Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 19188
ŠSK Slaný
TJ Thermia Karlovy Vary
17. 9. 2022
12:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
92
69
19
13
39
29
63
46
Review
Skupina A 1. kolo 19190
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
17. 9. 2022
15:45
Sportovní hala Křešice Ondřej Fichtner
Jakub Pešek
67
70
9
14
29
33
44
56
Review
Skupina A 1. kolo 19189
BK Kladno
BK Mariánské Lázně
17. 9. 2022
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno 67
77
19
22
43
36
56
61
Review
Skupina A 1. kolo 19187
BA Tygři Louny
BA 2006´ Roudnice n.L.
15. 9. 2022
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Tomáš Morávek
46
83
8
28
14
52
29
69
Review
Skupina A 2. kolo 19193
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Kladno
28. 9. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Petr Hovorka
39
79
12
17
23
36
25
61
Review
Skupina A 2. kolo 19194
BA Tygři Louny
ŠSK Slaný
29. 1. 2023
10:30
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Lucie Humlová
67
82
12
22
27
44
51
66
Review
Skupina A 2. kolo 19191
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
28. 9. 2022
11:00
BK Real Jan Machálek
Petr Jiříček
74
76
23
17
38
38
58
58
Review
Skupina A 2. kolo 19192
BK Mariánské Lázně
Válečníci Děčín B
28. 9. 2022
17:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Tauber
76
56
12
12
33
29
55
47
Review
Skupina A 3. kolo 19198
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
1. 10. 2022
13:30
SH ISŠTE Sokolov Barbora Schambergerová
Ingrid Ašenbrenerová
60
70
18
21
38
45
55
53
Review
Skupina A 3. kolo 19197
Válečníci Děčín B
TJ Thermia Karlovy Vary
1. 10. 2022
16:30
ARMEX Sportcentrum Jakub Liga
Zajistí pořadatel
79
64
24
18
50
33
68
42
Review
Skupina A 3. kolo 19195
ŠSK Slaný
BA 2006´ Roudnice n.L.
1. 10. 2022
17:30
Víceúčelová sportovní hala Petr Frána
Michal Bukovský
77
84
14
14
38
41
51
58
Review
Skupina A 3. kolo 19196
BK Kladno
BA Tygři Louny
31. 10. 2022
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Pavýza
Vojtěch Šmíd
85
57
22
15
47
32
68
46
Review
Skupina A 4. kolo 19201
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín B
15. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
64
59
20
15
29
33
50
51
Review
Skupina A 4. kolo 19202
ŠSK Slaný
BK Kladno
15. 10. 2022
13:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Machálek
82
110
20
22
44
49
62
81
Review
Skupina A 4. kolo 19200
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
18. 10. 2022
18:15
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Roman Kinka
71
101
14
28
39
52
56
73
Review
Skupina A 4. kolo 19199
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Mariánské Lázně
28. 10. 2022
20:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
91
71
24
17
45
42
68
58
Review
Skupina A 5. kolo 19204
Válečníci Děčín B
ŠSK Slaný
5. 11. 2022
14:30
ARMEX Sportcentrum Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
91
72
20
18
39
34
64
50
Review
Skupina A 5. kolo 19206
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary
5. 11. 2022
17:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Jan Karásek
86
43
21
12
48
20
69
33
Review
Skupina A 5. kolo 19205
BK Sokolov
BA Tygři Louny
16. 11. 2022
18:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Roman Kinka
73
54
12
15
30
31
55
43
Review
Skupina A 5. kolo 19203
BK Kladno
BA 2006´ Roudnice n.L.
10. 10. 2022
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Lucie Moravcová
64
79
19
26
34
38
47
53
Review
Skupina A 6. kolo 19209
ŠSK Slaný
BK Sokolov
19. 11. 2022
12:30
Víceúčelová sportovní hala Miloš Nesvadba
Jan Machálek
73
91
15
30
36
45
39
69
Review
Skupina A 6. kolo 19208
BA Tygři Louny
BK Mariánské Lázně
19. 11. 2022
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
67
69
13
19
28
42
49
59
Review
Skupina A 6. kolo 19210
BK Kladno
Válečníci Děčín B
19. 11. 2022
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
David Volný
115
77
24
15
57
29
91
55
Review
Skupina A 6. kolo 19207
BA 2006´ Roudnice n.L.
TJ Thermia Karlovy Vary
24. 11. 2022
19:00
SH Budyně nad Ohří Pavel Poliček
Vojtěch Kočárník
119
39
26
8
44
12
76
28
Review
Skupina A 7. kolo 19214
TJ Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
26. 3. 2023
10:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Fiala
Tadeáš Čabala
53
60
17
15
27
28
42
43
Review
Skupina A 7. kolo 19213
BK Mariánské Lázně
ŠSK Slaný
3. 12. 2022
17:00
Městská sportovní hala Aneta Flaisigová
Tomáš Sklenář
93
51
19
16
40
25
67
35
Review
Skupina A 7. kolo 19212
BK Sokolov
BK Kladno
3. 12. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov Vladimír Koranda
Miroslav Svatoš
75
99
18
25
29
50
48
79
Review
Skupina A 7. kolo 19211
Válečníci Děčín B
BA 2006´ Roudnice n.L.
9. 12. 2022
19:30
Sportovní hala Křešice Jan Kout
Jakub Liga
103
82
29
17
57
43
72
65
Review
Skupina A 8. kolo 19216
TJ Thermia Karlovy Vary
ŠSK Slaný
14. 1. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Lucie Veselá
Barbora Schambergerová
51
88
10
28
28
47
37
71
Review
Skupina A 8. kolo 19218
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
14. 1. 2023
11:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Tadeáš Čabala
83
57
20
9
46
22
68
35
Review
Skupina A 8. kolo 19217
BK Mariánské Lázně
BK Kladno
14. 1. 2023
17:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Jan Hošťálek
64
83
14
30
34
50
45
61
Review
Skupina A 8. kolo 19215
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Tygři Louny
26. 1. 2023
20:00
SH Budyně nad Ohří Tomáš Morávek
Mattias Kundert
89
51
20
15
46
25
67
39
Review
Skupina A 9. kolo 19220
Válečníci Děčín B
BK Mariánské Lázně
28. 1. 2023
13:00
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Ondřej Špinka
78
79
21
12
33
37
56
60
72
72
Review
Skupina A 9. kolo 19221
BK Kladno
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 1. 2023
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Barbora Toboláková
Jan Průša
139
47
36
8
72
14
115
29
Review
Skupina A 9. kolo 19222
ŠSK Slaný
BA Tygři Louny
28. 1. 2023
16:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Jiříček
74
55
15
10
35
20
56
36
Review
Skupina A 9. kolo 19219
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
9. 11. 2022
19:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Petr Fiala
65
117
27
24
41
59
57
84
Review
Skupina A 10. kolo 19224
BA Tygři Louny
BK Kladno
18. 2. 2023
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Adéla Zemancová
57
97
3
25
19
46
39
68
Review
Skupina A 10. kolo 19225
TJ Thermia Karlovy Vary
Válečníci Děčín B
18. 2. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tadeáš Čabala
Barbora Schambergerová
48
104
8
25
16
54
31
83
Review
Skupina A 10. kolo 19223
BA 2006´ Roudnice n.L.
ŠSK Slaný
23. 4. 2023
16:30
SH Budyně nad Ohří Michal Bukovský
Jan Průša
87
64
27
17
38
37
61
54
Review
Skupina A 10. kolo 19226
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
15. 2. 2023
17:30
Městská sportovní hala Roman Kinka
Ingrid Ašenbrenerová
78
67
19
18
37
31
56
47
Review
Skupina A 11. kolo 19229
Válečníci Děčín B
BA Tygři Louny
19. 2. 2023
10:00
ARMEX Sportcentrum Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
78
55
13
17
28
28
58
43
Review
Skupina A 11. kolo 19227
BK Mariánské Lázně
BA 2006´ Roudnice n.L.
11. 3. 2023
11:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Jan Hošťálek
75
82
16
22
32
39
51
53
Review
Skupina A 11. kolo 19230
BK Kladno
ŠSK Slaný
11. 3. 2023
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Jáchym Povolný
119
51
37
17
65
29
88
45
Review
Skupina A 11. kolo 19228
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
8. 3. 2023
17:15
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Petr Hovorka
78
54
17
20
33
30
58
42
Review
Skupina A 12. kolo 19234
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
25. 3. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Tadeáš Čabala
48
107
10
15
18
44
29
76
Review
Skupina A 12. kolo 19232
ŠSK Slaný
Válečníci Děčín B
25. 3. 2023
17:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Jiříček
103
75
27
22
57
37
76
56
Review
Skupina A 12. kolo 19233
BA Tygři Louny
BK Sokolov
27. 3. 2023
18:30
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Jindřich Nesper
82
60
10
17
27
31
57
49
Review
Skupina A 12. kolo 19231
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Kladno
30. 3. 2023
19:30
SH Budyně nad Ohří Michal Tesař
Vladislav Lunhul
0
20
*
Review
Skupina A 13. kolo 19235
TJ Thermia Karlovy Vary
BA 2006´ Roudnice n.L.
15. 4. 2023
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Hovorka
Roman Kinka
64
87
22
16
31
47
47
68
Review
Skupina A 13. kolo 19238
Válečníci Děčín B
BK Kladno
26. 3. 2023
11:00
ARMEX Sportcentrum Adéla Zemancová
Zajistí pořadatel
47
100
6
23
23
50
36
72
Review
Skupina A 13. kolo 19236
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny
1. 5. 2023
14:00
Městská sportovní hala Jiří Mužík
Jan Hošťálek
97
52
20
12
45
28
70
39
Review
Skupina A 13. kolo 19237
BK Sokolov
ŠSK Slaný
14. 4. 2023
17:15
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Petr Fiala
76
64
18
15
39
29
57
47
Review
Skupina A 14. kolo 19239
BA 2006´ Roudnice n.L.
Válečníci Děčín B
29. 4. 2023
09:30
SH Budyně nad Ohří Pavel Poliček
Adéla Zemancová
90
64
17
15
38
38
66
55
Review
Skupina A 14. kolo 19240
BK Kladno
BK Sokolov
18. 3. 2023
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Rozálie Hacklová
93
57
22
14
40
28
65
45
Review
Skupina A 14. kolo 19241
ŠSK Slaný
BK Mariánské Lázně
29. 4. 2023
15:30
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Petr Jiříček
84
96
11
20
36
44
68
69
Review
Skupina A 14. kolo 19242
BA Tygři Louny
TJ Thermia Karlovy Vary
20. 2. 2023
18:30
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
82
52
11
6
33
21
53
37
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Filip Tichavský Přerov 18 22 1.0 21.5 8.4 0.2 4.1/7.8 53.2 2.4
Michal Růžička BBK Blansko 17 24 1.0 18.6 6.2 1.8 1.0/1.5 0.0* 1.5
4 Jonáš Škop SKB Česká Třebová 18 28 1.0 15.2 4.2 1.9 1.3/2.5 52.2 2.0
Jan Harapát TJ Šumperk 19 21 1.0 18.7 5.8 1.1 3.8/7.4 51.3 2.0
Vojtěch Vrána BA 2006 Roudnice n.L. 19 13 1.0 28.9 12.2 0.5 3.2/6.2 51.9 2.2
Matyáš Hawiger Basket Valmez 18 21 1.0 17.2 3.9 2.8 1.1/1.8 0.0* 2.3
Lukáš Pater KRN 19 22 1.0 15.7 5.2 0.7 3.0/5.2 58.8 2.5
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 20 14 1.0 23.4 8.1 1.7 2.1/4.4 49.2 2.2
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 19 16 1.0 19.9 6.9 1.4 2.1/3.8 54.1 0.9
Jan Podubecký BK Kladno 20 14 1.0 22.5 7.6 1.9 1.6/2.8 59.0 1.6
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 17 22 1.0 13.5 5.5 0.4 1.3/3.0 43.1 2.3
24 Filip Klejch SKB Česká Třebová 20 28 1.0 9.9 3.8 0.4 1.1/2.6 42.5 2.2
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 20 14 1.0 19.4 7.2 0.0 4.9/9.1 53.9 1.6
43 Jakub Novotný BK Sokolov 19 14 1.0 19.2 6.4 0.9 3.6/6.0 59.5 1.4
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 18 19 1.0 14.0 3.6 1.9 1.1/1.1 0.0* 1.6
Jan Grigor KRN 20 16 1.0 16.1 5.9 0.1 4.1/7.8 52.8 2.8
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 17 16 1.0 16.0 3.7 2.3 1.9/1.9 0.0* 2.1
Jakub Vyplel SKB FASTAV Zlín 19 17 1.0 14.9 5.5 0.7 1.8/3.9 45.5 2.4
Lukáš Mareš SKB FASTAV Zlín 20 21 1.0 11.7 3.2 1.3 1.3/2.0 0.0* 2.7
František Burian Basket Valmez 17 20 1.0 12.3 3.2 1.7 0.9/1.7 0.0* 2.0
11 Radim Brešťanský BK Sokolov 19 14 1.0 17.4 6.1 0.7 3.1/5.1 62.0 1.0
Adam Kadeřábek Přerov 20 18 1.0 13.3 3.8 1.1 2.3/3.3 69.5 2.1
11 Lukáš Formánek ŠSK Slaný 19 14 1.0 17.1 7.1 0.1 2.4/3.8 62.3 3.9
Tomáš Fedor Sokol Nová Paka 18 16 1.0 14.8 6.6 0.3 0.7/2.1 33.3 1.7
Jakub Douda SKB Strakonice 19 10 1.0 23.5 8.0 1.3 3.6/6.5 55.4 3.2
Vojtěch Tyleček BBK Blansko 19 20 1.0 11.8 4.5 0.1 2.6/5.0 51.0 2.5
Alex Mašek BK Kladno 20 14 1.0 16.6 6.7 0.4 1.9/3.5 53.1 1.5
Ondřej Cogan Sokol Nová Paka 19 13 1.0 17.8 5.6 1.3 2.6/4.8 54.8 2.0
Patrik Hoffman BC Kolín 20 16 1.0 14.3 3.4 1.8 2.3/3.2 72.5 1.4
Radim Zeman AŠ Mladá Boleslav 20 16 1.0 14.3 6.3 0.1 1.6/3.9 39.7 0.8
16 Tomáš Sedláček SKB Česká Třebová 18 18 1.0 12.2 3.6 1.3 1.1/1.8 0.0* 2.0
Marek Bill Basket Valmez 20 18 1.0 12.1 4.9 0.2 1.7/2.5 66.7 3.5
Martin Kopřiva Přerov 19 16 1.0 13.6 3.6 1.6 1.6/2.6 59.5 1.9
Jan Klajl BA LYNX Liberecko 19 15 1.0 14.3 3.6 2.0 1.1/1.7 0.0* 2.4
Štěpán Klanica SKB FASTAV Zlín 17 21 1.0 10.1 1.8 1.6 1.8/2.3 75.5 1.4
Filip Mráz BA 2006 Roudnice n.L. 19 13 1.0 16.0 6.7 0.1 2.4/4.8 50.0 2.2
33 Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 19 16 1.0 12.9 4.9 0.1 2.6/6.0 43.8 1.1
Štěpán Grygar Basket Valmez 17 13 1.0 15.8 4.5 1.5 2.4/4.5 53.4 1.7
Martin Smrž BK Medvědi Tábor 19 9 1.0 22.6 7.3 1.2 4.2/7.6 55.9 1.6
Václav Burian Basket Valmez 19 16 1.0 12.6 3.9 0.7 2.8/4.4 62.9 1.9
16 Michal Paštika BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 16 1.0 12.6 3.3 1.4 1.8/3.0 58.3 2.4
Lukáš Hurta Basket Valmez 19 17 1.0 11.8 3.2 0.9 2.8/4.1 68.1 3.0
Kryštof Mrázek TJ Šumperk 19 19 1.0 10.4 3.2 0.1 3.8/6.6 57.1 3.2
7 Šimon Kovář SKB Česká Třebová 18 28 1.0 7.1 2.2 0.5 1.2/2.3 53.1 2.0
9 Štěpán Markov BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 15 1.0 13.0 2.9 2.1 1.1/1.8 0.0* 1.7
Josef Repka BA 2006 Roudnice n.L. 18 12 1.0 16.2 3.3 2.8 1.3/1.9 0.0* 1.4
Adam Voráč SKB FASTAV Zlín 20 18 1.0 10.5 4.3 0.0 1.8/3.2 57.9 2.0
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 19 9 1.0 21.0 7.2 1.4 2.2/4.2 52.6 1.9
Filip Šulc Sokol Nová Paka 17 15 1.0 12.5 3.7 1.1 1.6/2.9 55.8 1.5
Jakub Sokol TJ Thermia K. Vary 18 13 1.0 14.3 6.2 0.0 2.0/4.0 50.0 2.2
Ondřej Polák SŠB Pardubice 20 15 1.0 12.3 1.7 2.8 0.5/1.1 0.0* 2.5
Jakub Žák BK Kladno 20 14 1.0 13.1 4.0 1.2 1.4/2.5 57.1 2.9
Ondřej Volf SKB Rokycany 18 9 1.0 19.9 3.7 3.3 2.6/4.1 62.2 1.8
27 Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 19 14 1.0 12.7 3.6 1.4 1.4/2.7 50.0 1.7
Jan Stuchlík SKB Strakonice 19 10 1.0 17.5 5.9 0.7 3.6/7.1 50.7 2.6
Bohdan Slawisch Královští Sokoli 19 16 1.0 10.9 4.7 0.2 1.0/3.1 32.7 0.5
Zbyněk Ježek BBK Blansko 20 22 1.0 7.9 2.7 0.2 2.0/4.4 45.8 2.4
František Kolář TJ Thermia K. Vary 20 10 1.0 17.3 7.4 0.0 2.5/6.2 40.3 2.4
Marek Volf BK Medvědi Tábor 17 5 1.0 34.2 13.0 1.8 2.8/4.6 60.9 2.0
Matěj Šupina TJ Šumperk 17 9 1.0 18.9 4.2 2.3 3.4/5.8 59.6 2.9
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 21 1.0 8.1 3.4 0.0 1.2/1.2 0.0* 2.4
Tomáš Novák Válečníci Děčín B 17 12 1.0 14.1 2.0 3.1 0.8/2.0 41.7 1.1
Lukáš Prade BA LYNX Liberecko 18 12 1.0 14.1 3.9 1.1 3.0/4.6 65.5 1.8
33 Adam Bareš BC Kolín 19 15 1.0 11.1 3.0 1.0 2.1/3.3 63.3 1.6
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 19 14 1.0 11.6 3.1 1.1 1.9/3.9 49.1 2.7
Jiří Horyna Basketbal TJ Svitavy 18 24 1.0 6.8 2.0 0.5 1.4/3.8 37.4 1.3
Ondřej Koupý BBK Blansko 18 26 1.0 6.2 2.4 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.0
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 17 14 1.0 11.5 3.1 1.2 1.6/2.6 59.5 2.8
Matěj Kořínek Královští Sokoli 19 16 1.0 10.0 2.5 1.4 0.9/2.1 41.2 2.1
4 Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 19 15 1.0 10.6 2.4 1.4 1.6/2.1 75.0 1.7
ST Matěj Šesták KRN 21 22 1.0 7.1 1.4 1.0 1.3/2.4 54.7 2.0
12 Lukáš Pucholt SKB Česká Třebová 20 22 1.0 7.1 1.4 1.2 0.7/1.6 0.0* 1.8
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 19 13 1.0 11.8 3.3 0.8 2.8/5.2 55.2 1.5
14 Tomáš Maleček ŠSK Slaný 18 12 1.0 12.8 5.8 0.0 1.1/2.8 38.2 2.4
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 15 1.0 10.1 2.7 1.1 1.3/1.3 0.0* 1.8
Tomáš Růžička TJ Šumperk 18 18 1.0 8.2 2.0 0.9 1.6/2.5 62.2 3.3
Vojtěch Kocourek BŠ Tygři Praha C 19 10 1.0 14.8 5.7 0.7 1.3/2.1 61.9 0.0
Alexandr Jakl BK Medvědi Tábor 19 9 1.0 16.3 6.2 0.2 3.2/5.3 60.4 2.2
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 17 20 1.0 7.3 3.0 0.2 1.0/2.6 37.3 2.6
Petr Fiala SKB Rokycany 18 10 1.0 14.6 4.2 1.7 1.1/1.8 0.0* 1.0
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 19 12 1.0 12.1 3.8 0.8 1.9/3.8 51.1 2.6
Matyáš Pierník Opava B 19 19 1.0 7.6 2.3 0.6 1.3/2.4 55.6 2.4
Ondřej Ševčík BBK Blansko 20 12 1.0 12.0 4.2 0.6 1.9/4.8 40.4 2.2
Teodor Podařil BŠ Tygři Praha C 20 8 1.0 17.9 7.4 0.5 1.6/2.8 59.1 0.0
Matěj Pletánek SŠB Pardubice 20 13 1.0 11.0 4.0 0.5 1.4/3.1 45.0 2.0
14 Petr Veselý BK Sokolov 18 8 1.0 17.8 3.1 3.3 1.8/2.6 66.7 3.4
Daniel Kučera BC Nový Jičín 19 17 1.0 8.4 3.9 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.3
4 Filip Bartoš BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 16 1.0 8.9 3.4 0.4 0.9/2.3 37.8 1.3
15 Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 19 13 1.0 10.8 3.8 0.6 1.5/3.4 43.2 2.2
Václav Borský SKB FASTAV Zlín 18 13 1.0 10.8 2.1 2.1 0.4/1.0 0.0* 2.0
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 18 18 1.0 7.7 2.6 0.8 0.3/0.8 0.0* 2.9
Patrik Piskač Kanonýři Josefov 20 9 1.0 15.3 6.0 0.8 1.0/2.7 37.5 3.0
Jáchym Schveinert BK Kladno 20 13 1.0 10.6 3.3 0.7 1.9/3.2 59.5 2.0
Theodor Kuba Přerov 19 17 1.0 8.0 2.4 0.6 1.4/2.8 51.1 2.6
Jiří Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 18 10 1.0 13.6 4.2 1.1 1.9/4.7 40.4 1.9
17 Jan Moravec BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 13 1.0 10.3 3.0 0.9 1.5/3.4 45.5 1.8
Daniel Fládr Opava B 20 13 1.0 10.3 1.8 1.8 1.3/1.5 0.0* 0.7
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 17 16 1.0 8.1 2.1 0.9 1.4/2.6 52.4 2.9
68 Matouš Jelínek SKB Česká Třebová 19 24 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/2.0 44.9 2.5
Matyáš Musil BBK Blansko 18 18 1.0 7.2 2.4 0.6 0.8/1.3 0.0* 1.4
Jan Hanzal BK Medvědi Tábor 20 10 1.0 13.0 5.2 0.4 1.4/1.9 0.0* 1.7
Ondřej Finklár Válečníci Děčín B 17 13 1.0 9.8 2.8 0.8 1.8/2.8 63.9 0.6
Jan Grundza BA Tygři Louny 20 12 1.0 10.7 1.3 2.6 0.4/0.9 0.0* 1.2
Ondřej Slanina Opava B 19 14 1.0 9.1 3.3 0.4 1.2/2.1 58.6 1.9
Pavel Czudek Opava B 18 9 1.0 14.0 2.0 2.3 3.0/4.4 67.5 3.0
Ondřej Beran Královští Sokoli 19 11 1.0 11.4 2.2 1.9 1.3/2.2 58.3 1.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 19 20 1.0 6.2 2.6 0.1 0.9/0.9 0.0* 1.4
Filip Mencl Kanonýři Josefov 19 15 1.0 8.3 2.1 1.3 0.1/0.6 0.0* 1.9
Vilém Foltýn Basket Valmez 18 17 1.0 7.2 2.2 0.5 1.3/2.4 53.7 2.8
Tomáš Hyka Válečníci Děčín B 17 11 1.0 11.1 3.1 1.5 0.5/1.0 0.0* 1.7
Samuel Polanský Basketbal TJ Svitavy 17 20 1.0 6.1 1.8 0.6 1.0/2.1 46.3 1.9
23 Filip Zhříval BC Kolín 19 16 1.0 7.6 1.4 1.0 1.7/2.9 57.4 1.6
Petr Hrubý SKB Rokycany 19 9 1.0 13.4 4.7 0.2 3.4/4.9 70.5 2.3
Aleš Kysilka BC Kolín 19 14 1.0 8.6 3.4 0.5 0.4/0.9 0.0* 0.5
7 Matěj Hanuš SKB Česká Třebová 18 14 1.0 8.6 2.2 0.9 1.4/2.9 47.5 1.6
Filip Hubka Válečníci Děčín B 17 13 1.0 9.2 2.4 1.2 0.8/1.2 0.0* 1.9
Daniel Moll BBK Blansko 19 24 1.0 5.0 2.2 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.3
5 Jakub Matějíček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 14 1.0 8.5 3.6 0.0 1.4/3.1 44.2 2.6
Jakub Cvrkál Přerov 18 15 1.0 7.9 3.2 0.3 0.7/1.2 0.0* 2.9
Michal Žitňanský TJ Šumperk 17 11 1.0 10.6 3.3 0.5 2.7/5.5 50.0 3.4
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 19 10 1.0 11.6 5.0 0.1 1.3/2.2 59.1 2.0
19 Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 19 14 1.0 8.2 2.6 0.9 0.4/1.1 0.0* 1.2
7 František Brandejs BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 20 12 1.0 9.5 3.0 0.4 2.3/3.6 62.8 2.8
15 Martin Friš SKB Česká Třebová 19 17 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/2.0 44.1 1.4
Václav Bajtek KRN 17 22 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.4
Adam Žiško BC Kolín 20 14 1.0 7.8 2.7 0.6 0.4/1.4 0.0* 1.7
Tomas Van Geet BA LYNX Liberecko 19 12 1.0 9.1 3.2 0.4 1.5/3.2 47.4 2.1
77 Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 18 13 1.0 8.4 3.0 0.6 0.5/1.4 0.0* 1.1
Matěj Baldík Kanonýři Josefov 20 14 1.0 7.6 2.1 0.8 1.1/2.9 39.0 3.2
Michal Žák BK Kladno 20 13 1.0 8.2 1.9 1.0 1.3/2.1 63.0 2.2
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 14 1.0 7.5 1.8 1.0 0.9/0.9 0.0* 3.1
Tomáš Bartoš BC Benešov 19 10 1.0 10.5 4.1 0.0 2.3/5.9 39.0 2.0
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 20 13 1.0 7.9 3.6 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.2
Vladislav Chod SKB Strakonice 19 9 1.0 11.4 5.1 0.0 1.2/2.4 50.0 4.1
Přemysl Dubový Opava B 18 9 1.0 11.4 2.8 1.6 1.2/1.7 0.0* 2.0
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 19 18 1.0 5.7 2.1 0.3 0.4/0.4 0.0* 2.5
Jakub Hlaváč Válečníci Děčín B 18 7 1.0 14.6 3.4 2.3 0.9/2.4 35.3 1.6
Jan Přecechtěl Opava B 18 12 1.0 8.5 3.3 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.2
Tony Martin Kanonýři Josefov 20 14 1.0 7.3 2.8 0.1 1.5/2.5 60.0 0.8
10 Kryštof Šanda ŠSK Slaný 19 6 1.0 16.5 6.5 0.3 2.5/6.0 41.7 4.2
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 17 8 1.0 12.4 2.0 2.5 0.9/1.8 0.0* 1.0
Jakub Koubek Basketbal TJ Svitavy 16 16 1.0 6.1 1.5 0.9 0.4/0.8 0.0* 1.5
Josef Doskočil Basketbal TJ Svitavy 18 18 1.0 5.4 0.9 1.1 0.3/0.3 0.0* 0.6
Petr Bogáč KRN 19 21 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.2
Jan Beneš TJ Thermia K. Vary 19 12 1.0 8.0 3.3 0.1 1.1/2.4 44.8 2.3
Luděk Žaba Královští Sokoli 19 15 1.0 6.4 2.7 0.0 0.9/2.1 43.8 0.7
Martin Suchánek BK Kladno 18 14 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.9
Karel Včelka Opava B 17 14 1.0 6.7 1.6 0.9 1.0/1.6 0.0* 1.1
11 Adam Večerka Sokol Žižkov 19 8 1.0 11.5 4.6 0.1 1.9/3.5 53.6 1.8
Dominik Berisha SKB Rokycany 19 9 1.0 10.2 3.8 0.6 1.0/2.0 50.0 2.7
4 Adam Matuška Sokol Žižkov 19 10 1.0 9.0 3.9 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.8
Jan Holásek Královští Sokoli 20 16 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/2.3 10.8 2.0
Patrik Málek SŠB Pardubice 18 11 1.0 8.2 2.0 1.1 0.9/1.3 0.0* 1.4
Michal Vosáhlo BK Bizoni Náchod 20 11 1.0 8.2 2.9 0.5 1.0/2.5 40.7 1.5
ST Boris Bobovník Přerov 21 12 1.0 7.4 2.7 0.3 1.1/2.4 44.8 2.4
14 Jan Dusil BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 13 1.0 6.8 2.9 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.8
Marek Bednář TJ Šumperk 19 10 1.0 8.8 3.6 0.0 1.6/3.7 43.2 3.1
Jakub Altmann Královští Sokoli 18 15 1.0 5.7 2.5 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.7
Josef Miškovský BŠ Tygři Praha C 18 8 1.0 10.8 4.3 0.3 1.5/3.0 50.0 0.0
1 Adrian Pufler Sokol Žižkov 19 7 1.0 12.1 4.9 0.0 2.4/4.9 50.0 1.1
Ondřej Hejduk Opava B 18 12 1.0 7.1 2.3 0.4 1.3/2.0 66.7 2.2
Jakub Singer BK Kladno 18 13 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.6
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 15 1.0 5.6 1.9 0.4 0.7/0.7 0.0* 2.5
Matyáš Kraut Sokol Žižkov 19 7 1.0 11.9 4.6 0.1 2.3/4.7 48.5 3.6
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 19 16 1.0 5.1 2.0 0.1 0.8/3.2 23.5 2.8
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 18 10 1.0 8.2 2.6 0.7 0.9/2.2 40.9 1.8
Štěpán Krška BC Benešov 17 7 1.0 11.7 4.4 0.6 1.1/2.4 47.1 1.9
Michal Baloun SŠB Pardubice 19 7 1.0 11.7 4.9 0.4 0.7/1.4 0.0* 2.7
Adam Fridrich BK Kladno 20 10 1.0 8.2 2.6 0.9 0.3/0.4 0.0* 1.0
1 Vojtěch Sýkora BC Kolín 19 14 1.0 5.9 1.9 0.6 0.3/0.8 0.0* 1.6
Marek Blahovec SKB Rokycany 20 10 1.0 8.2 2.7 0.5 1.3/2.4 54.2 3.4
Jakub Drulák KRN 18 16 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.6
Tobiáš Prosický BC Benešov 18 6 1.0 13.5 5.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.3
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 17 15 1.0 5.4 1.5 0.4 1.3/2.1 61.3 1.8
Ondřej Vondrák KRN 19 22 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.6 0.0* 2.6
Lukáš Scholz Opava B 19 6 1.0 13.5 2.8 1.3 3.8/6.7 57.5 2.0
13 Ondřej Řánek BK Sokolov 19 7 1.0 11.6 4.4 0.3 1.9/4.7 39.4 1.9
Ondřej Šimek SKB FASTAV Zlín 18 10 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/1.7 0.0* 1.7
6 Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 18 24 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 20 11 1.0 7.2 1.7 0.7 1.5/4.3 36.2 2.4
00 Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 18 26 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.3
Ondřej Veselý BK Medvědi Tábor 20 10 1.0 7.8 3.5 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.4
0 Benedikt Marek Sokol Žižkov 19 10 1.0 7.8 2.4 0.7 0.9/1.8 0.0* 1.8
Jáchym Šípek AŠ Mladá Boleslav 20 16 1.0 4.9 2.0 0.2 0.3/1.2 0.0* 1.8
František Harazin Opava B 17 6 1.0 13.0 4.0 1.5 0.5/0.7 0.0* 2.3
3 Lukáš Bouda BA Tygři Louny 18 10 1.0 7.7 1.8 1.2 0.5/0.9 0.0* 2.2
Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha C 19 4 1.0 18.8 7.0 1.0 1.8/2.0 87.5 0.0
16 Daniel Zinke ŠSK Slaný 18 11 1.0 6.8 2.8 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.4
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 19 13 1.0 5.8 2.2 0.1 1.1/3.2 34.1 2.7
23 Vladimír Vondraš Sokol Žižkov 20 9 1.0 8.3 3.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.8
Jakub Sedlák BBK Blansko 19 20 1.0 3.7 1.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.2
8 Jakub Král ŠSK Slaný 20 10 1.0 7.2 2.3 0.7 0.5/0.8 0.0* 1.8
Michal Báča BA LYNX Liberecko 19 11 1.0 6.5 2.7 0.1 0.8/2.8 29.0 3.6
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 11 1.0 6.5 1.7 0.8 0.6/2.0 31.8 1.6
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 18 14 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 21 4 1.0 17.8 4.3 2.8 1.0/3.3 30.8 2.3
Matěj Zimmer Opava B 18 7 1.0 10.1 3.4 0.6 1.6/2.6 61.1 1.6
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 19 13 1.0 5.4 1.5 0.4 1.2/2.8 41.7 2.0
Ondřej Lenoch Přerov 20 16 1.0 4.4 1.4 0.1 1.3/1.9 0.0* 2.1
Adam Říha BK Medvědi Tábor 18 8 1.0 8.6 3.1 0.4 1.3/2.8 45.5 1.8
Ondřej Ďuriš BA 2006 Roudnice n.L. 20 13 1.0 5.3 2.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
Kamil Vavrečka Opava B 20 5 1.0 13.6 1.0 3.6 0.8/1.0 0.0* 2.8
40 Adam Vrabec BK Sokolov 19 11 1.0 6.2 1.0 1.3 0.4/0.6 0.0* 2.9
Filip Klepek Opava B 20 21 1.0 3.2 1.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.6
Daniel Novotný Kanonýři Josefov 17 7 1.0 9.7 1.0 2.4 0.4/1.0 0.0* 1.3
Jakub Rajčan Opava B 19 16 1.0 4.2 0.8 0.6 0.8/1.4 0.0* 1.7
Jan Křesťan Opava B 19 8 1.0 8.4 2.0 1.3 0.6/1.6 0.0* 2.1
Bohdan Hornychar BA LYNX Liberecko 18 10 1.0 6.7 2.6 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.7
Matěj Jiří Vlasák BA LYNX Liberecko 18 11 1.0 6.1 2.6 0.1 0.5/1.6 0.0* 2.2
Adam Jenka Přerov 19 13 1.0 5.2 2.0 0.3 0.2/1.2 0.0* 2.8
44 Radek Bednář AŠ Mladá Boleslav 20 10 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.6
16 Matyáš Klvaň BC Kolín 19 14 1.0 4.7 1.1 0.8 0.1/0.4 0.0* 1.9
Lukáš Trdlikát BK Bizoni Náchod 20 9 1.0 7.2 1.9 1.0 0.4/0.4 0.0* 2.1
Michal Štěnička Opava B 20 8 1.0 8.1 2.6 0.9 0.3/1.4 0.0* 1.0
Filip Maschke Opava B 21 4 1.0 16.3 4.0 2.8 0.0/0.5 0.0* 1.3
Matěj Mišejko Válečníci Děčín B 17 14 1.0 4.6 1.6 0.0 1.4/2.4 57.6 2.9
Martin Haman Kanonýři Josefov 17 7 1.0 9.1 2.1 0.9 2.3/2.9 80.0 1.7
Oliver Provost Kanonýři Josefov 20 14 1.0 4.6 1.0 0.7 0.4/0.8 0.0* 1.9
Jakub Šmíd Basketbal TJ Svitavy 17 20 1.0 3.2 1.0 0.3 0.5/1.6 0.0* 1.2
Roman Váňa Královští Sokoli 19 11 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/2.0 54.5 1.2
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 18 12 1.0 5.1 2.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
78 Jiří Hauser BK Sokolov 19 12 1.0 5.0 1.1 0.8 0.6/1.0 0.0* 2.3
Štěpán Beran SKB Strakonice 19 10 1.0 6.0 1.7 0.7 0.5/0.7 0.0* 1.1
Milan Hyka Válečníci Děčín B 20 6 1.0 9.8 3.0 1.0 0.8/1.0 0.0* 3.0
Vojtěch Slezák Basketbal TJ Svitavy 19 3 1.0 19.7 5.3 2.3 2.0/7.0 28.6 1.7
Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha C 19 5 1.0 11.8 4.0 1.2 0.2/0.4 0.0* 0.0
17 Jan Málek SKB Česká Třebová 20 23 1.0 2.5 1.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
Filip Suska BA LYNX Liberecko 17 6 1.0 9.5 3.3 0.5 1.3/2.8 47.1 2.3
Jan Bartoš BŠ Tygři Praha C 19 4 1.0 14.3 5.5 0.5 1.8/3.0 58.3 0.0
Marek Vácha TJ Šumperk 20 12 1.0 4.7 1.2 0.4 1.1/1.8 0.0* 3.9
Jonáš Pavlíček SKB FASTAV Zlín 18 9 1.0 6.2 2.6 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.2
7 Filip Vopinka BA Tygři Louny 19 11 1.0 5.1 1.4 0.6 0.5/0.5 0.0* 2.2
14 Filip Sýkora BC Kolín 18 13 1.0 4.3 1.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.4
Martin Kučírek Válečníci Děčín B 17 3 1.0 18.3 3.0 3.0 3.3/3.7 90.9 2.3
0 Robert Malý BK Sokolov 19 12 1.0 4.6 1.6 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.8
Petr Ďurana Válečníci Děčín B 19 8 1.0 6.9 0.8 1.8 0.1/0.3 0.0* 2.1
32 Adam Janeček BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 13 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/2.2 7.1 3.2
6 Jakub Fiala ŠSK Slaný 17 13 1.0 4.1 1.7 0.2 0.2/1.3 0.0* 2.1
Jakub Nikodým Královští Sokoli 18 15 1.0 3.5 1.0 0.4 0.3/0.9 0.0* 0.9
Vojtěch Kostka SŠB Pardubice 20 6 1.0 8.7 3.8 0.0 1.0/2.3 42.9 3.2
Viktor Koňařík Přerov 18 13 1.0 4.0 1.5 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.6
Nikolas Rangl BK Medvědi Tábor 20 9 1.0 5.7 1.4 0.7 0.8/1.6 0.0* 1.6
Kristián Kušnarev BŠ Tygři Praha C 18 4 1.0 12.8 3.3 1.8 1.0/2.5 40.0 0.0
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 19 14 1.0 3.6 0.6 0.6 0.7/1.2 0.0* 1.4
15 Jakub Zhříval BC Kolín 18 11 1.0 4.5 1.8 0.1 0.6/1.7 0.0* 1.2
Matěj Kramoliš Opava B 19 2 1.0 25.0 7.5 3.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Lorik Sahatqiu TJ Thermia K. Vary 19 13 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 3.1
Jan Sádovský SŠB Pardubice 20 7 1.0 7.0 2.4 0.3 1.3/4.0 32.1 2.4
Matyáš Markl Kanonýři Josefov 18 15 1.0 3.2 1.0 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.1
David Beneš KRN 19 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
Adam Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 20 4 1.0 11.8 4.5 0.3 2.0/4.0 50.0 1.0
Jakub Dennison BK Mariánské Lázně 19 8 1.0 5.8 1.8 0.6 0.4/0.6 0.0* 1.1
58 Robert Máj AŠ Mladá Boleslav 17 13 1.0 3.5 1.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.5
Martin Žák BK Kladno 17 10 1.0 4.6 1.3 0.6 0.2/0.6 0.0* 1.3
Matěj Matuška BBK Blansko 17 20 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Nikolas Theodoru Opava B 18 9 1.0 5.0 1.0 0.8 0.7/1.0 0.0* 0.7
Václav Gola BC Nový Jičín 17 15 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.3
Jonáš Behenský SKB Rokycany 18 6 1.0 7.5 1.7 1.2 0.7/2.0 33.3 2.7
Kryštof Mádle BK Bizoni Náchod 20 10 1.0 4.4 1.8 0.2 0.2/0.7 0.0* 2.6
Lukáš Dynka SKB FASTAV Zlín 17 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
David Šťastný SKB FASTAV Zlín 17 11 1.0 4.0 1.3 0.3 0.6/1.1 0.0* 2.0
88 Arsenij Bobryshev SKB Česká Třebová 20 14 1.0 3.1 1.0 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.6
Martin Záruba BŠ Tygři Praha C 19 5 1.0 8.6 3.4 0.4 0.6/1.2 0.0* 0.0
Dominik Pova Válečníci Děčín B 17 10 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.3 0.0* 3.3
Robin Klapetek Opava B 20 5 1.0 8.6 3.6 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.4
24 Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov 19 8 1.0 5.3 1.9 0.3 0.8/2.3 33.3 2.5
Martin Bouzek Přerov 18 17 1.0 2.5 0.8 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.6
Matouš Beníček SKB FASTAV Zlín 17 4 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.8
Adam Brosinger BA 2006 Roudnice n.L. 20 13 1.0 3.2 1.3 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.7
Vojtěch Formánek BBK Blansko 19 22 1.0 1.9 0.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
Jiří Husovský SKB FASTAV Zlín 17 10 1.0 4.1 1.3 0.1 1.2/2.0 60.0 1.4
Filip Kašpar SKB Strakonice 20 6 1.0 6.8 1.0 1.5 0.3/0.7 0.0* 2.3
Martin Bleha BA Tygři Louny 20 10 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/1.2 0.0* 1.6
Vojtěch Bartoň TJ Thermia K. Vary 19 6 1.0 6.7 3.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
5 Jakub Mašek Sokol Žižkov 19 9 1.0 4.3 1.0 0.3 1.3/2.3 57.1 1.2
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 20 4 1.0 9.8 3.8 0.3 1.5/3.0 50.0 3.0
Tomáš Pešek TJ Thermia K. Vary 20 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
Jan Grunt BA Tygři Louny 18 9 1.0 4.2 0.9 0.4 1.1/2.2 50.0 1.0
Lukáš Kukura BC Benešov 19 7 1.0 5.4 2.6 0.0 0.3/2.4 11.8 1.0
Nikolas Míčka BA LYNX Liberecko 21 10 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.3
Samuel Jan Witney TJ Thermia K. Vary 17 11 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.1
15 Tomáš Píč BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 13 1.0 2.8 0.9 0.2 0.3/0.5 0.0* 0.9
Tadeáš Vacula KRN 18 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.0
Daniel Malíček BC Nový Jičín 19 7 1.0 5.1 1.9 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.9
Lukáš Kaprál Přerov 19 17 1.0 2.1 0.9 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.1
Adam Pikl SKB Strakonice 18 9 1.0 4.0 1.2 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.1
69 David Fibír Sokol Žižkov 19 10 1.0 3.5 0.8 0.5 0.4/0.9 0.0* 1.4
Šimon Javůrka Opava B 18 7 1.0 4.9 1.7 0.3 0.6/2.6 22.2 2.1
Ondřej Štěpán KRN 19 3 1.0 11.3 5.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.7
Viktor Dorazil KRN 17 22 1.0 1.5 0.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.0
Štěpán Jaroš SKB FASTAV Zlín 19 17 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.4
Štěpán Chaloupka BK Kladno 20 7 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.4
Vilém Novák KRN 18 16 1.0 2.0 0.3 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.8
Arsen Gevorkyan BC Kolín 18 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
5 Kryštof Stránský ŠSK Slaný 19 9 1.0 3.6 1.1 0.3 0.3/0.6 0.0* 2.9
Jan Glabazňa Opava B 18 6 1.0 5.3 1.8 0.3 0.7/1.8 0.0* 1.7
6 Ondřej Koláčný BC Kolín 19 6 1.0 5.3 1.8 0.5 0.2/0.3 0.0* 1.0
Albert Štícha BC Kolín 19 12 1.0 2.7 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.4
Vojtěch Birčák BA 2006 Roudnice n.L. 18 8 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.3
Dominik Chimiák SŠB Pardubice 18 4 1.0 7.8 2.0 1.3 0.0/1.5 0.0* 2.3
Ondřej Halenčák BA LYNX Liberecko 17 5 1.0 6.2 1.8 0.8 0.2/2.4 8.3 1.8
Gio Chachkhiani BŠ Tygři Praha C 19 4 1.0 7.8 1.5 1.3 1.0/3.0 33.3 0.0
Ludvík Kysela BA LYNX Liberecko 18 11 1.0 2.8 1.1 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.9
Radim Křenek Basket Valmez 17 19 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Ondřej Patejdl SKB Rokycany 20 3 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.3
Jan Mikulec SŠB Pardubice 19 5 1.0 6.0 2.2 0.4 0.4/0.8 0.0* 2.2
Ivan Kaverin BA LYNX Liberecko 17 5 1.0 5.8 1.6 0.8 0.2/0.8 0.0* 0.8
Lukáš Dus TJ Šumperk 17 19 1.0 1.5 0.4 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.7
Petr Vrána BK Bizoni Náchod 20 11 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Timur Tutov TJ Thermia K. Vary 16 5 1.0 5.6 2.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Viktor Jakl BK Medvědi Tábor 17 8 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.6
Matyáš Faltus TJ Šumperk 17 8 1.0 3.5 1.1 0.1 0.9/1.5 0.0* 2.3
Jakub Sochor Přerov 19 17 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
Jan Mikolášek BC Benešov 18 7 1.0 3.9 1.1 0.3 0.7/1.4 0.0* 1.4
Daniel Toman SŠB Pardubice 18 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/2.0 75.0 2.8
Ondřej Socha Sokol Nová Paka 19 14 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.1 0.0* 2.3
Jan Buschta BA LYNX Liberecko 19 5 1.0 5.4 2.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Melichar Baštář BC Kolín 18 2 1.0 13.0 5.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Michal Matoušek AŠ Mladá Boleslav 20 6 1.0 4.3 1.3 0.2 1.2/3.3 35.0 1.3
Marek Górak BC Nový Jičín 18 7 1.0 3.7 1.4 0.1 0.4/0.4 0.0* 0.9
Philip Maximilian Magendans Sokol Žižkov 20 3 1.0 8.7 4.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Arendarčík Opava B 19 4 1.0 6.3 1.5 0.5 1.8/2.3 77.8 2.3
7 Matěj Adámek BC Kolín 18 2 1.0 12.5 4.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
59 Daniel Krásný BK Sokolov 18 14 1.0 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
91 Marek Zubanič BK Sokolov 17 9 1.0 2.7 0.7 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.0
Martin Plešinger BA Tygři Louny 19 12 1.0 2.0 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.8
Aleš Pelikán TJ Thermia K. Vary 19 11 1.0 2.2 0.6 0.2 0.4/0.5 0.0* 2.0
8 Tomáš Kubů BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.2
Jan Jeřábek Válečníci Děčín B 17 1 1.0 23.0 8.0 2.0 1.0/4.0 25.0 2.0
2 Antonín Kopic Sokol Žižkov 19 8 1.0 2.9 1.0 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.1
Benjamin Křištof Basket Valmez 19 12 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.6
Adam Lacko Královští Sokoli 17 5 1.0 4.6 2.0 0.2 0.0/0.6 0.0* 2.0
Jan Doležal SŠB Pardubice 18 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.8
Filip Langer TJ Šumperk 18 17 1.0 1.4 0.4 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.9
Tom Sosna Opava B 20 2 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
39 Ladislav Jan Dostál BK Sokolov 18 12 1.0 1.8 0.6 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.7
Vít Braun BK Bizoni Náchod 20 13 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 1.3
Matěj Vrzáček BK Bizoni Náchod 19 11 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Martin Kubánek BA 2006 Roudnice n.L. 19 6 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
13 Hugo Krejčí ŠSK Slaný 20 5 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/0.6