Vít Ženíšek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Loko Plzeň "B"
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
122
Procento vítězství
43.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 17 - 2.5 1.1 /1.1 0 0.3/0.8 38.5 1.0 1.1
2015/16 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Lokomotiva Plzeň 3 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 0.3 1.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Lokomotiva Plzeň 3 - 6.3 3 /3 0 0.3/0.7 50.0 1.0 5.0
2016/17 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 3.4 1.2 /1.2 0.1 0.8/2.1 37.9 1.4 0.8
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň B 3 - 4.7 0.7 1 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 16 - 0.4 0 /0 0.1 0/0 0.0 0.6 -0.2
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 1 32.0 12.0 5 /14 0 2/3 66.7 2.0 13.0
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 12 - 7.4 2.5 0.6 0.7/1.2 57.1 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 3.5 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 0.5 -
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 11 - 8.4 1.4 1.6 0.7/1 72.7 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B SKB Rokycany 13 - 13.4 4.6 0.9 1.4/2.5 56.3 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 15 13.4 3.5 1.1 /2.5 0.3 0.4/0.5 75.0 1.0 -1.2
2019/20 junioři U19 - skupina A SKB Rokycany 6 - 13.2 4.3 1 1.5/2.2 69.2 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 11.0 5.0 2 /4 0 1/2 50.0 4.0 -3.0
2020/21 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - Skupina A SKB Rokycany 1 - 16.0 7 0 2/5 40.0 - -
2020/21 muži - Krajský pohár Loko Plzeň "B" 1 - 27.0 7 3 4/4 100.0 - -
Průměr za kariéru 20.3 2.1 5.7 1.8 0.5 0.6/1.1 127.2 1.3 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Lions J. Hradec 9. 11. 2019 2019/20
2B body 8 Sokol Bor 6. 4. 2019 2018/19
3B body 4 BK Teplice 15. 11. 2018 2018/19
Obranné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 8. 3. 2020 2019/20
Útočné doskoky 1 BCM Orli Prostějov 7. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 6 Slavoj Litoměřice 8. 3. 2020 2019/20
Body 27 SKB Rokycany U19 28. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 14 BA Roudnice n.L. 4. 12. 2016 2016/17
Asistence 2 Sokol Písek 26. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 2 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
SKB Rokycany U19 1 0:00 27.0 7.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Tygři Louny 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
BKDěč 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 8.5 2.0 100.0 0.5 100.0 3.0/5.5 54.5 2.0
BA Roudnice n.L. 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
NH Ostrava 1 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Písek 2 19:04 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 32:02 12.0 5.0 35.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol pražský 2 12:23 5.0 1.0 40.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.5
Baník Most 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BCM Orli Prostějov 2 11:14 5.0 1.0 40.0 0.5 25.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
BK Opava 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 23:19 5.0 0.0 0.0 1.0 12.5 2.0/2.0 100.0 1.0
GBA J. Hradec 2 13:56 2.5 0.5 50.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 13:34 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Nymburk 2 10:40 1.5 0.5 20.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Synthesia Pardubice 1 2:48 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Plzeň "C" 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 9:47 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Sparta 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
BK Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 7:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -