka 76:43 13 4 5/7 71.4%
24 kvalifikace o ligu (junioři U19) Hosté 20. 5. 2023 SK UP BCM Olomouc 124:49 12 4 13/26 50%
25 kvalifikace o ligu (junioři U19) Domácí 20. 5. 2023 FASTAV Zlín 54:103 19 4 4/10 40%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 20. 5. 2023
11:30
SK UP BCM Olomouc
Sokol Žižkov B
124
49
40
5
73
13
104
29
Skupina D Review
1. kolo 20. 5. 2023
16:00
Sokol Žižkov B
FASTAV Zlín
54
103
17
21
34
45
43
75
Skupina D Review
1. kolo 21. 5. 2023
09:00
Sokol Nová Paka
Sokol Žižkov B
76
43
20
11
38
26
58
37
Skupina D Review
8. kolo 4. 10. 2023
19:00
Sokol Žižkov B
BA 2006´ Roudnice n.L.
73
83
21
31
33
48
60
66
Skupina C Review
1. kolo 13. 10. 2023
20:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Sokol Žižkov B
92
47
28
13
56
19
72
31
Skupina C Review
2. kolo 21. 10. 2023
17:00
Sokol Žižkov B
BA LYNX Liberec
59
67
17
13
28
36
44
53
Skupina C Review
3. kolo 22. 10. 2023
10:00
Sokol Žižkov B
AŠ Mladá Boleslav
44
100
8
34
15
57
35

72
Skupina C Review
4. kolo 11. 11. 2023
13:00
Válečníci Děčín B
Sokol Žižkov B
79
69
20
18
31
45
57
56
Skupina C Review
5. kolo 12. 11. 2023
10:00
Sokol Žižkov B
TJ Slovan Varnsdorf
84
88
22
22
41
39
68
68
Skupina C Review
7. kolo 3. 12. 2023
10:00
Sokol Žižkov B
Jižní Supi
69
73
25
27
41
38
54
61
Skupina C Review
9. kolo 16. 12. 2023
17:00
AŠ Mladá Boleslav
Sokol Žižkov B
90
46
24
5
46
25
67
40
Skupina C Review
10. kolo 17. 12. 2023
10:00
BA LYNX Liberec
Sokol Žižkov B
110
48
28
8
50
21
81
37
Skupina C Review
11. kolo 13. 1. 2024
12:00
TJ Slovan Varnsdorf
Sokol Žižkov B
68
53
20
10
31
21
48
29
Skupina C Review
12. kolo 14. 1. 2024
10:00
Sokol Žižkov B
Válečníci Děčín B
90
71
25
7
49
31
70
53
Skupina C Review
13. kolo 27. 1. 2024
16:00
Jižní Supi
Sokol Žižkov B
90
39
30
9
42
16
67
27
Skupina C Review
2. kolo 9. 3. 2024
14:00
Sokol Žižkov B
Válečníci Děčín B
skupina C o 5. - 7. místo Preview
4. kolo 23. 3. 2024
00:00
Jižní Supi
Sokol Žižkov B
skupina C o 5. - 7. místo Preview
1. kolo 24. 3. 2024
00:00
Sokol Žižkov B
Jižní Supi
skupina C o 5. - 7. místo Preview
6. kolo 14. 4. 2024
00:00
Válečníci Děčín B
Sokol Žižkov B
skupina C o 5. - 7. místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 7 13
2023/24 kvalifikace o ligu 4 3
2022/23 kvalifikace o ligu 4 3
2019/20 liga 5 25