Válečníci Děčín B

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 14. 7. 2019
Jan Kout
kouthonza@seznam.cz
608 522 882

1. asistent trenéra

od: 14. 7. 2019
Robert Landa
robert.landa@post.cz
774 597 780

Trenér

od: 6. 9. 2021
Jonáš Písařík
xf12345@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 11. 11. 2021
Tomáš Turek
tomasturek12@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub Děčín z.s.
Maroldova
405 02 Děčín I

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Filip Kočka 2003 184 18 8 16.1 5.8 0.5 3.1/6.1 51.0 1.0
Adam Stárek 2003 18 9 8.8 3.7 0.1 1.1/2.6 43.5 2.7
Milan Hyka 2004 0 17 7 8.6 2.4 0.9 1.1/1.3 88.9 1.9
Matyáš Fichtner 2004 185 17 7 7.7 2.1 0.7 1.3/2.1 60.0 2.9
Patrik Fedoruc 2003 18 7 7.1 2.7 0.3 0.9/3.3 26.1 2.9
Jáchym Cita 2002 185 19 2 20.5 5.0 3.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Michal Mityska 2003 150 18 3 10.7 4.3 0.7 0.0/2.3 0.0 2.0
Ondřej Loun 2003 202 18 2 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
David Dvořák 2004 151 17 8 2.8 1.4 0.0 0.0/1.1 0.0 1.3
Filip Labuta 2003 177 18 4 5.3 2.0 0.3 0.5/0.8 66.7 2.3
Ondřej Kučírek 2003 152 18 7 2.4 0.1 0.7 0.0/0.0 0.0 1.4
Matouš Mityska 2003 150 18 2 7.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Daniel Horák 2004 183 17 2 6.5 2.5 0.5 0.0/2.0 0.0 2.0
Aleš Abraham 2003 182 18 1 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Matěj Koberec 2003 18 9 1.2 0.4 0.0 0.3/0.7 50.0 0.9
David Suda 2003 155 18 6 1.7 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
Petr Ďurana 2005 182 16 2 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Jan Bečka 2006 194 15 1 7.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Zdeněk Klíma 2003 140 18 5 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 50.0 0.0
Josef Sýkora 2004 185 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Ivan Dvořák 2006 164 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Valenta 2005 175 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jan Brož 2004 161 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Hladík 2005 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Rejthar 2004 198 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Vojtíšek 2004 183 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Kučera 2005 181 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Kafka 2003 183 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Schwarz 2005 172 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Raymond 2004 197 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Flemmer 2005 181 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Černý 2005 177 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Willi Horák 2004 160 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Hlaváč 2006 167 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karel Rajchl 2005 180 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Trbola 2004 197 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Kolář 2005 180 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19145 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 4. 12. 2021 BK Baník Most 52:59 0 0 0/0 % 0
19198 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 21. 11. 2021 BK Kladno 59:73 26 3 12/8 60% 13
19194 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 20. 11. 2021 ŠSK Slaný 61:77 23 8 7/12 36.8% 25
19187 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 7. 11. 2021 BA 2006´ Roudnice n.L. 44:66 11 2 16/15 51.6% 22
19182 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 BK R&J EBC Mělník 82:41 29 5 9/9 50% 18
19176 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 10. 2021 BA LYNX Liberec 50:100 43 3 5/1 83.3% 13
19172 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 16. 10. 2021 AŠ Mladá Boleslav 45:71 27 3 8/13 38.1% 15
19169 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 10. 2021 BA Tygři Louny 54:65 25 1 1/14 6.7% 19
19164 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 BŠ Tygři Praha C 75:51 23 6 11/11 50% 17
19155 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 9. 2021 BK Brandýs nad Labem 35:79 11 2 7/17 29.2% 23
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 19. 9. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
35
79
5
22
22
37
30
59
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
13:30
Válečníci Děčín B
BŠ Tygři Praha C
75
51
15
10
34
20
53
37
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
54
65
10
17
25
31
42
53
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
14:30
AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín B
45
71
17
12
24
33
35
42
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
10:00
BA LYNX Liberec
Válečníci Děčín B
50
100
6
25
14
50
33
79
skupina B Review
8. kolo 6. 11. 2021
19:00
Válečníci Děčín B
BK R&J EBC Mělník
82
41
14
7
42
14
62
25
skupina B Review
9. kolo 7. 11. 2021
14:00
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
44
66
12
18
20
41
33
54
skupina B Review
10. kolo 20. 11. 2021
12:15
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
61
77
16
15
39
24
52
44
skupina B Review
11. kolo 21. 11. 2021
09:00
BK Kladno
Válečníci Děčín B
59
73
16
10
29
36
46
51
skupina B Review
1. kolo 4. 12. 2021
12:00
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
52
59
13
11
29
29
41
46
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
17:00
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
skupina B Preview
13. kolo 18. 12. 2021
00:00
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
15. kolo 15. 1. 2022
00:00
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
16. kolo 16. 1. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha C
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
17. kolo 29. 1. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
BA LYNX Liberec
skupina B Preview
18. kolo 30. 1. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
AŠ Mladá Boleslav
skupina B Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
20. kolo 13. 2. 2022
11:00
BK R&J EBC Mělník
Válečníci Děčín B
skupina B Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
BK Kladno
skupina B Preview
22. kolo 6. 3. 2022
00:00
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 7 24