Oblastní přebor U 19

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
U 19 OP 1. kolo 1
BK Lokomotiva Plzeň "B"
SKB Strakonice
10. 10. 2015
11:00
Tělocvična 28. ZŠ Martin Kozel
Pavel Podhůrský
98
65
15
13
46
28
69
45
Review
U 19 OP 1. kolo 2
BK Sokolov
TJ Sokol Bor
10. 10. 2015
17:00
SH ISŠTE Sokolov Tomáš Husák
Ondřej Štych
123
40
33
6
62
16
91
31
Review
U 19 OP 2. kolo 3
SKB Strakonice
TJ Sokol Bor
24. 10. 2015
15:00
STARZ aréna Václav Novák
Patrik Mašek
101
25
31
4
57
10
80
21
Review
U 19 OP 2. kolo 4
TJ TZ Rakovník
BK Lokomotiva Plzeň "B"
24. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Rakovník Karel Křenek
Radek Šťavík
51
77
7
17
18
35
24
60
Review
U 19 OP 3. kolo 5
TJ Sokol Bor
TJ TZ Rakovník
7. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Bor Adam Zítek
Radovan Minich
80
62
22
19
35
31
60
40
Review
U 19 OP 3. kolo 6
SKB Strakonice
BK Sokolov
7. 11. 2015
13:00
STARZ aréna Michal Hána
Ondřej Koc
37
89
16
20
23
52
29
68
Review
U 19 OP 4. kolo 7
BK Sokolov
TJ TZ Rakovník
21. 11. 2015
10:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Vokáč
95
31
31
7
56
13
77
25
Review
U 19 OP 4. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň "B"
TJ Sokol Bor
21. 11. 2015
15:30
Tělocvična 28. ZŠ Martin Kozel
Martin Bílek
125
36
32
6
62
20
94
24
Review
U 19 OP 5. kolo 10
SKB Strakonice
TJ TZ Rakovník
5. 12. 2015
15:15
Hala TJ ČZ Strakonice Marek Kosobud
Augustin Koch
67
63
9
17
25
30
42
53
Review
U 19 OP 5. kolo 9
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Sokolov
6. 12. 2015
17:30
Tělocvična 28. ZŠ Martin Bílek
Martin Haniš
61
81
13
19
31
39
47
65
Review
U 19 OP 6. kolo 12
TJ Sokol Bor
BK Sokolov
28. 10. 2015
12:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Petr Kalabza
57
113
17
26
23
65
35
83
Review
U 19 OP 6. kolo 11
SKB Strakonice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
19. 12. 2015
17:00
STARZ aréna Václav Novák
Stanislav Dvořák
38
68
12
10
18
36
27
55
Review
U 19 OP 7. kolo 13
TJ Sokol Bor
SKB Strakonice
17. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Martin Haniš
62
72
12
22
22
40
41
53
Review
U 19 OP 7. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň "B"
TJ TZ Rakovník
17. 1. 2016
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Sandra Šrámková
Martin Bílek
73
52
26
10
47
24
61
37
Review
U 19 OP 8. kolo 15
TJ TZ Rakovník
TJ Sokol Bor
30. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Rakovník Michal Turek
Jiří Veselý
92
43
30
8
46
23
71
30
92
43
Review
U 19 OP 8. kolo 16
BK Sokolov
SKB Strakonice
17. 1. 2016
15:00
SH ISŠTE Sokolov Aleš Vopat
Petr Fiala
141
46
45
9
73
24
100
34
Review
U 19 OP 9. kolo 18
TJ Sokol Bor
BK Lokomotiva Plzeň "B"
13. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Bor Radovan Minich
Adam Zítek
20
100
7
27
9
54
13
72
Review
U 19 OP 9. kolo 17
TJ TZ Rakovník
BK Sokolov
13. 2. 2016
16:00
Sportovní hala Rakovník Josef Matějček
Pavel Velda
43
103
5
28
17
50
35
67
Review
U 19 OP 10. kolo 20
TJ TZ Rakovník
SKB Strakonice
27. 2. 2016
15:00
Sportovní hala Rakovník Jiří Veselý
Michal Dub
56
50
16
13
28
17
45
32
Review
U 19 OP 10. kolo 19
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
27. 2. 2016
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Petr Fiala
82
49
28
12
53
25
65
35
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Rudolf Neudert BK Sokolov 24 10 1.0 25.8 8.6 1.8 3.2/5.0 64.0 2.1
Jan Růžička BK Sokolov 25 10 1.0 17.6 8.2 0.0 1.2/3.7 32.4 2.1
Robert Pitra BK Lokomotiva Plzeň "B" 26 6 1.0 19.8 6.7 1.8 1.0/2.3 42.9 3.2
Jan Volf BK Sokolov 25 10 1.0 11.1 4.6 0.2 1.3/2.2 59.1 0.7
Daniel Fleischhans BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 6 1.0 18.5 5.0 2.2 2.0/4.8 41.4 2.3
Daniel Čech TJ TZ Rakovník 23 10 1.0 10.3 4.7 0.0 0.9/3.7 24.3 2.1
David Vokroj BK Lokomotiva Plzeň "B" 24 7 1.0 13.0 5.0 0.7 0.9/2.6 33.3 1.9
Vladimír Beránek BK Sokolov 25 10 1.0 7.9 3.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.4
Miroslav Vurm BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 8 1.0 9.4 4.5 0.1 0.0/0.5 0.0* 3.1
Michal Kašpar BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 7 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 3.6
Vít Steidl TJ TZ Rakovník 21 10 1.0 5.7 2.1 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.7
Vojtěch Mikeš TJ TZ Rakovník 23 10 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/3.0 30.0 3.1
Michal Kuncl BK Lokomotiva Plzeň "B" 25 10 1.0 4.7 2.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 2.4
Martin Beber BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 4 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/1.8 0.0* 1.5
Tomáš Novotný BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 6 1.0 6.0 2.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.7
David Chromý BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 3 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.7
Matouš Kolařík TJ TZ Rakovník 24 10 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.4
Adam Nechutný BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 6 1.0 5.5 1.7 0.5 0.7/1.7 0.0* 2.2
Jaroslav Pintner SKB Strakonice 24 8 1.0 4.0 1.8 0.1 0.1/0.8 0.0* 0.9
Michal Čadek SKB Strakonice 23 8 1.0 3.8 1.4 0.0 1.0/2.3 44.4 1.0
Jindřich Wastl BK Sokolov 23 5 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/2.0 60.0 0.8
Tomáš Pich TJ Sokol Bor 24 7 1.0 3.7 1.4 0.1 0.4/2.0 21.4 2.3
Jaroslav Stupka BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 4 1.0 6.0 1.5 0.8 0.8/1.5 0.0* 1.8
Michal Schwob BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Martin Šíp TJ Sokol Bor 21 6 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.7
Timon Janda BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Juan Segundo Ali Perea BK Sokolov 24 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.2
Lukáš Karlíček BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 2 1.0 6.5 2.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Martin Bufka Sokol Bor 24 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Dominik Pulda BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Zdeněk Pufr TJ TZ Rakovník 25 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Martin Šlehofer SKB Strakonice 22 8 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Bohumil Zoch SKB Strakonice 23 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Ladislav Šizling Sokol Bor 26 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Václav Blacký BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Beneš TJ TZ Rakovník 21 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Radek Černý TZRak 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kříž TZRak 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Všední SKB Strakonice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Wolf TZRak 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mach TZRak 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Koutský TZRak 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohumil Kuzebauch BK Sokolov 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Kubrycht BK Sokolov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Myslivec SKB Strakonice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sochor Slavoj Tachov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šatra SKB Strakonice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Červený Sokol Bor 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Bejvl BK Lokomotiva Plzeň "B" 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartošek SKB Strakonice 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Král BK Lokomotiva Plzeň "B" 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Malán Slavoj Tachov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Suchý Slavoj Tachov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Dicse BK Sokolov U 23 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Pitra Slavoj Tachov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Fišer SKB Strakonice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Schwob BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vávra SKB Strakonice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Wieser SKB Strakonice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Podestát Sokol Bor 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Žalman BK Sokolov U 23 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lupač BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Rudolf Neudert BK Sokolov 24 0 0
Jan Růžička BK Sokolov 25 0 0
Robert Pitra BK Lokomotiva Plzeň "B" 26 0
Jan Volf BK Sokolov 25 0 0 0
Daniel Fleischhans BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 0 0 0
Daniel Čech TJ TZ Rakovník 23 14 7 0 4 4
David Vokroj BK Lokomotiva Plzeň "B" 24 0 0
Vladimír Beránek BK Sokolov 25 0 0 0 0 0
Miroslav Vurm BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 0 0 0
Michal Kašpar BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 0 0 0
Vít Steidl TJ TZ Rakovník 21 12 5 1 3 4
Vojtěch Mikeš TJ TZ Rakovník 23 13 4 0 5 5
Michal Kuncl BK Lokomotiva Plzeň "B" 25 0 0 0 0 0
Martin Beber BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 0 0 0
Tomáš Novotný BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 0 0 0 0
David Chromý BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 0 0
Matouš Kolařík TJ TZ Rakovník 24 7 3 0 2 5
Adam Nechutný BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 0 0 0 0
Jaroslav Pintner SKB Strakonice 24 15 6 1 1 3
Michal Čadek SKB Strakonice 23 0 0 0 0 0
Jindřich Wastl BK Sokolov 23 0 0 0 0
Tomáš Pich TJ Sokol Bor 24 9 4 1 1 4
Jaroslav Stupka BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 0 0
Michal Schwob BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 0 0
Martin Šíp TJ Sokol Bor 21 6 3 0 0 3
Timon Janda BK Lokomotiva Plzeň "B" 22 0 0
Juan Segundo Ali Perea BK Sokolov 24 10 5 0 0 2
Lukáš Karlíček BK Lokomotiva Plzeň "B" 23 0 0 0 0
Martin Bufka Sokol Bor 24 6 3 0 2 3
Dominik Pulda BK Lokomotiva Plzeň "B" 21 0 0
Zdeněk Pufr TJ TZ Rakovník 25 2 1 0 2 3
Martin Šlehofer SKB Strakonice 22 0 0 0 0 0
Bohumil Zoch SKB Strakonice 23 4 1 0 2 3
Ladislav Šizling Sokol Bor 26 4 2 0 0 3
David Beneš TJ TZ Rakovník 21 0 0 0 0 3
Bohumil Kuzebauch BK Sokolov 23 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Lokomotiva Plzeň "B" 10 30.6 4.0 5.0 /12.5 40.0 20.3
SKB Strakonice 10 21.1 1.7 9.7 /21.5 45.1 13.8
BK Sokolov 10 39.9 2.8 10.1 /20.5 49.3 14.9
TJ Sokol Bor 8 16.1 2.0 7.1 /16.6 42.9 16.0
TJ TZ Rakovník 10 20.6 1.8 6.9 /17.8 38.8 19.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zítek Adam 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vopat Aleš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vokáč Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Jiří 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Velda Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Turek Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Štych Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šrámková Sandra 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šnobl Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Skořepa Petr 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Novák Václav 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Minich Radovan 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Matějček Josef 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Patrik 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Křenek Karel 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kozel Martin 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kosobud Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Koch Augustin 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Koc Ondřej 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Kalabza Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Husák Tomáš 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Haniš Martin 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Fiala Petr 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Dub Michal 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Bílek Martin 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře