SAM Brno

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 7. 2017
Bc. Eva Vyroubalová
eva.vyroubalova@tiscali.cz
775 995 220

Trenér

od: 15. 9. 2020
Milan Strmiska
milanstrmiska@centrum.cz
605 762 912

1. asistent trenéra

od: 15. 9. 2020
Luboš Duchaň
lubos.d24@gmail.com

Asistent trenéra

od: 10. 10. 2017
Ing. Pavel Vyroubal
pvyroubal@acedesign.cz
531 022 255

Adresa

Sportovní akademie mládeže Brno, z.s.
Merhautova
613 00 Brno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Tomáš Grünwald 2003 163 19
Adam Žabokrtský 2005 174 17
David Cibulka 2005 170 17
Jan Jelínek 2002 172 20
Adam Drahanský 2005 171 17
Sebastian Pavlík 2006 170 16
Tobiáš Krampol 2003 183 19
Adam Krist 2002 174 20
Václav Opletal 2003 167 19
Marek Šváb 2003 163 19
Alexandr Bráblík 2005 168 17
Filip Zálešák 2005 173 17
Patrik Drahanský 2004 190 18
Lukáš Křivánek 2006 165 16
Vít Frkal 2004 176 18
Ivo Šalomoun 2005 185 17
Tomáš Lukšík 2003 183 19
Maxmilian Zavřel 2003 189 19
Dominik Šenk 2004 164 18
Zdeněk Bobrovský 2003 170 19
Lukáš Horák 2005 161 17
Matyáš Dostalík 2003 161 19
Adam Březina 2006 165 16
Jan Ehrenberger 2004 187 18
Jakub Lohnický 2006 180 16
Filip Kvasnica 2004 186 18
Matěj Pospíšil 2003 186 19
Andrej Puš 2005 162 17
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
19330 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 30. 4. 2022 SAM Brno 72:77
19331 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 30. 4. 2022 Basket Kohouti 54:61
19333 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 4. 2022 Basket Kohouti 99:52
19335 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 4. 2022 TJ Spartak Uherský Brod 94:84
19327 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 26. 2. 2022 SAM Brno 44:88
19328 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 26. 2. 2022 TJ Spartak Uherský Brod 96:62
19325 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 12. 2. 2022 SAM Brno 39:84
19326 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 12. 2. 2022 SAM Brno 72:64
19312 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 29. 1. 2022 TJ Znojmo 67:38
19314 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 29. 1. 2022 TJ Znojmo 80:61
19300 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 SAM Brno 85:80
19301 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 15. 1. 2022 Lokomotiva Břeclav 86:64
19297 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 4. 12. 2021 SAM Brno 71:99
19298 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 4. 12. 2021 SK Renocar Podolí 70:62
19259 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 20. 11. 2021 SAM Brno 54:126
19260 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 20. 11. 2021 SAM Brno 63:97
19286 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 SAM Brno 58:86
19287 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 6. 11. 2021 SAM Brno 55:62
19279 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 SK Žabovřesky 98:37
19281 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 16. 10. 2021 Lokomotiva Břeclav 108:51
19264 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 TJ Spartak Uherský Brod 50:81
19266 nadregionální soutěž (junioři U19) Domácí 2. 10. 2021 TJ Spartak Uherský Brod 75:51
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
Turnaj 4 2. 10. 2021
11:30
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
75
51
14
15
27
33
51
44
skupina D Review
Turnaj 4 2. 10. 2021
09:30
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
50
81
10
20
23
42
36
62
skupina D Review
Turnaj 9 16. 10. 2021
13:00
SAM Brno
Lokomotiva Břeclav
108
51
36
15
53
25
86
33
skupina D Review
Turnaj 9 16. 10. 2021
09:00
SAM Brno
SK Žabovřesky
98
37
21
8
49
20
70
26
skupina D Review
Turnaj 11 6. 11. 2021
10:30
Basket Kohouti
SAM Brno
58
86
22
27
41
55
50
74
skupina D Review
Turnaj 11 6. 11. 2021
12:30
TJ Znojmo
SAM Brno
55
62
21
13
36
32
47
51
skupina D Review
Turnaj 2 20. 11. 2021
16:00
BK Vyškov
SAM Brno
54
126
10
29
22
61
34
94
skupina D Review
Turnaj 2 20. 11. 2021
18:00
SK Renocar Podolí
SAM Brno
63
97
17
26
30
57
51
74
skupina D Review
Turnaj 15 4. 12. 2021
13:00
SK Renocar Podolí
SAM Brno
71
99
10
30
31
56
49
84
skupina D Review
Turnaj 15 4. 12. 2021
15:00
SAM Brno
SK Renocar Podolí
70
62
5
21
27
35
43
55
skupina D Review
Turnaj 16 15. 1. 2022
15:30
TJ Spartak Uherský Brod
SAM Brno
85
80
22
20
40
38
52
53
74
74
skupina D Review
Turnaj 16 15. 1. 2022
17:30
SAM Brno
Lokomotiva Břeclav
86
64
16
20
49
37
72
55
skupina D Review
Turnaj 20 29. 1. 2022
11:30
SAM Brno
TJ Znojmo
80
61
23
13
39
24
62
44
skupina D Review
Turnaj 20 29. 1. 2022
09:30
SAM Brno
TJ Znojmo
67
38
23
10
32
22
45
32
skupina D Review
Turnaj 24 12. 2. 2022
11:45
Basket Kohouti
SAM Brno
72
64
15
16
44
29
58
41
skupina D Review
Turnaj 24 12. 2. 2022
10:15
SK Žabovřesky
SAM Brno
39
84
6
24
12
47
26
66
skupina D Review
Turnaj 1 26. 2. 2022
10:00
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
96
62
23
13
44
34
75
47
Skupina D o 1.-3.místo Review
Turnaj 1 26. 2. 2022
08:30
Basket Kohouti
SAM Brno
44
88
10
30
26
56
35
74
Skupina D o 1.-3.místo Review
Turnaj 3 2. 4. 2022
14:00
SAM Brno
Basket Kohouti
99
52
32
10
59
26
82
46
Skupina D o 1.-3.místo Review
Turnaj 3 2. 4. 2022
17:30
SAM Brno
TJ Spartak Uherský Brod
94
84
31
22
60
41
79
62
Skupina D o 1.-3.místo Review
Turnaj 2 30. 4. 2022
14:00
TJ Spartak Uherský Brod
SAM Brno
72
77
19
20
35
33
56
57
Skupina D o 1.-3.místo Review
Turnaj 2 30. 4. 2022
16:00
SAM Brno
Basket Kohouti
54
61
12
17
24
31
41
51
Skupina D o 1.-3.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 1 11
2018/19 nadregionální soutěž 1 19
2017/18 nadregionální soutěž 5 17

články