Jan Hanzlíček

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Loko Plzeň "B"
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
153
Procento vítězství
33.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B Loko Plzeň 3 - 0.0 0 0 0/1.3 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Lokomotiva Plzeň 4 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lokomotiva Plzeň 22 - 8.5 3.9 /3.9 0.1 0.5/1.4 33.3 1.8 5.8
2015/16 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 2 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 2 - 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 1.5
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Lokomotiva Plzeň 3 - 3.3 1.7 /1.7 0 0/0 0.0 2.0 1.3
2016/17 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 8.9 3.4 /3.4 0.4 1.1/2.6 44.4 1.9 5.6
2016/17 kadeti U17 - skupina A BK Loko Plzeň B 2 - 14.5 5 0.5 3/6 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lokomotiva Plzeň 15 - 5.4 1.4 /1.5 0.4 1.4/2.7 51.2 1.7 2.3
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 16.4 1.7 0.5 /1.8 0.1 0.3/0.5 60.0 1.9 0.8
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 25.3 3.3 1.2 /3 0.2 0.5/1.2 42.9 3.3 1.5
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 20 10.3 1.5 0.6 /1.2 0 0.3/0.5 60.0 1.5 1.1
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 3 - 11.0 2 2 1/1.3 75.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 20.7 5.0 1.5 /3 0.7 0/0.2 0.0 1.5 4.5
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 20.3 4.2 1.3 /3.6 0.5 0.2/0.4 50.0 2.0 1.8
2019/20 junioři U19 - skupina A VYS 1 - 6.0 0 2 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 3 1.3 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.3 0.3
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 23.0 8.0 1 /1 2 0/0 0.0 3.0 5.0
2021/22 muži - Základní část Loko Plzeň "B" 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Krajský pohár Loko Plzeň "B" 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 17.0 8.3 4.7 1.7 0.3 0.5/1.1 51.9 1.7 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 SKB Rokycany U19 29. 9. 2021
3B body 1 SKB Rokycany U19 29. 9. 2021
Body 11 SKB Rokycany U19 29. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Beroun 7. 1. 2017 2016/17
2B body 10 Sokol Písek 7. 11. 2015 2015/16
3B body 3 SKB Strakonice 22. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 PCE 12. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 3 USK 10. 2. 2018 2017/18
Doskoky celkem 9 PCE 12. 1. 2020 2019/20
Body 22 BA Sparta 8. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 21 PCE 12. 1. 2020 2019/20
Asistence 6 GBA J. Hradec 8. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
29. 9. 2021 Krajský pohár SKB Rokycany U19 11 4 1 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část BK Klatovy "B" 0 0 0 0/0 0
6. 10. 2021 Základní část Loko Plzeň "D" 8 4 0 0/0 0
Celkem 3 19 8 1 / 0.0
Průměr 3 6.3 2.7 0.3 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 4 0:00 7.5 3.8 107.1 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 15.0 5.0 100.0 1.0 100.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Opava 2 0:00 10.5 2.5 100.0 1.0 100.0 2.5/4.0 62.5 0.5
BK Klatovy 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
SAM Brno 6 20:06 3.2 0.8 31.3 0.2 12.5 1.0/1.8 54.5 3.5
BK Beroun 1 0:00 18.0 5.0 0.0 1.0 0.0 5.0/10.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/3.5 42.9 1.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 2 0:00 8.0 2.0 100.0 0.5 100.0 2.5/4.0 62.5 2.5
BCM Orli Prostějov 3 22:06 5.0 1.0 60.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.3
PCE 2 23:46 7.5 3.0 75.0 0.5 20.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 17:47 7.0 1.5 50.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 6.5 2.0 100.0 0.5 100.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 14:30 4.3 1.3 50.0 0.3 20.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany U19 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 4 19:51 2.8 1.0 44.4 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 2.8
BK Chomutov 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 10.0 2.0 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 4 17:30 2.5 1.3 71.4 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
Slavoj Litoměřice 6 14:09 1.5 0.5 25.0 0.2 11.1 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Pelhřimov 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.0 1.3 100.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 0.7
GBA J. Hradec 2 20:27 4.5 1.5 23.1 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Písek 2 17:37 4.5 1.0 28.6 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
USK 6 15:17 1.5 0.3 13.3 0.2 14.3 0.3/0.3 100.0 2.7
NH Ostrava 6 11:06 1.5 0.3 50.0 0.2 20.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Plzeň "D" 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 6 18:14 1.3 0.5 27.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
Sokol pražský 2 22:06 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 1 32:51 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 19:58 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Snakes Ostrava 4 9:51 0.5 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
NH Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sokolov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
JHR 1 1:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 22:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy "B" 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0