Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 19101
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Teplice
30. 9. 2017
09:30
BK Real Rudolf Výborný
Jiří Šlaj
76
47
25
10
42
22
61
35
Review
skupina A 1. kolo 19102
TJ Slovan Varnsdorf
BK Sokolov
30. 9. 2017
17:00
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Jaroslav Liška
55
66
12
12
26
29
41
48
Review
skupina A 1. kolo 19103
BK Kunratice DDM P10
BK Beroun
30. 9. 2017
17:15
ZŠ Předškolní Jan Týř
Radek Šťavík
51
78
11
16
26
32
36
52
Review
skupina A 2. kolo 19105
BK Sokolov
BK Kunratice DDM P10
14. 10. 2017
10:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Rudolf Neudert
53
38
7
8
21
19
37
21
Review
skupina A 2. kolo 19106
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
TJ Slovan Varnsdorf
14. 10. 2017
15:00
BK Real Roman Šikner
Josef Matějček
77
45
23
10
42
21
59
34
Review
skupina A 2. kolo 19104
BK Teplice
BK Beroun
14. 10. 2017
16:15
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Jiří Šlaj
77
76
25
16
43
38
60
59
Review
skupina A 3. kolo 19109
BK Beroun
BK Sokolov
28. 10. 2017
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Petr Vávra
75
67
20
17
36
38
61
54
Review
skupina A 3. kolo 19107
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
28. 10. 2017
17:00
Sportovní hala Václav Hošek
Michaela Martinovská
90
64
29
16
52
33
75
52
Review
skupina A 3. kolo 19108
BK Kunratice DDM P10
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
28. 10. 2017
19:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Strnad
Josef Matějček
47
63
12
12
27
31
33
45
Review
skupina A 4. kolo 19111
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Beroun
11. 11. 2017
09:00
BK Real Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
60
41
12
17
20
21
40
26
Review
skupina A 4. kolo 19110
BK Teplice
BK Sokolov
11. 11. 2017
15:00
Sokolovna Na Letné Michael Linka
Ondřej Asztalos
70
80
17
18
36
39
50
61
Review
skupina A 4. kolo 19112
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kunratice DDM P10
12. 11. 2017
16:00
Sportovní hala Václav Hošek
Martin Boček
72
56
12
17
29
27
49
44
Review
skupina A 5. kolo 19115
BK Sokolov
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
25. 11. 2017
10:30
SH ISŠTE Sokolov Tomáš Husák
Rudolf Neudert
63
80
20
26
32
42
44
61
Review
skupina A 5. kolo 19114
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
25. 11. 2017
12:00
tělocvična ZŠ Preislerova Tomáš Tejček
Martin Koudela
95
67
32
20
60
38
73
54
Review
skupina A 5. kolo 19113
BK Kunratice DDM P10
BK Teplice
25. 11. 2017
19:00
ZŠ Předškolní Luděk Laš
Jaroslav Pazourek
46
79
6
21
19
44
28
70
Review
skupina A 6. kolo 19118
BK Beroun
BK Kunratice DDM P10
9. 12. 2017
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Karel Křenek
Pavel Koudela
82
44
29
13
49
25
73
29
Review
skupina A 6. kolo 19117
BK Sokolov
TJ Slovan Varnsdorf
9. 12. 2017
16:00
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
75
73
25
24
39
37
58
60
Review
skupina A 6. kolo 19116
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
11. 1. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Jan Hendrych
46
89
9
27
23
43
35
59
Review
skupina A 7. kolo 19119
BK Beroun
BK Teplice
6. 1. 2018
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Bukovský
Lucie Moravcová
69
67
16
18
32
31
49
48
60
60
Review
skupina A 7. kolo 19120
BK Kunratice DDM P10
BK Sokolov
6. 1. 2018
14:00
ZŠ Předškolní Jan Málek
Michal Dub
37
66
15
20
23
31
27
50
Review
skupina A 7. kolo 19121
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
6. 1. 2018
19:30
Sportovní hala Roman Šikner
David Sutr
72
90
18
19
31
49
55
72
Review
skupina A 8. kolo 19124
BK Sokolov
BK Beroun
20. 1. 2018
10:30
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Rudolf Neudert
83
66
17
25
33
47
50
62
Review
skupina A 8. kolo 19122
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
20. 1. 2018
16:30
Sokolovna Na Letné Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
71
75
23
19
40
41
58
57
Review
skupina A 8. kolo 19123
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Kunratice DDM P10
20. 1. 2018
18:30
BK Real Karel Anton
Jiří Šlaj
108
43
29
16
54
27
76
37
Review
skupina A 9. kolo 19127
BK Kunratice DDM P10
TJ Slovan Varnsdorf
3. 2. 2018
14:00
TJ Sokol Žižkov I. Luděk Laš
Tomáš Tejček
47
100
16
25
24
48
35
76
Review
skupina A 9. kolo 19126
BK Beroun
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
4. 2. 2018
15:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Málek
Radek Šťavík
71
76
22
14
36
35
50
56
Review
skupina A 9. kolo 19125
BK Sokolov
BK Teplice
31. 1. 2018
17:30
SH ISŠTE Sokolov Ingrid Ašenbrenerová
Rudolf Neudert
64
56
16
13
30
32
48
39
Review
skupina A 10. kolo 19129
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
18. 2. 2018
10:00
Sportovní hala Vladimír Kesler
Michaela Martinovská
69
73
10
22
30
37
46
50
Review
skupina A 10. kolo 19128
BK Teplice
BK Kunratice DDM P10
17. 2. 2018
13:00
Sokolovna Na Letné Michal Tesař
Ondřej Asztalos
99
35
24
8
45
24
68
29
Review
skupina A 10. kolo 19130
BA 2006´ Roudnice n.L.(ms)
BK Sokolov
17. 2. 2018
16:00
BK Real Jan Týř
Lucie Moravcová
66
47
16
11
40
23
52
36
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Čech SLUNETA Ústí n. L. 21 23 1.0 7.0 1.7 0.7 1.3/2.0 67.4 2.2
Radek Pařízek BVK Holice 22 30 1.0 4.8 1.7 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.0
Petr Pavlíček Basket Poděbrady 21 14 1.0 8.7 3.3 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.1
8 Matěj Štefka BK Sokolov 21 13 1.0 8.6 2.3 1.2 0.5/1.4 0.0* 1.8
11 Jakub Grubner BK Beroun 22 11 1.0 9.6 3.8 0.3 1.2/3.4 35.1 3.5
Otakar Kodytek SloVarn U19 21 10 1.0 10.0 3.3 0.5 1.9/3.6 52.8 2.7
14 Filip Jiřík BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 21 14 1.0 5.5 1.9 0.4 0.7/1.6 0.0* 1.8
Matěj Haisler Šumperk 21 14 1.0 5.5 1.4 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.9
Patrik Kudry Sokol Karviná 21 6 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/3.7 27.3 2.2
Mirko Kuda SAM Brno B 21 18 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.2
Lukáš Stryk Maják Vyškov 22 8 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.9
Radek Němec Sokol Vysoké Mýto 21 9 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Michal Boźomański NH Ostrava 21 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Vojtěch Janata BVK Holice 21 1 1.0 10.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Filip Sáss Sokol pražský 21 8 5.8 1.1 0.3 0.1 / 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.1
Dan Borek SK Brno Žabovřesky 22 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Čihák SAM Brno 21 2 3.0 1.5 0.0 0.5 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kremer BK Opava 22 9 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.6
14 Vojtěch Kortiš BK Krnov 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
22 Dominik Hofer BK Kunratice U19B 21 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Šimon Tuček Basketbal TJ Svitavy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Bubeník BA Nymburk 21 4 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Vidlička KRN 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Černý BAPOD 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Račanský Vyškov B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pšenica Sokol Karviná 22 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Alačkov SAM Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 14 28.1 3.0 11.7 /21.1 55.4 16.2
BK Teplice 14 22.1 2.0 8.3 /18.2 45.7 18.4
Slovan Varnsdorf 14 28.4 2.5 10.1 /22.0 46.0 19.4
BK Sokolov 14 22.9 3.1 9.5 /19.7 48.2 16.9
BK Kunratice DDM P10 14 16.7 2.6 7.3 /15.7 46.6 16.2
BK Beroun 14 23.4 5.7 6.1 /14.2 43.2 19.1
Sokol Vysoké Mýto 16 25.6 3.9 4.3 /9.2 46.9 12.5
Šumperk 16 27.7 3.4 5.6 /12.3 45.4 14.3
Basketbal TJ Svitavy 16 23.1 4.4 4.8 /12.0 40.1 10.1
Basket Poděbrady 16 26.3 5.9 6.2 /12.5 49.5 13.3
BVK Holice 16 21.0 4.2 6.9 /15.9 43.3 9.0
Sokol Karviná 16 27.8 4.3 12.0 /24.4 49.1 14.4
Krnov 16 21.3 3.2 7.6 /15.4 49.2 14.8
SAM Brno 16 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Maják Vyškov 16 22.7 1.6 9.4 /19.2 49.0 21.0
SK Brno Žabovřesky 16 31.1 3.9 8.7 /18.7 46.5 15.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 1 0 1 0 - - -
Výborný Rudolf 2 2 0 0 - - -
Vildová Linda 2 1 1 0 - - -
Veselý Ondřej 2 1 1 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 2 1 1 0 - - -
Večeřa Pavel 4 4 0 0 - - -
Vávra Petr 1 0 1 0 - - -
Týř Jan 2 2 0 0 - - -
Tomeš Šimon 4 2 2 0 - - -
Tesař Michal 2 1 1 0 - - -
Tejchman Martin 2 1 1 0 - - -
Tejček Tomáš 2 1 1 0 - - -
Šťavík Radek 2 0 2 0 - - -
Šorf Martin 2 1 1 0 - - -
Šlaj Jiří 4 1 3 0 - - -
Šikner Roman 2 2 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 4 2 2 0 - - -
Sýkora Václav 2 1 1 0 - - -
Sutr David 1 0 1 0 - - -
Strnad Pavel 1 1 0 0 - - -
Spáčil Jan 2 1 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Smejkal Tomáš 2 1 1 0 - - -
Slavík Josef 4 2 2 0 - - -
Schmidt David 4 1 3 0 - - -
Sekáč Martin 4 3 1 0 - - -
Růžička Jan 2 0 2 0 - - -
Růzha Jan 1 0 1 0 - - -
Rozsíval Štěpán 2 1 1 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 3 1 2 0 - - -
Račanský Martin 4 2 2 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Pokorný Tomáš 4 2 2 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Palacio Puente Pablo 6 2 4 0 - - -
Nývltová Markéta 2 0 2 0 - - -
Neudert Rudolf 4 0 4 0 - - -
Nesvadba Miloš 2 1 1 0 - - -
Němec Karel 6 3 3 0 - - -
Mycak Michael 1 0 1 0 - - -
Moravcová Lucie 2 0 2 0 - - -
Mikšík Milan 2 1 1 0 - - -
Matějček Josef 2 0 2 0 - - -
Martinovská Michaela 2 0 2 0 - - -
Martiník Matěj 2 2 0 0 - - -
Martínek Karel 1 1 0 0 - - -
Mareš Roman 3 2 1 0 - - -
Marek Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Málek Jan 2 2 0 0 - - -
Machálek Jan 2 0 2 0 - - -
Liška Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Linka Michael 1 1 0 0 - - -
Laš Luděk 4 3 1 0 - - -
Lang Martin 2 1 1 0 - - -
Lahovská Barbora 3 0 3 0 - - -
Kubeš Michal 2 1 1 0 - - -
Křešťák Martin 2 2 0 0 - - -
Křenek Karel 1 1 0 0 - - -
Křápek Petr 4 0 4 0 - - -
Kremser Jakub 2 1 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 1 1 0 - - -
Kraus Jiří 4 2 2 0 - - -
Kout Jan 2 0 2 0 - - -
Koudela Martin 1 0 1 0 - - -
Koudela Pavel 1 0 1 0 - - -
Kouba Dalibor 1 0 1 0 - - -
Kotala Dominik 2 1 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Kocurek Ondřej 2 1 1 0 - - -
Klapetek René 2 0 2 0 - - -
Kesler Vladimír 6 6 0 0 - - -
Kašpar Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Kašpar Tomáš 4 2 2 0 - - -
Jurda Aleš 2 1 1 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 0 2 0 - - -
Janovský Martin 8 6 2 0 - - -
Chaloupka Tomáš 2 1 1 0 - - -
Husák Tomáš 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 4 2 2 0 - - -
Hošek Václav 2 2 0 0 - - -
Holubová Anežka 2 1 1 0 - - -
Hendrych Jan 1 0 1 0 - - -
Fiala Petr 4 3 1 0 - - -
Fanta Jiří 2 1 1 0 - - -
Eisner Petr 1 1 0 0 - - -
Dub Michal 5 3 2 0 - - -
Doležal Vratislav 2 1 1 0 - - -
Doksanský Milan 1 1 0 0 - - -
Černohorský Marek 6 3 3 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 2 1 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 3 2 1 0 - - -
Bráblík Jan 4 2 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 0 1 0 - - -
Boček Martin 1 0 1 0 - - -
Benda Tomáš 1 1 0 0 - - -
Barták Dominik 1 1 0 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 3 3 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře