David Chromý

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Loko Plzeň "D"
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
182
Procento vítězství
47.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 10 - 1.3 0.6 0 0.1/0.4 25.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Lokomotiva Plzeň 8 - 3.9 1.8 0 0.4/0.9 42.9 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo D Loko Plzeň 3 - 10.3 3.7 0 3/8.3 36.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Loko Plzeň 2 18.0 7.0 2.5 0 2/3.5 57.1 1.5 0.5
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Loko Plzeň 2 15.5 18.0 7 0 4/7 57.1 3.0 11.0
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 7 - 2.3 1 0 0.3/0.4 66.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 12 - 22.8 9.7 0.1 3.2/6.3 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Loko Plzeň B 5 - 9.8 3.4 0.4 1.8/5.2 34.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Lokomotiva Plzeň 8 - 9.8 3.8 0.1 1.9/4 46.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Lokomotiva Plzeň 2 - 12.0 6 0 0/2.5 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 11.2 4.5 0.2 1.6/2.9 55.0 - -
2014/15 junioři U19 - Oblastní přebor U 19 BK Lokomotiva Plzeň "B" 4 - 15.5 6.5 0 2.5/3.5 71.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Lokomotiva Plzeň 14 - 8.1 3 0 2.1/3.1 68.2 - -
2014/15 junioři U19 - Final 4 BK Lokomotiva Plzeň "B" 2 - 6.0 1.5 0 3/4 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 - 1.4 0.6 0 0.2/0.4 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 8 - 1.6 0.6 /0.6 0 0.4/0.9 42.9 1.3 -0.1
2015/16 junioři U19 - U 19 OP BK Lokomotiva Plzeň "B" 3 - 11.3 5 0 1.3/3 44.4 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 3 17.0 4.7 0 /1 1.3 0.7/0.7 100.0 0.7 1.3
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 20 20.7 5.0 1 /2.8 0.6 1.3/2 66.7 2.2 2.5
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 3.0 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 - 0.5
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 21.0 6.8 1.8 /4.3 0.8 0.7/0.8 80.0 1.7 6.0
2018/19 muži - skupina A Jiskra Domažlice 3 - 4.7 0.3 1.3 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 18 3.9 0.3 0.1 /0.2 0.1 0/0 0.0 0.6 -1.2
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Jiskra Domažlice 1 - 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 1.0 4.0
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 13.2 2.5 0.7 /1.7 0.2 0.7/1.2 57.1 0.5 2.3
2019/20 muži - skupina A SKB Rokycany 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Krajský pohár Loko Plzeň "B" 1 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 21.8 4.7 6.7 2.5 0.2 1.2/2.2 153.4 1.6 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sluneta Ústí n. L. 14. 12. 2013 2013/14
2B body 15 Sokol Vyšehrad 5. 10. 2013 2013/14
3B body 4 USK 8. 3. 2017 2016/17
Obranné doskoky 6 Synthesia Pardubice 7. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 BA Nymburk 29. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 8 Slavoj Litoměřice 1. 4. 2017 2016/17
Body 33 Sokol Vyšehrad 5. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 18 Sokol Písek 10. 12. 2016 2016/17
Asistence 4 BA Sparta Praha 30. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kladno 4 0:00 16.3 6.5 0.0 0.5 0.0 1.8/3.8 46.7 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 20.0 8.3 0.0 0.0 0.0 3.3/7.3 45.5 1.7
BK Klatovy 3 0:00 19.3 8.0 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 46.7 1.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 21.5 7.5 0.0 0.0 0.0 6.5/11.0 59.1 2.5
BA Sparta Praha 2 0:00 21.5 10.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Sokolov 2 0:00 21.5 8.5 0.0 0.0 0.0 4.5/10.5 42.9 2.5
WBA 6 14:28 6.0 0.8 83.3 0.7 44.4 2.3/2.5 93.3 1.5
BA Sparta 2 0:00 16.5 6.0 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
NH Ostrava 4 18:56 7.5 2.0 47.1 1.0 23.5 0.5/0.8 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 13.0 3.5 0.0 0.0 0.0 6.0/8.5 70.6 4.0
Sokol Písek 4 11:48 6.3 0.8 60.0 1.0 57.1 1.8/2.8 63.6 2.3
NH Ostrava 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.8
BK Klatovy 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sršni Sokol Písek 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.7
BCM Orli Prostějov 2 24:39 8.5 2.0 36.4 1.5 75.0 0.0/1.5 0.0 2.5
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
USK 3 12:33 4.7 0.0 0.0 1.3 44.4 0.7/0.7 100.0 1.3
USK Praha 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sršni Písek 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 9:20 2.8 1.0 66.7 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 0.3
BK Horejsek Děčín 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
Slavoj Litoměřice 4 18:01 2.8 0.8 25.0 0.3 20.0 0.5/0.5 100.0 3.3
Synthesia Pardubice 5 8:45 2.2 1.0 33.3 0.0 0.0 0.2/1.0 20.0 0.4
Sokol Pražský 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Č. Brod 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SAM Brno 3 10:43 2.0 0.3 20.0 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 0.3
BC Benešov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PLZ 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany U19 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Sokolov 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Snakes Ostrava 2 12:03 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Kbely 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol pražský 2 1:45 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 11:39 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
CBU 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Josefov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 20:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 2:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 7:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 2 7:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Plzeň "C" 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 6:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Snakes Ostrava 2 12:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5