BK Sokolov

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2011
Lukáš Šnobl
lukas.snobl@email.cz
777 224 081

Trenér

od: 14. 7. 2011
Lukáš Šnobl
lukas.snobl@email.cz
777 224 081

1. asistent trenéra

od: 14. 7. 2019
Petr Fiala
pidu16@gmail.com
774 970 572

Asistent trenéra

od: 14. 7. 2019
Mgr. Veronika Šnoblová
pazerka@seznam.cz
605 867 917

Technický zápis

od: 30. 9. 2022
Lukáš Šnobl
lukas.snobl@email.cz
777 224 081

Adresa

Basketbalový klub Sokolov
SH, Jednoty
35601 Sokolov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
38 Jakub Novotný 2005 190 18 14 19.2 6.4 0.9 3.6/6.0 59.5 1.4
11 Radim Brešťanský 2005 188 18 14 17.4 6.1 0.7 3.1/5.1 62.0 1.0
14 Petr Veselý 2006 193 17 8 17.8 3.1 3.3 1.8/2.6 66.7 3.4
13 Ondřej Řánek 2005 189 18 7 11.6 4.4 0.3 1.9/4.7 39.4 1.9
40 Adam Vrabec 2005 179 18 11 6.2 1.0 1.3 0.4/0.6 57.1 2.9
78 Jiří Hauser 2005 189 18 12 5.0 1.1 0.8 0.6/1.0 58.3 2.3
0 Robert Malý 2005 186 18 12 4.6 1.6 0.3 0.4/0.8 50.0 1.8
59 Daniel Krásný 2006 188 17 14 1.8 0.9 0.0 0.1/0.1 50.0 1.2
91 Marek Zubanič 2007 177 16 9 2.7 0.7 0.4 0.0/0.2 0.0 1.0
39 Ladislav Jan Dostál 2006 188 17 12 1.8 0.6 0.2 0.2/0.7 25.0 0.7
73 Jan Svojanovský 2006 190 17 13 1.3 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0 1.4
50 Jan Žák 2007 183 16 6 2.0 0.8 0.0 0.3/1.0 33.3 0.8
Antonín Petřek 2007 180 16 6 1.5 0.5 0.2 0.0/0.3 0.0 0.7
65 Štefan Čúzy 2005 182 18 8 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.6
47 Tadeáš Krejčí 2006 180 17 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
99 Martin Přindiš 2007 179 16 10 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
1 Martin Bílý 2006 177 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vladimír Dušák 2004 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
54 Otakar Kuzebauch 2007 182 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
30 František Pulda 2007 188 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Góras 2004 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Robert Thomas Seaborn 2005 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Kratochvíl 2005 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Minh Nguyen Tien 2004 0 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktor Richter 2006 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Marek 2005 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jean Paul Prajka 2004 0 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Hotěk 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
19237 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 14. 4. 2023 ŠSK Slaný 76:64 24 8 4/12 33.3%
19233 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 27. 3. 2023 BA Tygři Louny 82:60 22 2 10/24 41.7%
19240 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 3. 2023 BK Kladno 93:57 21 2 9/17 52.9%
19228 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 8. 3. 2023 TJ Thermia Karlovy Vary 78:54 24 6 12/27 44.4%
19226 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 15. 2. 2023 BK Mariánské Lázně 78:67 18 7 10/16 62.5%
19218 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 14. 1. 2023 Válečníci Děčín B 83:57 21 11 8/14 57.1%
19212 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 3. 12. 2022 BK Kladno 75:99 28 4 7/18 38.9%
19209 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 19. 11. 2022 ŠSK Slaný 73:91 21 11 16/22 72.7%
19205 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 11. 2022 BA Tygři Louny 73:54 22 5 14/25 56%
19219 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 9. 11. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 65:117 21 7 2/2 100%
19200 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 18. 10. 2022 TJ Thermia Karlovy Vary 71:101 29 8 19/30 63.3%
19198 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 1. 10. 2022 BK Mariánské Lázně 60:70 16 5 13/23 56.5%
19191 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 28. 9. 2022 BA 2006´ Roudnice n.L. 74:76 19 9 11/19 57.9%
19190 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 17. 9. 2022 Válečníci Děčín B 67:70 27 3 7/11 63.6%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2022
15:45
Válečníci Děčín B
BK Sokolov
67
70
9
14
29
33
44
56
Skupina A Review
2. kolo 28. 9. 2022
11:00
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Sokolov
74
76
23
17
38
38
58
58
Skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2022
13:30
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
60
70
18
21
38
45
55
53
Skupina A Review
4. kolo 18. 10. 2022
18:15
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
71
101
14
28
39
52
56
73
Skupina A Review
9. kolo 9. 11. 2022
19:00
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.
65
117
27
24
41
59
57
84
Skupina A Review
5. kolo 16. 11. 2022
18:30
BK Sokolov
BA Tygři Louny
73
54
12
15
30
31
55
43
Skupina A Review
6. kolo 19. 11. 2022
12:30
ŠSK Slaný
BK Sokolov
73
91
15
30
36
45
39
69
Skupina A Review
7. kolo 3. 12. 2022
19:00
BK Sokolov
BK Kladno
75
99
18
25
29
50
48
79
Skupina A Review
8. kolo 14. 1. 2023
11:00
BK Sokolov
Válečníci Děčín B
83
57
20
9
46
22
68
35
Skupina A Review
10. kolo 15. 2. 2023
17:30
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
78
67
19
18
37
31
56
47
Skupina A Review
11. kolo 8. 3. 2023
17:15
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
78
54
17
20
33
30
58
42
Skupina A Review
14. kolo 18. 3. 2023
15:00
BK Kladno
BK Sokolov
93
57
22
14
40
28
65
45
Skupina A Review
12. kolo 27. 3. 2023
18:30
BA Tygři Louny
BK Sokolov
82
60
10
17
27
31
57
49
Skupina A Review
13. kolo 14. 4. 2023
17:15
BK Sokolov
ŠSK Slaný
76
64
18
15
39
29
57
47
Skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 4 22
2021/22 nadregionální soutěž 5 16
2019/20 nadregionální soutěž 2 20
2018/19 nadregionální soutěž 1 23
2017/18 nadregionální soutěž 2 17
2016/17 nadregionální soutěž 3 19
2015/16 Oblastní přebor U 19 1 16