BK Lokomotiva Plzeň "B"

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 10. 7. 2018
Marek Kozel
kozel@tjloko-plzen.cz
377 444 827

Trenér

od: 6. 9. 2018
Štěpán Partyngl
stepapartyngl@gmail.com
739 154 628

1. asistent trenéra

od: 6. 9. 2018
Zdeněk Zeman
zeman@bkloko-plzen.cz
607 167 752

Adresa

TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
Úslavská
32600 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Höll 2002 174 19 8 14.0 5.0 0.5 2.5/3.6 69.0 3.5
Jakub Husák 2002 175 19 12 8.4 2.8 0.6 1.2/2.0 58.3 1.6
Vít Ženíšek 2002 181 19 11 8.4 1.4 1.6 0.7/1.0 72.7 1.9
Jakub Winter 2003 190 18 9 9.3 3.1 0.4 1.8/3.1 57.1 2.9
Marek Vůch 2003 190 18 9 8.3 2.8 0.8 0.4/0.9 50.0 2.2
Ondřej Strejček 2003 200 18 5 13.8 5.6 0.4 1.4/2.4 58.3 4.4
Josef Gebert 2003 175 18 7 6.9 2.7 0.1 1.0/2.6 38.9 2.4
Petr Hladík 2003 177 18 11 3.9 1.6 0.0 0.6/1.8 35.0 2.8
Jiří Buňka 2001 165 20 3 12.3 3.0 1.3 2.3/6.3 36.8 1.0
Jan Hanzlíček 2002 186 19 3 11.0 2.0 2.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Michal Uldrych 2003 180 18 10 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 25.0 0.8
Michal Kastl 2003 170 18 10 2.3 0.5 0.4 0.1/0.4 25.0 1.3
Jindřich Dennison 2003 178 18 4 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 50.0 0.5
Ondřej Novotný 2002 185 19 1 19.0 5.0 2.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Jiří Lešák 2003 164 18 6 2.5 0.5 0.2 1.0/1.5 66.7 2.3
Jiří Skála 2003 185 18 5 3.0 0.8 0.2 0.8/2.0 40.0 1.6
Jindřich Fremr 2003 180 18 1 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Václav Froněk 2001 192 20 1 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Lukáš Zídek 2003 178 18 9 1.1 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0 0.6
Marek Zahout 2002 156 19 1 7.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Dominik Kreidl 2003 174 18 9 0.8 0.2 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Matěj Moulis 2002 169 19 1 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Vojtěch Leheň 2002 167 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Beránek 2001 177 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Chromý 2000 179 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19211 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 30. 3. 2019 TJ Thermia Karlovy Vary (MS) 101:79 32 11 4/4 50% 27
19209 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 22. 3. 2019 SKB Strakonice 70:72 19 9 7/7 50% 14
19195 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 2. 2. 2019 BK Sokolov 69:78 22 7 13/11 54.2% 21
19192 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 19. 1. 2019 BK Kralupy junior 68:58 16 9 9/7 56.3% 16
19183 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 8. 12. 2018 TJ Thermia Karlovy Vary (MS) 79:71 18 6 17/13 56.7% 24
19188 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 12. 2018 BK Baník Most 58:77 20 4 6/3 66.7% 26
19181 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 24. 11. 2018 SKB Strakonice 74:85 29 2 10/7 58.8% 18
19202 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 15. 11. 2018 BK Teplice 74:76 24 6 10/11 47.6% 24
19174 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 10. 11. 2018 BK Teplice 90:81 31 3 19/20 48.7% 20
19167 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 11. 10. 2018 BK Sokolov 41:117 12 3 8/7 53.3% 27
19164 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 29. 9. 2018 BK Kralupy junior 84:75 27 4 9/13 40.9% 25
19160 nadregionální soutěž (junioři U19) Hosté 15. 9. 2018 BK Baník Most 77:56 23 2 4/4 50% 22
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 15. 9. 2018
14:00
BK Baník Most
BK Lokomotiva Plzeň "B"
77
56
18
6
34
22
56
44
skupina A Review
2. kolo 29. 9. 2018
17:00
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Plzeň "B"
84
75
19
15
42
27
58
48
skupina A Review
3. kolo 11. 10. 2018
18:00
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Sokolov
41
117
8
37
20
69
34
89
skupina A Review
5. kolo 10. 11. 2018
17:00
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Teplice
90
81
12
18
34
36
54
56
81
81
skupina A Review
12. kolo 15. 11. 2018
19:30
BK Teplice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
74
76
17
16
41
38
52
54
skupina A Review
6. kolo 24. 11. 2018
19:00
BK Lokomotiva Plzeň "B"
SKB Strakonice
74
85
12
22
30
45
52
64
skupina A Review
8. kolo 6. 12. 2018
18:15
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Baník Most
58
77
21
17
34
37
38
59
skupina A Review
7. kolo 8. 12. 2018
19:15
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň "B"
79
71
24
16
41
27
59
46
skupina A Review
9. kolo 19. 1. 2019
19:30
BK Lokomotiva Plzeň "B"
BK Kralupy junior
68
58
27
9
49
23
55
40
skupina A Review
10. kolo 2. 2. 2019
16:00
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň "B"
69
78
17
8
35
32
52
58
skupina A Review
13. kolo 22. 3. 2019
19:45
SKB Strakonice
BK Lokomotiva Plzeň "B"
70
72
17
14
35
30
52
48
skupina A Review
14. kolo 30. 3. 2019
16:00
BK Lokomotiva Plzeň "B"
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
101
79
27
18
49
33
71
54
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2018/19 nadregionální soutěž 4 18
2015/16 Oblastní přebor U 19 2 14